اجرای قانون محلی در برابر خطر همه گیر به عنوان coronavirus موارد در میان افسران رشد

“ما همه مصرف این بسیار جدی است.”

در سانتا رزا و در جای دیگر افسران در حال پوشیدن دنده محافظ, رانندگی موبایل است که در حال ضد عفونی به طور منظم و بررسی راه هایی برای مقابله با اعضای جامعه زمانی که ممکن است بدون اینکه چهره به چهره.

ناوارو گفت: او نمی داند که چگونه پنج افسران که تست مثبت برای COVID-19 و در انزوا قرار گرفتند. این امکان وجود دارد که هیچ یک از آنها را برداشت تا ویروس در حالی که کار کردن در عمومی.

چشم انداز که SRPD کارکنان ممکن است در معرض خارج از وظیفه و سپس گسترش این ویروس به همکاران و اعضای عمومی به فرماندهان و اتحادیه های کارگری خواستار افسران آگاه و محتاط در حالی که در خارج کار می کنند.

پناهگاه در محل “قانونی است منظور” ناوارو گفت. “ما باید مطمئن شوید که ما مطیع آن است.”

سازمان های اجرای قانون در سونوما کانتی و در همه جا در حال معرفی ضد عفونت پادمان و روش. کلانتر Essick گفت که زمانی که نمایندگان و زندان شهرستان تادیبی افسران گزارش کار آنها باید خود را برای نشانه هایی از تب یا علائم دیگر.

“زمانی که آنها راه رفتن در درب وجود دارد دماسنج نشسته وجود دارد و یک چک لیست” او گفت:. اگر علائم در حال حاضر یک معاون و یا پلیس است که برای رفتن به خانه از مرخصی استعلاجی.

سازمان های اجرای قانون محلی نیز با استفاده از این اولویت که افسران صلح و آتش نشانان در اجرای آزمون ها برای coronavirus.

ناوارو گفت: گروه در حال همکاری با بخش بهداشت و درمان مامور به تست بیشتر اداره پلیس کارکنان “به طور خاص کسانی که ممکن است در تماس با افراد مبتلا.”

در سراسر بخش وجود دارد در حال حاضر دستی از دستکش و ماسک و اغلب عینک.

“ما باید Clorox دستمال مرطوب در هر ماشین گشت” Essick گفت. “همه را در انگشتان پای خود را و همه را به فکر کردن در مورد آن است.”

این روزها ناوارو گفت: سانتا رزا مقر پلیس “بوی بیمارستان — تعداد زیادی از سفید کننده است.”

“ما در حال نگه داشتن ما جلسات خارج” رئیس اشاره کرد. و زمانی که ممکن است افسران و کارآگاهان در حال پیگیری برای تماس های عروق کرونر از خدمات با تماس های تلفنی و نه در شخص بازدیدکننده داشته است.

در خیابان های بسیاری از افسران در حال کار برای محدود کردن چگونه اغلب آنها در برخورد با مردم چهره به چهره و چگونه آنها حرکت می کند به آن مردم است. دیوید deRutte سخنگوی سونوما کانتی از گشت بزرگراه کالیفرنیا مشاهده شده است که یک حرکت صعودی از بحران کنونی است آشکار کاهش در تعداد وسایل نقلیه در بزرگراه ها و جاده ها.

با وجود قریب به اتفاق جدید در عرصه خطر ضمنی هنگامی که یک افسر روش کسی که در حین انجام وظیفه deRutte گفت: CHP در رونرت پارک تمرین استانداردهای جدید نظافت و پیشگیری از قرار گرفتن در معرض و در این نقطه است که مرور coronavirus بحران خوبی است.

“ما نمی هر گونه موارد تایید شده از دفتر ما,” او گفت:.

Savano این پتالوما رئیس گفت: ماموران در حال رفتن کمتر به خانه و کسب و کار به عنوان آنها به دنبال اکراه به محدود کردن برخوردهای شخصی آنها می دانند در حال ضروری برای جامعه موثر پلیس.

“وجود دارد که افسران باید درگیر و مجبور به تماس با مردم است. ما در تلاش هستیم که به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است.”

اگر آن را یک زمان سخت تر برای افسران پلیس Savano گفت: “آنها می دانند که خدمات خود را ضروری است به جامعه, و آنها در حال انجام بهترین خود را.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه کریس اسمیت در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>