اجرای قانون محلی حسابرس تیم با SSU

Sonoma County اجرای قانون ناظر در حال راه اندازی دو پروژه پژوهشی با دانشجویان و کارکنان در دانشگاه ایالتی سونوما که مقایسه کلانتر, به سازمان های مشابه در سراسر کشور و بررسی برخی از سیاست های خود.

اولین پروژه بررسی استفاده از زور و د تشدید سیاست در 58 کلانتر بخش در سراسر کالیفرنیا. این اطلاعات خواهد شد به بررسی چهار دانش آموز از SSU را جرم شناسی و عدالت کیفری مطالعات گروه که آغاز خواهد شد 180-ساعت کارآموزی روز شنبه گفت: در این دختر آسیایی انگشتی ناوارو, شهرستان مستقل اجرای قانون حسابرس و مدیر مستقل از اجرای قانون بررسی و توسعه.

جامعه بازوی ناوارو دفتر جامعه مشاوران شورای نظارت کارورزان کار می کنند. آنها را تکیه بر این یافته ها به راهنمای آینده توصیه به کلانتر, چگونه نمایندگان باید خنثی موقعیت های خطرناک و آن انطباق ابزارها و تکنیک های باید به تصویب رسید تغییر و یا دور انداخته شده برای بهبود ایمنی از نمایندگان و مردم است.

ناوارو امیدوار است این پژوهش را افزایش اعتبار هر آینده توصیه در استفاده از زور و د تشدید سیاست در چشم کلانتر, که تا حد زیادی کاهش یافته و به تصویب شورای پیشنهادات در د-تنش و نیرو در گذشته او گفت:.

آن دلایل را شامل نگرانی هایی است که محدود کردن و یا از بین بردن استفاده از زور در سیاست می تواند تاثیر نمایندگان ایمنی. آن را نیز نقد قبل از توصیه به خود جلب کرد که در تحقیقات در مورد پلیس شهر سازمان از جمله کسانی که در برکلی و سیاتل به جای کلانتر بخش است که در بیشتر مناطق روستایی تنظیمات.

“در حال حاضر در پایان هدف این است که برای ایجاد یک رابطه با کلانتر, بنابراین ما در حال کار بر روی این پروژه پس از آن پروژه آنها می خواهند به در” ناوارو گفت که کلانتر دفتر مشارکت با جامعه شورای کاملا داوطلبانه است. “آن را به جامعه توصیه و جامعه ورودی به کلانتر ،

امیلی Asencio یک SSU عدالت کیفری استاد اجرا می شود که این وزارت برنامه های کارورزی و تجربه قبلی با انجام تحقیقات مستقل کمک خواهد کرد که دانش آموزان سازماندهی و ارائه اطلاعات برای این پروژه است.

همکاری بین SSU و ناوارو پدید آمده در اوایل سال جاری زمانی که ناوارو رسیده به دانشگاه جرم شناسی بخش در مورد دفتر کار Asencio گفت. این پژوهش ارائه خواهد شد خیابان اضافی برای دانش آموزان به تکمیل 180-ساعت کارورزی و اعتبار آنها باید درآمد فارغ التحصیل با مدرک لیسانس از وزارت.

“آنها در حال گرفتن دیدگاه های مختلف در اجرای قانون است که آنها احتمالا نمی تواند اگر آنها در حال انجام یک دانشجوی دانشکده افسری برنامه” Asencio گفت: دانش آموزان آینده کار می کنند. “آنها به دنبال این اقدامات که ناشی از سیاست های مختلف است.”

Asencio و دیگر SSU کارکنان نیز خواهد شد انتگرال به پروژه دوم که به بررسی جامعه بر اثربخشی و فرکانس جامعه گرا پلیس توسط کلانتر, یا پلیس است که با تمرکز بر ایجاد روابط با جامعه ناوارو گفت.

این پروژه انتظار می رود که برای تحقق بعد از این تابستان خواهد شد و تکیه بر اساتید تجربه با نوشتن گرانت و بررسی کار می کنند. آن را به احتمال زیاد خواهد شد را در چند مرحله بیش از چند ماه ناوارو گفت.

او امیدوار است این پروژه را درک بهتری از اینکه چگونه به خوبی اعضای جامعه می دانم نمایندگان در گشت زنی در منطقه خود را و چگونه درمان می شوند زمانی که آنها تماس بگیرید برای نمایندگان کمک ناوارو گفت.

“از آنچه که من جمع آوری کرده اید هیچ واقعی وجود دارد متریک به درک اگر (جامعه محور پلیس است) اتفاق می افتد” ناوارو گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Nashelly چاوز در 707-521-5203 یا [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de