شیرها’ هدف لگد زدن به قدرت

کامرون Newboldآلبانی تبلیغ

Royals' Taylah Orzel.
آیکون دوربینسلطنتی Taylah Orzel. اعتبار: تاج Stubber

Royals امن سوم برنده شدن در صدای یورتمه رفتن اسب لگد زدن به یکی دیگر از امتیاز بزرگ در دور پنج تن از بزرگ جنوبی لیگ فوتبال زنان در سده ورزشگاه آخرین شب جمعه.

پس از لگد زدن نه گل هفته گذشته شیرها به پایان رسید و با هفت رشته به عنوان آنها صرفنظر روشن از رقبای Mt بارکر پس از نیمه وقت.

پیروزی شیرها’ سوم مستقیم به عنوان سه نهایی-چهارم اهداف به آنها کمک کرد به 42 نقطه برنده بیش از خریداران است.

هیلی Ashboth ستاره بود جلو بوت شدن سه رشته و Gracie گیبسون اضافه دو به عنوان کار Taylah Orzel, Rachael آلمان و ابی دانکن ثابت حیاتی در 7.13 (55) به 2.1 (13) نتیجه.

گرجستان Kowald (یک گل) به خوبی برای خریداران که در حال winless از اولین دور کامل وسایل در حالی که کرم پای, هاردکور tommaso del و جینا سوختگی نیز موثر است.

در اوایل بازی در ورزشگاه اصلی بیضی و راه آهن خود را حفظ کامل ضبط و پس از غلبه بر روحیه آلبانی با چهار امتیاز. نردبان رهبران مورد آزمایش قرار گرفتند به صورت کامل چهار چهارم اما آنها آمار در ترم سوم و بعد از یک هدف در هر ترم آخر, این ببر که غالب 3.6 (24) به 3.2 (20).

لیلی Wilsher-Saa فوق العاده بود برای برندگان همراه Ellie White and Maddie Dallimore که هر دو لگد اهداف است.

Baron-لوئیس بالارد و اما استون در میان کوسه ها بهتر بازیکنان.

سوم ثابت شد در مجاور زمین در صدمین حوزه و شمال آلبانی آمد و دور فاتحان در enthralling مسابقه.

دانمارک-Walpole کنترل نیمه اول و led با پنج امتیاز در سه چهارم زمان قبل از Kangas یورش برده و خانه را به نفع خود هشت امتیاز.

عالیه فورد, Ashlyn گاردنر و کریستینا Gill فوق العاده بود برای Kangas در حالی که اریکا Tharratt و ربکا مک دونالد (یک گل) سعی کردم همه چیز به Magpies برنده دوم.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de