دسترسی محدود به منطقه سونوما کانتی پارک انتظار می رود روز شنبه

Sonoma County ساکنان باید پشت در محله پارک در اوایل روز شنبه تحت تجدید نظر به 5 هفته ای ترتیب انتظار می رود رونمایی از شنبه با توجه به هیئت ناظران معاون سوزان Gorin.

بسیار پیش بینی تجدید نظر از Sundari Mase این شهرستان افسر بهداشت نشان دهنده مهم ترین تغییر در محلی coronavirus قوانین در حدود یک ماه و آن را هنوز هم در حال نهایی دوشنبه.

فرودگاه گرین و سرپرست Lynda هاپکینز گفت: آنها انتظار می رود به نقد و بررسی آن را در به طور منظم سهشنبه جلسه هیئت مدیره با مقررات جدید اجازه می دهد پیاده روی و دوچرخه سواری در دسترسی به پارک نزدیک خانه های مردم را در نظر گرفتن اثر در 12:01 صبح چهارشنبه فرودگاه گرین گفت.

مقامات شهرستان گفت: “نرم افتتاحیه” شهر و شهرستان پارک است که به منظور ارائه یک فرصت امن برای مردم به گرفتن برخی از هوای تازه و ورزش در فضای باز و بدون تضعیف پناهگاه در محل منظور کمک کرده است که جلوگیری از شیوع کروناویروس.

داخلی پارک دولت مانند Trione-Annadel, Sugarloaf ریج و جک لندن اجازه می دهد مشابه با پای پیاده و دوچرخه ترافیک شهرستان خبر داد. اما ساحلی در سواحل و پارک ها از جمله محبوب دوران ساحل پارک منطقه ای و سونوما ساحل پارک ایالتی بسته باقی خواهد ماند در این شهرستان برسند.

“هنگامی که سونوما کانتی تصمیم به بستن منطقه ای پارک دولت به دنبال کت و شلوار برای اطمینان از ثبات و پیشرفت سخت بسته شدن پارک دولت” دولت ایالت مایک مک گوایر, D-هلدزبرگ روز دوشنبه گفت. “بنابراین خط پایین این است: این دولت هدف این است که همیشه به چین محلی هدف است.”

مقامات شهرستان باید ابراز hesitance بیش به طور کامل باز کردن رودخانه روسی به تفریح و آنها را آنها می گویند قبل از شنبه چه منظور خواهد که آدرس.

از جمعه این شهرستان پیشنهاد, پارک, سفارش نیاز به بازدید کنندگان به استفاده از فقط کسانی که در سایت یا خاموش-خیابان مسیرهای پیاده روی نزدیکترین خانه های خود و در دسترس با پای پیاده و یا با دوچرخه, مقامات گفت.

پارکینگ خواهد بسته باقی می ماند هر چند برخی از ترتیبات ساخته شده برای معلولان بازدید کنندگان قادر به رانندگی به برخی از پارک های شهرستان خبر داد.

زمین های بازی مناطق پیک نیک و دستشویی و لمس فضاهای نیز خواهد بود خارج از محدوده.

ناقص حرکت مانع از پارک دسترسی از ساکنان ساحلی و منع کسانی که نمی زندگی می کنند در هر نقطه در نزدیکی یک پارک از رانندگی به یکی. اما مقامات گفت: آن را به عنوان یک نقطه شروع برای اجازه دادن به ساکنان یک اندازه گیری از آزادی لذت می برد قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس محدود جنبش عمومی.

“من فکر می کنم هیچ راه حل ایده آل در حال حاضر” هاپکینز گفت: “و من فکر می کنم که هر مسیر ما رفت می توانست مشکلات خود را دارد.”

همه بازدید کنندگان پارک مورد نیاز خواهد بود برای عمل اجتماعی فاصله برای کمک به جلوگیری از عفونت کروناویروس و به پوشیدن صورت را پوشش می دهد هر زمان آن را ممکن است برای اقامت شش فوت دور از دیگران در خارج از یک فرد از خانواده یا خانوار, مقامات گفت.

Mase و منطقه ای پارک های مدیر برت Whitaker کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر در دوشنبه با توجه به احتمال چیزی که هنوز هم می تواند تغییر قبل از او نشانه نهایی سفارش.

اما Whitaker گفت و کارکنان خود را در حال نیروبخش برای افزایش بازدید کنندگان پس از بیش از پنج هفته از پارک تعطیلی.

“ما یک حس بسیار خوبی است که امکانات ما انتظار داریم که بیشترین استفاده از سطوح در و بسیج به عنوان بسیاری از منابع در دسترس به عنوان ما می تواند به طور قابل مشاهده در پارک های آموزش مردمی یادآوری آنها را از اجتماعی فاصله مورد نیاز به یادآوری آنها نیاز به یک ماسک و اگر آنها نمی, برای رفتن به خانه و گرفتن یک,” او گفت:.

ویتاکر گفت: اسپرینگ لیک هلن پوتنام و Foothill منطقه ای پارک ها به خصوص به احتمال زیاد برای جلب جمعیت با توجه به “چگالی بالا محله های اطراف آنها را.”

او خواست ساکنان که می بینیم بسیاری از مردم در هر پارک در نظر ترک و آینده را در یک ساعت بعد یا یک روز دیگر.

پارک کارکنان نیز خواهد شد و نظارت بر پارک ها برای مناطقی که اشتباه گرفتن نوع استفاده و یا ممکن است نیاز به نرده های موقت برای محدود کردن دسترسی.

“همانطور که همه استفاده می شود به استفاده از الگوهای ما فقط تماشای آن واقعا بسیار نزدیک و تنظیم بهترین که ما می توانیم در این پارک هر روز,” او گفت:.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>