روزنامه های محلی روبرو هستند خود را coronavirus بحران

نیویورک >> فقط زمانی که آمریکایی ها به آن نیاز دارید بیشتر آمریکا روزنامه صنعت در حال حاضر تحت استرس بی سابقه ای مواجه چالش جدید است.

خوانندگان از جان گذشته برای اطلاعات بیشتر متکی از همیشه در رسانه های محلی به عنوان coronavirus گسترش در سراسر ایالات متحده آنها می خواهند به دانستن در مورد موارد در منطقه خود را که در آن مراکز تست ها چه تاثیر اقتصادی است. مقالات می گویند ترافیک آنلاین و اشتراک افزایش یافته است — دومی حتی زمانی که آنها به کاهش paywalls برای همه گیر داستان های مربوط به.

اما روزنامه ها و دیگر نشریات تحت فشار هستند به عنوان تبلیغات چاله. آنها برش مشاغل, کارکنان, ساعت و پرداخت انداختن چاپ نسخه و در برخی موارد خاموش کردن به طور کامل.

گردش خون و ترافیک وب تا در خورشید وقایع روزانه در اتلبارو ماساچوست آن را به عنوان تصدیق به پوشش coronavirus بیماری همه گیر. آن را “همه ما” گفت: Craig Borges اجرایی سردبیر و مدیر کل. اما با بسیاری از رستوران های محلی ورزشگاه کالج ها و کسب و کارهای دیگر بسته کاغذ گذاشته است یک تعداد انگشت شماری از فروش و mailroom کارکنان و سیاسی و خبرنگار. آن را حدود ده اتاق خبر, کارکنان, سمت چپ.

“امیدوارم ما می توانید این کار را از طریق” Borges گفت.

محققان به مدت طولانی نگران است که بعد از رکود اقتصادی که اقتصاددانان می گویند در حال حاضر بر آمریکا “می تواند یک خطر انقراض در سطح رویداد برای روزنامه ها گفت:” پنه لوپه Abernathy, یک دانشگاه کارولینای شمالی استاد که مطالعات و اخبار صنعت.

بیش از 2100 شهرستانها و شهرهای از دست داده اند یک مقاله در 15 سال گذشته بیشتر هفته نامه و newsroom اشتغال منقبض شده توسط نیمی از سال 2004. بسیاری از نشریات تلاش به عنوان مصرف کنندگان تبدیل به اینترنت برای اخبار بروز رکود بزرگ 2007-2009 و ظهور غول های مانند گوگل و Facebook که تحت سلطه بازار دیجیتال تبلیغات.

اخیرا بزرگ روزنامه های ملی مانند نیویورک تایمز واشنگتن پست و وال استریت ژورنال را متنوع درآمد با اضافه کردن میلیون ها نفر از مشترکان دیجیتال. بسیاری از دیگران, اما, باقی می ماند به شدت وابسته به تبلیغات است.

بیست و اخبار جهانی ناشران به تازگی در نظر سنجی بین المللی, اخبار رسانه های ارتباط انتظار متوسط 23 درصد کاهش در سال 2020 آگهی خرید و فروش. در ایالات متحده آگهی روزنامه و درآمد کاهش یافته است 20 ٪ تا 30 ٪ در چند هفته گذشته در مقایسه با یک سال پیش FTI مشاوره را کن هاردینگ نوشت: در یکی دیگر از INMA گزارش.

روز دوشنبه ایالات متحده بزرگترین روزنامه های زنجیره ای گانت اعلام کرد 15 روز furloughs و کاهش پرداخت برای بسیاری از کارکنان. روز سه شنبه یکی دیگر از عمده زنجیره ای, Lee Enterprises همچنین اعلام کرد کاهش حقوق و دستمزد و furloughs. خلیج تمپا بار متعلق به سازمان های غیر انتفاعی موسسه پوینتر برش پنج روز از آن نسخه چاپ و اعلام کرد furloughs برای غیر newsroom کارکنان.

بیشتر پایین زنجیره غذایی بسیاری از ناشران کوچکتر — به خصوص محلی alt-هفته نامه با تمرکز سنگین در ناهارخوری, هنر و سرگرمی — در حال ساخت و حتی سخت تر از تصمیم گیری.

در روستایی نوادا نبرد متولد رسانه ای است که پوسته پوسته شدن و یا توقف انتشار شش روستایی هفتگی روزنامه ها. رنو اخبار و نقد و بررسی یک جایگزین هفتگی به حالت تعلیق عملیات و گذاشته همه کارکنان. C&G روزنامه ها که منتشر 19 هفتگی روزنامه ها در نزدیکی دیترویت به حالت تعلیق در چاپ و انتشار است. جایگزین کاغذ پیتسبورگ زمان رفت و فقط آنلاین.

گزارش امریکا که یارانه روزنامه نگاران محلی در اتاق های خبر و در آسوشیتد پرس می گوید برخی از آن محلی-media partners گزارش چنین منابع مالی رو به وخامت است که آنها ممکن است قادر به پرداخت نیمی از این خبرنگاران حقوق.

در حومه سنت لوئیس در هفته گذشته کسب و کار خواستار شد و لغو ads به عنوان سریع به عنوان سردبیر همین Corrigan و کارکنان خود را می تواند به نوشتن مقالات برای پر کردن فضای خالی پشت سر گذاشت. یک بیمارستان محلی می خواستم برای اجرای یک صفحه کامل آگهی ارائه راهنمایی برای مبارزه با این ویروس در سه جامعه, هفته نامه او اجرا می شود — اما می خواستم آن را به صورت رایگان. یک softhearted Corrigan به توافق رسیدند.

او این هفته اعلام کرد که وبستر-کیرکوود بار جنوب شهرستان زمان و پایان غرب جهان متوقف خواهد شد, چاپ و نشر, اگر چه او را نگه داشتن وب سایت در حال اجرا است. “من فکر نمی کنم مردم متوجه چه مقدار از آن را هزینه برای قرار دادن یک روزنامه,” او گفت:, و اشاره کرد که برخی از خوانندگان دیر پیشنهاد GoFundMe صفحه و یا یک paywall برای وب سایت.

یک 2.2 تریلیون دلار تسکین قانون امضا شده امروز توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند با ارائه وام و یا کمک های مالی به کوچکتر ناشران محلی که حفظ خود را افزایش دهد. مدیران صنعت نیز بحث در مورد آینده دولت یونان درخواست که حفظ استقلال اخبار سازمان های دو روزنامه-صنعت گروه تجارت نوشت: در یک شنبه نامه ای به تهمت و رهبران کنگره.

یک پیشنهاد مورد بحث توصیه می کنم ایجاد یک صندوق فدرال به پرداخت هزینه برای دولت روزنامه تبلیغات است که ارائه توصیه های بهداشتی. احتمال دیگر ممکن است به مردم ارائه اعتبار مالیاتی برای اشتراک.

چوپان روزنامه اکسپرس که در زمان نام خود را از یک Allen Ginsberg, شعر برای 38 سال گفت: ساکنان Milwaukee, ویسکانسین, در مورد up-and-coming نوازندگان داغ رستوران کج سیاستمداران و که در آن برای پیدا کردن کنف-محصولات مرتبط می باشد. هفته گذشته آن را به حالت تعلیق در انتشار و گذاشته کارکنان.

ویرایشگر ناشر و صاحب لوئیس کارت قرمز نگه داشتن وب سایت عامل و وعده به سر چاپ در برخی از نقطه در بعضی از فرم. در عین حال او احساس عدم قطعیت به عنوان میلیون ها آمریکایی دیگر. “من بسیار نا امید,” او گفت:. “از سوی دیگر شما باید به دنبال در تصویر بزرگ. مردم در حال مرگ هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>