کسب و کار محلی بهداشت رهبران پیشنهاد برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد

کانینگهام در مقایسه با مفهوم با آسیب-کاهش برنامه با هدف محدود کردن پیامدهای منفی استفاده از مواد مخدر — به کسب و کار این ویروس پیشگیری ابزار برای ایجاد برنامه های فردی به کار با خیال راحت.

بسیار مهم برای اجرای هر برنامه است که شفافیت از دولت در مورد آنچه که انتظار می رود و آنچه معیار استفاده می شود برای تصمیم گیری اگر محدودیت ها باید محکم دوباره سر و صدا گفت.

زمان واقعی اطلاعات باید منتشر شود برای همه برای دیدن گفت کانینگهام پزشک خانواده که مسئول نظارت بر شبکه ای از سازمان های غیر انتفاعی و مراکز بهداشت در سباستوپول فرستویلل, Guerneville و Occidental.

“چه شما می توانید انجام دهید این است که بهداشت عمومی افسر گفت:” ما باید به حرکت رو به جلو است و عقب مانده وجود دارد بدون نوعی از روند شفاف برای چرا و چگونه این اتفاق می افتد” کانینگهام گفت.

کانینگهام گفت: او معتقد است که این شهرستان نیاز به نگه داشتن مردم در خانه پس از اولین موارد COVID-19 شروع به ظاهر شدن در اینجا به منظور جلوگیری از افزایش بیماران نیاز به بستری شدن در بیمارستان همه در یک بار. اما در حال حاضر این شهرستان باید آدرس تمام راه های دیگر این بیماری همه گیر از آسیب رساندن به جوامع و تشدید سلامت روان مبارزات خشونت غفلت خودکشی ایده ها و مشکلات دیگر, او گفت:.

“ما در حال دیدن یک چشم انداز مثبت در نظر من این بیماری از انزوا” کانینگهام گفت.

آنها به مفهوم گسترده و درخواست بازخورد از شهرستان سرپرستان قانونگذاران ایالتی کسب و کار جامعه و بهداشت عمومی افسر دکتر Sundari Mase.

هیچ محلی برای برنامه ریزی اجازه می دهد به دسته گسترده ای از صنعت به بازگشایی هستند ممکن است تحت کالیفرنیا فعلی بهداشت عمومی که دارای قدرت بیش محلی بهداشت عمومی قوانین.

در حالی که کشورهای مانند گرجستان, کارولینای جنوبی و آلاسکا شروع شل شدن محدودیت های رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفته کالیفرنیا را یک رویکرد تدریجی و هوشیار ماندن بر روی داده ها برای COVID-19 انتقال و بستری شدن در بیمارستان.

اما فرماندار نشانه شنبه دولت می تواند شروع به شل شدن برخی از محدودیت های آن — در ماه — اگر شیوع کروناویروس موارد همچنان به ایجاد ثبات در.

دولت ایالت مایک مک گوایر گفت که او معتقد است این همکاری پیشنهاد شده توسط سر و صدا و کانینگهام دقیقا همان چیزی است که دولت می خواهد به شهرستانهای آماده برای زمانی که محدودیت های آرام هستند. او گفت: بهداشت و درمان و بخش های کسب و کار باید با هم کار کنند و “پژوهشی” نقشه راه پیشنهاد در حال حاضر قرار داده سونوما کانتی “پیش از بازی.”

“ما نیاز به ایجاد یک فرایند است که اجازه خواهد داد که جامعه کسب و کار به تدریج بازگشایی حتی اگر کار مردم با تغییرات به نگه داشتن مردم امن” مک گوایر گفت.

Sonoma County سرپرست Lynda هاپکینز به نام ایده های “فوق العاده” و گفت که او معتقد است که این شهرستان باید تغییر شامل سلامت اقتصادی در تصمیمات خود در مورد حفاظت از جامعه از افزایش coronavirus. او به طور فزاینده ای به شنیدن از ترکیبات هستند که در مواجهه با عواقب وخیم مالی و هل دادن برای شهرستان به این آدرس ثانویه بحران است.

“چگونه در مورد ضروری چک ؟ چگونه در مورد ضروری حرفه کسی که می خواهد برای رفتن به کار و کسب درآمد می کنند ؟ این افراد زندگی” هاپکینز گفت.

Mase گفت او نگاه کرد و در اين طرح به طور خلاصه اما آن است که پیش از موعد به دلیل وجود دارد هیچ راه گریز در حال حاضر برای شهرستان برای بازگشایی فراتر از آنچه دولت اجازه می دهد تا.

“بسیاری از آنچه ارائه شده در این سند نمی تواند اتفاق می افتد” Mase گفت.

او گفت که او و شهرستان را در بخش بهداشت و درمان خواهد شد “قرار داده و از ایده های مشابه” بر اساس روش و شواهد مبتنی بر معیارهای — اما نه قبل از دولت شل قوانین آن. وزارت بهداشت با همکاری بخش توسعه اقتصادی هیئت مدیره به سادگی برنامه اجازه می دهد کسب و کار بیشتر به کار گیرند.

“Stay tuned” Mase گفت. “هنگامی که فرماندار منظور آرام است ما را دنبال خواهد کرد که.”

سر و صدا و کانینگهام گفت: آنها و همدستان آنها با هدف ایجاد یک طرح است که از آن کانتی ممکن است از ایده های در مورد چگونه به شامل بخش های کسب و کار محلی و سلامت پزشکان در طرح بازگشایی قرار می دهد که بیشتر تعهد در هر کسب و کار مطابق با دستورالعمل.

“روح یکی از کمک و ارائه بهتر مسیر رو به جلو از آنچه ما شاهد اتفاق می افتد” سر و صدا گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Julie Johnson در 707-521-5220 یا [email protected] در توییتر @jjpressdem.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de