زنده گوسفند صادرات صورت تقریبا چهار ماه توقف

Sheep aboard a voyage
آیکون دوربینگوسفند روی یک سفر

صادرات گوسفند زنده به خاورمیانه ممنوع خواهد شد برای تقریبا چهار ماه از سال در نیمکره شمالی تابستان, دولت فدرال به تازگی اعلام کرد.

وزارت کشاورزی و آب و محیط زیست معرفی شرایط جدید برای زنده گوسفند-صادرات به و یا از طریق خاورمیانه پس از بحثها و مقررات تاثیر بیانیه (RIS).

تغییرات تمرکز بر روی شرایط برای مدیریت خطر استرس گرما در نیمکره شمالی تابستان اجرا می شود که از 1 تا 31 اکتبر.

در زیر تغییرات استرالیا زندگی می کنند گوسفند صادرات را نمی گیرد و یا از طریق خاورمیانه به هر پورت از 1 ژوئن تا 14 سپتامبر.

اضافی وجود دارد ممنوع دوره برای قطر (از مارس 22 سپتامبر 22) و عمان (از مارس 8 تا 14 سپتامبر).

شرایط اضافی نیز اعمال خواهد شد به سفرهای خروج ممکن است بین 1 و 31 اکتبر برای مدیریت خطر استرس گرمایی در گوسفند.

همه در طول سفرهای نیمکره شمالی تابستان در حال حاضر باید مجهز به خودکار و محیط زیست وبلاگ نویس داده با دما و رطوبت را ثبت و گزارش شده به بخش.

صادرکنندگان نیز نیاز خواهد بود برای اطمینان از گوسفند ترک با کوتاه ترین پشم ظهر ممکن—بیش از 25 میلی متر.

سفرهای ورود به خلیج فارس و یا دریای سرخ پس از ژوئن 1 یا ترک استرالیا بین ماه های سپتامبر 15 و 30 باید بیش از دو پورت تخلیه.

این تغییرات ساخته شده توسط تنظیم کننده مستقل تحت استرالیا گوشت و زندگی-سهام, صنعت, عمل, 1997.

این RIS مورد تجزیه و تحلیل اثرات و مزایای سه گزینه های سیاست با هدف کاهش استرس حرارتی در گوسفند در حالی که حمایت از پایدار زندگی صادرات و تجارت. این فرایند مشورت های گسترده.

اعلام ارائه خواهد شد برخی از اطمینان به مشتریان.

استرالیا دام صادرکنندگان شورای اسلامی گفت: قبلا تایید کرده است, دومین گزینه های حمل و نقل (یکی از سه) به منع از ژوئن 1 تا 14 سپتامبر به تمام خاورمیانه پورت.

این شامل اضافی منع دوره برای قطر از 15 مه تا سپتامبر 22 و عمان از 1 تا 14 سپتامبر. اما در الک ارسال مقاله به بخش اصلی تنظیم مقررات افسر ملیسا کارگران گفت: در حالی که این پیشنهاد حمایت می شد در اصل اصلاحات لازم بودند.

در میان گزینه های دیگر در نظر گرفته شده توسط گروه بودند توقف محموله به خاورمیانه از ماه مه تا اکتبر فراگیر با استفاده از موجود گرمای-استرس ارزیابی ریسک ،

گزینه های دیگر بود به مدیریت ریسک در زیر یک مدل بر اساس گرما-آستانه تنش با گزینه منع محموله از ماه مه تا نوامبر است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>