گلف بازان محلی خود را می گویند ورزش مناسب برای اجتماعی فاصله

در یک جهان بدون ورزش گلف ممکن است یک نور درخشان به نگه داشتن خانه نشین مردمی از رفتن از جا در رفته.

ورزش — است که به لحاظ اجتماعی دور تقریبا با تعریف ممکن است واجد شرایط به عنوان “کسب و کار ضروری” توسط coronavirus وزارت بهداشت دستورالعمل اما یکی می تواند استدلال می کنند این هیچ متفاوت از پیاده روی یا قدم زدن در یک پارک است که مجاز هستند در حالی که سونوما کانتی ساکنان تحت پناهگاه در محل سفارشات.

برخی از محلی گلف دوره های بانکی است.

به عنوان چهارشنبه, ویندزور باشگاه گلف و Northwood در غرب شهرستان هنوز باز و رزرو بار توپ را روی گوه. بنت دره اجرا شده توسط شهر سانتا روزا حال گلف بازان بر روی لینک کلیک کنید تیمش گفت: آنها بدست می خواهم کلمه ای از شهر که نیاز به تعطیل.

“راه رفتن بر روی یک زمین گلف چیزی است که بسیاری از مردم می تواند با استفاده از در حال حاضر گفت:” گیدو Riccardi منینگ در نرتهوود نرم افزار فروشگاه شنبه.

به عنوان سریع-پخش coronavirus می لرزد زندگی به عنوان ما آن را می دانم — با ساکنان دستور به ماندن در خانه هر زمان که امکان پذیر است و نگه داشتن حداقل شش فوت از دیگران که در هفته سه بعدی — مردمی در حال حاضر به دنبال برای برخی از ظاهر عادی.

و پس از ورزش حرفه ای باید همه از بین رفت اما از تلویزیون و دانشگاه و مدرسه دو و میدانی در حال متوقف شد در حال حاضر نیز گلف فقط ممکن است یک مکان تفرج است که مجاز است.

“گلف یکی از مکان های بسیار کمی که در آن شما تقریبا همیشه خود quarantining به طور پیش فرض” گفت: Demian ردی بازاریابی و مدیر فروش در ویندزور باشگاه گلف. “بسیاری از مواقع مردم در سبد خرید شما در حال حاضر آنها را می دانیم. دیگر از آن, امکان, زمین گلف است که یک فرصت بزرگ برای مردم بیرون آمده و انجام آنچه آنها دوست دارند انجام داده چه خبر است.”

ویندزور و Northwood مدیران گفت: آنها استدلال می کنند گلف امن است حتی در حالی که در نیمه صفحه اصلی دستگیری به خصوص پس از سه بار می تواند رزرو آنلاین و شما با استفاده از تجهیزات خود را.

آنها گفت: آنها به دنبال راهنمایی از شهرستان سرپرستان در مورد اینکه آیا آنها واجد شرایط به عنوان مجاز شبیه به قدم زدن در یک پارک است.

دیگر دوره های آموزشی در حال حاضر بسته شده است.

در Bennett Valley, دوره مدیر باب Borowicz گفت: آنها می خواهم تا به حال چند لغو در اوایل هفته بود که تا حدی مربوط به مرطوب, آب و هوا سرد. به امید باز باقی می ماند البته مقامات شروع بردن خود را ضد عفونی بازی در چرخ و دستگیره درب.

او پیشنهاد گلف بود و حتی بهتر از رفتن به پارک در نظر نگه داشتن یک فاصله.

“در یک پارک تنظیمات شما نزدیک داشتن یک پیک نیک با سایر مردم در این نزدیکی هست,” او گفت:. “در گلف شما انتخاب کنید که شما می خواهید به اطراف خود در چهار و یا دو نفره.”

Jason Schmuhl طرفدار در ویندزور, بود, امیدوار, باشگاه می تواند ارائه مهلت برای مردمی cooped در خانه.

“ما می تواند بدون تعامل انسان. شما می توانید پرداخت آنلاین راه رفتن تا به یک توپ را روی گوه. ما فقط باید بدون چرخ دستی گلف. باید آن را درست مثل رفتن به پارک,” او گفت:. “اما هر چه آنها می خواهند ما را به انجام.

“بسیاری از مردم امیدوارند گلف هستند و نه تعطیل. مردم در حال رفتن به رفتن دیوانه در صورتی که هیچ خروجی دیگر. ما امیدواریم که آنها را ببینید که طرف بحث.”

Mendocino County صادر پناهگاه در محل سفارش یکشنبه شب باعث یوکیاه Valley Golf Course, به, تا اطلاع ثانوی.

Little River, مسافرخانه, زمین گلف حدود 10 مایلی جنوب فورت براگ عامل بود در یک روز-به-روز, برنامه ساخت همان مورد به عنوان منطقه سونوما کانتی دوره.

گلف بازان توصیه شد برای تماس های آینده قبل از جسارت کردن به این لینک کلیک کنید.

شما می توانید رسیدن به تحریریه لری A. کارتر در 707-521-5470 یا [email protected] در توییتر @loriacarter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>