کمی لیگ سری جهانی لغو شد با توجه به همه گیر

WILLIAMSPORT, پنسیلوانیا — در این سال کمی لیگ سری جهانی و قهرمانی مسابقات در شش دیگر لیگ کوچک بخش های لغو شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

لیگ کوچک رئیس جمهور Stephen حادثه اعلام کرد لغو در Facebook پخش زنده پنج شنبه بعد از ظهر از لیگ ستاد در Williamsport, پنسیلوانیا گفت: این امر می تواند “غیر ممکن” برای برگزاری رویدادهای میان مداوم محدودیت در اجتماعات بزرگ.

کمی لیگ جهانی سری برگزار شده است هر ماه اوت از سال 1947 و هرگز لغو شده است قبل از. سال آینده به 75 بازی از مسابقات که نقطه عطف شده است تحت فشار قرار دادند به 2022.

“اجازه دهید به من بگویید مردمی در همه این جوامع و در تمام سایت های که در آن ما باید منطقه ای مسابقات مقدماتی چگونه نا امید ما را به انجام این کار اجتناب ناپذیر بود” حادثه گفت. “این امر می تواند غیر مسئولانه و غیر ممکن است را به تیم ها و هزاران نفر از مردم از سراسر جهان را به جامعه Williamsport به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که شش جوامع دیگر شده اند که چنین دوستان و حامیان ما در طول سال است.”

او اضافه کرد که محدودیت های مسافرتی را به همان اندازه غیر ممکن است برای برگزاری مرحله مقدماتی مسابقات برای تیم های بین المللی و به همراه این تیم با خیال راحت به ایالات متحده است.

لیگ کوچک است, اما, به نام 2020 فصل به طور منظم. حادثه گفت: هیچ دلیلی برای خوش بینی است که تیم می تواند در بازی این بهار و تابستان با توجه به محدودیت در ایالت ها و محلات.

سالانه لیگ برتر بازی در Williamsport که در سال جاری به ویژگی های Boston Red Sox و Baltimore Orioles در اوت. 23, لغو شده است, MLB گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de