هنرمندان محلی در تلاش برای به دست آوردن در میان همه گیر

برای گلوریا روبیو-وردوزکو یک جواهر ساز از سانتا رزا بهار قرار است به مناسبت آغاز از شلوغ ترین فصل به عنوان یک هنرمند کار. آن زمانی که او می تواند در فروش اجناس خود در بسیاری از نمایشگاه صنایع دستی و جشنواره ها که به طور معمول pop up در منطقه خلیج از طریق تابستان است.

اما در حال حاضر که coronavirus همه گیر شده است از بین برود که آن وقایع روبیو-وردوزکو مانند بسیاری از هنرمندان در سونوما کانتی, تقلا برای پرداخت صورتحساب و کمک به حمایت از خانواده اش.

“این واقعا سخت به یک کار هنرمند در طول زمان به طور منظم بسیار کمتر از زمانی که یک بیماری همه گیر بازدید,” او گفت:.

قبل از countywide shutdown از همه اما ضروری کسب و کار رفت و به اثر در اواسط ماه مارس روبیو-Verduzco, 34, همچنین با اتکا بر یک چرخش از سمت مباحث مانند کار پاره وقت به عنوان یک رسانه های اجتماعی و مدیریت رویداد برای سانتا رزا سالسا یک شرکت قرار می دهد که در آمریکای لاتین رقص. با بسیاری از که کار خشک کردن او در زمینه مزایای بیکاری.

“بسیاری از هنرمندان من می دانم که برای زنده ماندن از بسیاری از مشاغل … و هیچ راهی برای دانستن زمانی که و اگر این راه باز خواهد گشت” او گفت:.

بر اساس یک نظرسنجی از 10,000 هنرمندان از سراسر کشور توسط این گروه حمایت آمریکایی ها برای هنر نزدیک به دو سوم از افراد مورد مطالعه گفتند که در حال حاضر بیکار است. کریستن Madsen, مدیر غیر انتفاعی خلاق سونوما گفت: این وضعیت به همان اندازه وخیم در سونوما کانتی که در آن آن را تبدیل به طور فزاینده دشوار به زندگی را به عنوان یک کار هنرمند, بازیگر یا نوازنده.

“مسکن و استطاعت مسائل وجود داشته است که قبل از COVID-19 خواهد بود در حال حاضر حتی بیشتر برای هنرمندان و هنر, سازمان,” او گفت:.

رویداد لغو و کاهش کمک های مالی به هنر غیر انتفاعی در پی این بیماری همه گیر را ویران کرده است بسیاری از محلی خلاق جامعه مدسن گفت. هنوز هم او را امیدوار بحران می تواند در نهایت باعث موج جدیدی از سرمایه گذاری در هنر یک بار مدنی موسسات قادر به بازسازی.

در عین حال خلاق سونوما کمک به هنرمندان محلی پیدا اضطراری کمک های مالی در دسترس از طریق منطقه ای و سازمان های ملی. این گروه همراه با جامعه بنیاد سونوما کانتی نیز خود را راه اندازی صندوق محلی برای هنر و هنر آموزش و پرورش سازمان ارائه 20 تا 30 گروه های مختلف در این شهرستان تا 10000 $در هر.

روبیو-وردوزکو دریافت کرده است دو تسکین کمک های مالی از هشت و یا به طوری که او اعمال می شود.

برای حفظ کسب درآمد در حالی که در خانه با نوزاد دختر Evaluna, روبیو-وردوزکو پیدا کردن راه های جدید برای به اشتراک گذاری و فروش کار خود را آنلاین از جمله برگزاری فروش آنلاین در Facebook و Instagram.

او تا به حال برخی از موفقیت فروش در رسانه های اجتماعی, اما آن را تقریبا به عنوان موثر به عنوان اتصال با خریداران در فرد است.

“مردم نمی خرید چرا که آن را ضروری نیست و آن را یک ضرورت نیست,” او گفت:. “پس از برقراری ارتباط به جامعه است که هنر هنوز هم مهم است که دشوار است.”

ساندرا Novia, 58, یک معلم هنر از کالیفرنیا نیز تا به حال به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از ابزارهای آنلاین. او به پایان سال تحصیلی در نرم افزار Adobe ابتدایی مدرسه منشور در پتالوما با آموزش کلاس های خود را در زوم. او شگفت زده شد که چگونه هموار درس رفت اما به دنبال به جلو به در نهایت گرفتن پشت در کلاس درس.

“این بسیار مهم است به حضور با بچه ها به احساس انرژی از چه چیزی اتفاق می افتد در اتاق,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>