صنعت ساخت و ساز محلی ممکن است خرس در COVID-19 خرید اینترنتی

هاوایی ساخت و ساز صنعت استفاده می شود به رکود اما این بخش عمده ای از اقتصاد محلی می تواند کمک کوسن اقتصادی ضربه های مربوط به کروناویروس در دولت است.

ساخت و ساز شده است و یکی از پنج همکاران به دولت ناخالص محصول داخلی یا رشد در سال های اخیر است.

به طور کلی صنعت یکی از مهمترین دوره ای با رونق و رکود خاموش گسترده ای در چرخه اقتصادی است. هنوز وجود دارد برخی از خوش بینی در لحظه ای که ساخت و ساز — نزدیک به 10 میلیارد دلار در صنعت در هاوایی — ممکن است ایستادن نسبتا خوبی حتی به عنوان خرده فروشان و رستوران ها و خطوط هوایی و هتل ها و جاذبه های بازدید کننده قطع عملیات در پاسخ به گسترش COVID-19.

“من نمی بینم یک مورد برای خاموش کردن فعالیت های ساخت و ساز به عنوان شما می توانید در خدمات مواد غذایی” گفت: محلی اقتصاددان پل Brewbaker از TZ اقتصاد است. “دست کشیدن بر روی چوب, شاید این است که این است که یک بخشی از اقتصاد است که انعطاف پذیر است.”

روز دوشنبه به عنوان اطلاعیه ها ریخت و در مورد کسب و کار بسته که شامل Nordstrom, دریا, زندگی پارک و ریگال تئاتر, هاوایی, لایروبی شرکت ساخت و ساز. نجار R. J. Galanto کمک هماهنگ کشیدن یک حمل و نقل ظرف پر از ابزار برای احداث یک برج دوم جرثقیل یک کامیون مسطح به عنوان بخشی از ساختمان یک مجتمع مسکونی بالا افزایش نام Koula در بخش روستا در Kakaako.

Galanto مانند برخی از دیگران در ساخت و ساز بر این باورند شغل خود هستند کمتر احتمال دارد به از خط خارج توسط coronavirus.

“ما امن” او گفت:.

تحت دولت وزارت کار و صنعتی روابط دستورالعمل های ساخت و ساز کار می افتد در یک رده های پایین تر قرار گرفتن در معرض خطر ابتلا به COVID-19 در بخشی به دلیل کار سایت اجازه نمی دهد مکرر تماس نزدیک با عموم مردم.

نزدیک به 50 کارگران در حال انجام بنیاد کار در Koula در پیشبرد عمودی ساخت و ساز است که اضافه کردن یکی دیگر از 100 تا 150 یا بیشتر کارگران به این پروژه است که در کنار یک برج به نام ” یک علی و همچنین افزایش در بخش ایجاد کرد.

برتون گومز در هاوایی, لایروبی کلی کار فورمن برای Koula گفت: او یکی از نگرانی های که عرضه مواد می تواند مختل شود و به نوبه خود در این پروژه تاثیر می گذارد.

“تنها چیزی که من می توانید ببینید که خواهد کند ما,” او گفت:.

Brewbaker گفت: رکود اقتصادی بسیار محتمل و منطقی انتظار می رود شدید. اما آن را نیز می تواند نسبتا کوتاه و سریع پشت ضربه محکم و ناگهانی نیست که از خط خارج صنعت ساخت و ساز که در آن پروژه های بزرگ دیگر-
اصطلاح افق.

اگر این مورد است که این امر می تواند سود قابل توجهی برای اقتصاد محلی که در آن ساخت و ساز اختصاص 5.9 درصد از اقتصادی دولت خروجی در سال 2017 به عنوان محاسبه شده توسط ایالات متحده اداره تجزیه و تحلیل اقتصادی.

به 5.9% سهم از ساخت و ساز گره خورده است مراقبت های بهداشتی به عنوان چهارم
بزرگترین کمک کننده به هاوایی اقتصاد. بزرگترین کمک کننده بود املاک و مستغلات در 20.2% توسط دولت/دولت های محلی در 9.2 درصد و خرده فروشی در 6.5 درصد است. نظامی رتبه ششم در 5.8% و پس از اسکان در 5.6%.

با توجه به دانشگاه هاوایی تحقیقات اقتصادی سازمان گزارش در ماه اکتبر هزینه ساخت و ساز در ایالت پیش بینی شده بود به نگه داشتن مداوم در بین $9.6 میلیارد و 9.7 میلیارد سالانه از سال گذشته هر چند سال آینده پس از افزایش قیمت توسط 1 میلیارد دلار به 9.5 میلیارد دلار در سال 2018 است.

در مورد 36,000 کارگران در هاوایی ساخت و ساز نیروی کار.

دولت های محلی و رهبران کسب و کار باید پیشنهاد افزایش کار و پروژه های ساخت و ساز برای کمک به جبران اثرات منفی به هاوایی اقتصاد.

برخی از بزرگ دولت در حال انجام پروژه های ساخت و ساز شامل شهر راه آهن سیستم ارتقاء به هونولولو بندر و نوسازی Daniel K. Inouye فرودگاه بین المللی.

در بخش خصوصی در حال انجام پروژه های شامل چندین هتل و یا بهره وری منقسم زمانی برج چاره کار نوسازی فروشی ملک ارتقاء و حداقل هفت مسکونی بالا افزایش می یابد در اوآهو: Azure Ala Moana مرکزی علا Moana آسمان علا Moana Ko’ula, ‘یک علی عبادتى Kulana حال و Lilia Waikiki.

یک جفت کارشناسی ارشد-برنامه ریزی مسکونی تقسیم بندی هو’opili در اوا ساده و Koa ریج بین Waipio و Mililani نیز در حال انجام است.

نه هر کس است که خوش بینانه در مورد جایگاه قدرت ساخت و ساز با توجه به عدم اطمینان در مورد COVID-19.

برخی نگرانی وجود دارد که اگر رکود طولانی و عمیق به اندازه کافی آن می تواند محل سکونت خریداران به لغو کافی خرید که سریع توسعه دهندگان را متوقف ساخت.

آرلینگتون Va.-بر اساس گروه تجارت همراه پیمانکاران عمومی آمریکا صادر شده ساخت و ساز اشتغال گزارش روز شنبه که گفت: coronavirus است به احتمال زیاد به تاثیر قابل توجهی در ساخت و ساز اشتغال است.

“شکی وجود ندارد coronavirus را تاثیر قابل توجهی در اقتصاد ما از جمله بخش ساخت و ساز” استفان Sandherr ارتباط مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت که همچنین مصرانه از مقامات فدرال به اقدام است که کمک می کند تا کاهش چنین تاثیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de