محلی مرکز توسعه کسب و کار می شود یک تاسیسات برای کسب و کارهای کوچک در طول همه گیر

برای سال کارآفرینان در Mendocino County فکر غرب مرکز توسعه کسب و کار به عنوان یک مشوق برای بهترین شیوه ها در یک جامعه روستایی پر از هوشمند و زرنگ و دانا کسب و کار.

در حال حاضر در جهانی همه گیر “غرب مرکز” تبدیل شده است یک راه نجات است.

صاحبان کسب و کار تبدیل شده به WBDC برای راهنمایی با همه چیز از حقوق و دستمزد به عملیاتی پروتکل های. کارآفرینان آمده اند به دنبال کسب اطلاعات در مورد چگونه به گرفتن یک تکه از 2 تریلیون دلار بسته محرک تحت Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند. هنوز هم دیگران باید چرخش به دنبال سرما تزریق پول نقد.

سنبله در بهره قابل توجه است. مدیر اجرایی Mary Anne Jen گفت: WBDC دیده است 80 درصد افزایش مشتریان جدید در این سال است. چه تر است, این سازمان شاهد یک جهش بزرگ در تعدادی از مشتریان موجود و حضور در جلسات آموزشی در مارس و آوریل — 369 این سال از 82 سال گذشته است.

“بسیاری از این صاحبان کسب و کار به سادگی نمی دانم که در آن دیگری به نوبه خود” Jen گفت. “ما فقط خوشحال ما می تواند برای آنها وجود دارد و آنها را به ارائه برخی از اشاره گرها و صلح از ذهن است.”

سه اشکال به کمک

مشخصات فنی WBDC ایالات متحده کسب و کار کوچک مدیریت-بودجه غیر انتفاعی مرکز توسعه کسب و کار فراهم می کند که قابل اعتماد بدون هیچ هزینه محرمانه مشاوره و مربوط به برنامه های آموزشی برای کارآفرینان در سراسر مندوسینو و دریاچه شهرستانهای استان است.

غرب و مرکز میزبان مندوسینو کوچک مرکز توسعه کسب و کار و مندوسینو زنان مرکز کسب و کار. (آن هم در خارج از سازمان اختصاص داده شده به کمک به کارآفرینان زن.)

پدر و مادر سازمان شده است در اطراف برای بیش از 30 سال است.

برای این منظور پس از انجام برنامه نویسی همه برنامه های تحت پرچم WBDC. و پس از همه گیر آغاز شده و در اواسط ماه مارس غرب مرکز ارائه کمک در سه طعم های مختلف.

اول شده اند محرمانه one-on-one مربیگری و جلسات مشاوره است که اجازه می دهد صاحبان کسب و کار به نشستن (از طریق زوم یا تلفن) با مشاوران و سوال کارآفرینان ممکن است ترس به درخواست در بیشتر انجمن های عمومی. وجود دارد سه نفر از کارکنان و 14 مشاوره مشاوره ای برای همه.

دوم شده اند خدمات آموزشی — آموزشی و سمینارها برای کمک به کسب و کارهای کوچک حرکت فرآیندهای نرم افزار برای بودجه فدرال. این WBDC راه اندازی برنامه های آموزشی به طور خاص در اطراف اخذ اقتصادی آسیب فاجعه وام وجوه اضطراری از SBA و بودجه از چک حفاظت از برنامه است که بخشی از مراقبت عمل می کنند.

در نهایت WBDC نیز تفننی است در اشکال مختلف نور توسعه اقتصادی و برنامه ریزی, ارزیابی و اعطای مبالغ در خاص است.

“این یک چرخه — اگر کسب و کارهای کوچک به پایین وجود دارد هیچ مالیات بر فروش و اگر مالیات بر فروش قطره آن کاهش عمومی صندوق” Jen در مصاحبه ای گفت:. “ما در حال نشستن در جدول با دیگران در تلاش برای کشف کردن چگونه به ما کمک بسیار روستایی شهرستان انجام کار درست است.”

محبوب سمینارها

از سه شکل کمک سمینارها شده اند تا حد زیادی محبوب ترین با هر نقشه کشی ده ها تن از اعضای مخاطبان. Jen و تیم دیگر را جذب صاحبان کسب و کار محلی به اجرا در حوادث پس مشتریان در حال شنیدن از همسالان خود است. نتیجه: باز و صادقانه مکالمات.

یکی از این سمینارها کمک Kapila ققنوس و خود را در رستوران ایتالیایی لا Siciliana در Willits.

زمانی که این بیماری همه گیر اولین ضربه ققنوس نگهداری کسب و کار خود را باز کنید اما دچار 30 درصد از دست دادن درآمد. او به کاهش کارکنان خود را در نیم. سپس او برای یک امضا WBDC وبینار در مورد چگونه به درخواست برای SBA فاجعه برنامه وام. پس از به دنبال برخی از مشاوره از وبینار او تکمیل روند درخواست و دریافت اولیه $10,000 وام.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de