محلی مدارس آماده درایو-تا دیپلم دیگر راه های خلاق به افتخار فارغ التحصیلان

“چرا ما می خواهیم به انجام این کار بسیار ؟ ما احساس می کنیم نمی توانیم به اندازه کافی” هلدزبرگ بالا اصلی لایحه Halliday گفت. “این کلاس ارشد دهکدهای از دست رفته روز بیشتر از مدرسه و تا به حال بیشتر بحران ها و اختلالات از هر کلاس که گذشت از طریق درب. شما می خواهم به بازگشت به جنگ جهانی اول و یا جنگ جهانی دوم است.”

توافق گفت: Casa Grande بالا اصل دن Ostermann.

“این واقعا انعطاف پذیر ترین کلاس است که ممکن است تا کنون بوده است,” او گفت:.

مانند سنتی شروع مراسم که آمده اند قبل از آنها متفاوت نسخه های تغییر یافته مراسم برگزار خواهد شد در سراسر شهرستان. سانتا رزا بالا باید روزانه تم جشن سالمندان اعلام کرد در رسانه های اجتماعی این هفته در حالی که در دیگر دانشگاه ها برگزار خواهد شد اصلاح مراسم با این امید که چیزی بیشتر سنتی ممکن است اجازه داده شود عمیق تر به تابستان است.

سانتا رزا مدارس شهرستان رانچو Cotate کاردینال نیومن, پتالوما Casa Grande به عنوان به خوبی به عنوان پتالوما را جایگزین مدارس Carpe Diem, Sonoma, کوه و سن آنتونیو همه چشم دوخته اند و بعد از آن تاریخ در این تابستان به میزبان نوعی از فرد رویداد, اگر سلامت ایمنی و پروتکل های اجازه می دهد.

“مقدار زیادی از زمان و تلاش به آن رفته است را به دانش آموزان تا آنجا که ما می توانیم و اقامت در شهرستان بهداشت قوانین است که یک هدف در حال حرکت گفت:” گراهام رادرفورد دین از زندگی دانشجویی در کاردینال نیومن. “ما می دانیم آن را محدود و آن را مایه تاسف است.”

در ضمن روزهای آینده به ارمغان خواهد آورد drive-thru, حوادث, آنلاین, ارائه, رسانه های اجتماعی فریاد استراحتی و به همان اندازه پمپ و شرایط اجتماعی فاصله را اجازه می دهد.

این زمانی بوده است برای کارکنان مدرسه و معلمان نیز گفت: ماریا Carrillo اصلی کتی Barr. آنها هم در حال از دست رفته یک شانس برای گفتن سنتی خداحافظ برای این کلاس.

روز جمعه Carrillo سالمندان دعوت به پوشیدن کلاه و لباس و شرکت در یک درایو از طریق مراسم که در آن آنها خواهد شد که نام خود را به عنوان خوانده شده توسط یک همکلاسی های تصویر خود را گرفته با خود مدرک مورد خداحافظی به حمایت خود و بازگشت به ماشین خود را و درایو دور. در یک پیام ویدیویی ارسال شده در رسانه های اجتماعی یک نا امید صدایی بر آن را به نام ساخت لیموناد از لیمو.

او هنوز هم نگه می دارد امید است که سالمندان را می توان جشن با صبحانه یا ناهار در صورتی که محدودیت در اجتماعات بزرگ در حال کاهش.

هر کاری کارکنان و داوطلبان انجام دهید این است برای کمک به خداحافظی به این کلاس او گفت: هفته گذشته است.

“آن را به می گویند:” ما بسیار افتخار از شما و با تشکر از شما برای همه است که شما به ما داده اند بیش از چهار سال گذشته. ما نمی خواهیم به سرقت از آن لحظه خودخواهانه.”

در رانچو Cotate بحث با اعضای ارشد کلاس رهبری در مورد چگونه به مناسبت فارغ التحصیلی حدود 400 سالمندان شده است حال با توجه به اصل Louis Ganzler.

“این یک مسئله عاطفی برای والدین به خصوص” او گفت:. “یکی از کارهای من این است که مسئولیت رسیدگی به تعداد زیادی از ارتباطات است. من تا به حال بسیاری از والدین رسیدن به من به خصوص در آغاز بیان بسیار واضح است که آنها می خواهند برای دیدن فرزند خود را به راه رفتن در سراسر مرحله است که یکی از دلایل این درایو از طریق در حال شتاب گرفتن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de