مثل من فقط از زندان!’: ده ها تن از کشورهای سهولت خود مستندات

گرتنا لوئیزیانا >> ده ها تن از کشورها اجازه رستوران و فروشگاه و یا کسب و کارهای دیگر بازگشایی امروز در بزرگترین روز به روز بر فشار و در عین حال به اقتصاد خود را تا و در حال اجرا دوباره اقدام در سرعت خود و با خود محدودیت ها و خصلت را به مطمئن شوید که coronavirus نمی آمد طوفان به عقب.

مردم در لوئیزیانا می تواند غذا خوردن در رستوران ها دوباره اگر آنها تا به حال به نشستن در خارج در جداول 10 فوت از هم جدا با هیچ سرویس پیشخدمت. مین ساکنان می تواند با حضور در کلیسا به عنوان طولانی به عنوان آنها در آنجا ماند در اتومبیل های خود را. و یک نبراسکا بازار بازگشایی شد و با پلکسی گلاس موانع و دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه اما تعداد کمی از خریداران.

“من احساس می کنم مثل من فقط از زندان!” حسابدار شادی پالرمو گفت که او نشستم با بیکن-هانه bloody Mary در گرتنا انبار کافه خارج از نیواورلئان.

در ضمن برای اولین بار مواد مخدر نشان داده شده است برای کمک به مبارزه با COVID-19 برنده اورژانس تایید از سازمان غذا و دارو. در عمده مطالعه remdesivir کوتاه بيماران بازیابی زمان از 15 روز به 11 به طور متوسط است) و همچنین کاهش مرگ و میر هر چند شواهدی از آن روشن نیست.

این ویروس به کشته شدن بیش از 230,000 نفر در سراسر جهان از جمله بیش از 64000 در آمریکا و بیش از 20 ، 000 هر یک در ایتالیا, بریتانیا, فرانسه و اسپانیا را وادار مستندات است که باید توقیف کارخانه و کسب و کار, پرتاب ده ها میلیون نفر از کار متوقف شده و جهان اقتصاد.

با بحران ثبات در اروپا و در بسیاری از مکان ها در ایالات متحده و کشورهای متحده به تدریج کاهش محدودیت های خود را در میان هشدارهای از کارشناسان بهداشت و درمان است که موج دوم از عفونت می تواند ضربه مگر اینکه تست برای این ویروس به طور چشمگیری گسترش یافته است.

در بسیاری از کلرادو, مردم می توانند موهای خود را قطع و فروشگاه در فروشگاه دوباره هر چند stay-at-home سفارشات در محل باقی مانده در دنور و شهرستانهای اطراف. وایومینگ اجازه آرایشگری ناخن سالن ورزشگاه و مراکز مهد کودک بازگشایی شده است. در مین گلف آرایشگری و دندانپزشکان افتتاح شد.

در Gattuso رستوران در گرتنا لوئیزیانا کنت و دوریس Alimia و دختران خود مولی و امیلی جشن مولی Alimia را 22nd تولد در یکی از جداول در فضای باز که غربالگری گیاهان چوبی در ماین 5 فوت بالا.

“این یک تغییر خوب از مناظر به واقع خارج شدن از خانه” مولی Alimia گفت.

خارج Omaha, Nebraska, گل یاس, راموس بود که در میان یک و نیم دوجین خریداران سرگردان باز هوا نبراسکا عبور از مرکز. ترین عینک ماسک به آنها انداخت به فروشگاه ویندوز است.

“من فکر می کنم این کمی زود است اما این نوع آهسته و وجود ندارد بسیاری از مردم در اینجا, بنابراین من خیلی نگران” راموس گفت.

در سراسر کشور تظاهرات خواستار آن شدند که فرمانداران حرکت حتی سریع تر به راه اندازی مجدد اقتصاد کتک. بیش از 100 نفر شعار می دادند و به مرحله اجرا علائم در مقابل شیکاگو تامپسون مرکز که در آن رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر یک دفتر تماس برای پایان دادن به ایالت مستند.

“هنگامی که ما باز پرسید:” علامت کوران یک کلانتر سابق در نزدیکی Lake County است. “ما نیاز به یک منطقی گفتگو در مورد آن است.”

فرمانداران وزن فقط آنها تا چه حد باید در کاهش اقامت در خانه, سفارشات, است که باید کمک کرد حاوی ویروس است.

در سخت ترین ضربه کرنر از ایالات متحده, New York رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: مدارس و کالج ها بسته باقی می ماند از طریق بقیه سال تحصیلی.

مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام استناد دولت Riot Control Act او به عنوان مهر و موم کردن تمام جاده های غیر ضروری ترافیک در شهر گالوپ جمعیت 70,000 برای کمک به کنترل افزایش شیوع کروناویروس در سابق تجارت پست در حومه رزرو ناواهو.

در جای دیگر در سراسر جهان پکن شهر ممنوعه, این کاخ تبدیل به موزه که یکی از چین بزرگترین جاذبه های توریستی آغاز شده استقبال بازدید کنندگان دوباره و بنگلادش آغاز شد بازگشایی کارخانه.

در سراسر اروپا و آسیا و میلیون ها نفر از کارگران مشخص مارس روز بین المللی کار روز به دام افتاده بین گرسنگی و ترس — مبارزه بدون شغل و یا نگران هستید که آنها لازم نیست به اندازه کافی در محل کار حفاظت در برابر ویروس.

در ترکیه به معترضان اقدام به مرحله یک تظاهرات غیر مجاز. پاریس ساکنان برگزار شد موسیقی اعتراض دولت فرانسه را از دست داده و بحران آواز از بالکن ها و پنجره ها به تمنایی برای محل کار, ماسک, بیمه درمانی و کمک های بیشتر برای بیکاری.

در یونان تظاهرکنندگان به انتظارنشسته بودند تا 6 فوت از هم جدا مراقب باشید در ردیف آتن میدان Syntagma. سازمان در ماسک و دستکش استفاده می شود نوار اقدامات بزرگ و مربع های رنگی برای تنظیم دقیق موقعیت برای معترضان.

در ایالات متحده, شانی و سرگئی Oveson هیجان زده بودند به سر ناهار خوردن در صندلی خود را کوچک, Salt Lake City, رستوران که دیده است 85% افت فروش از اواسط ماه مارس. جای خود را به رامش بار تا به حال تنها نیمی عادی گنجایش به دلیل اجتماعی-فاصله مورد نیاز است.

“ما واقعا هیجان زده می شود اما در همان زمان ما می ترسم که این ویروس دوباره و ما باید برای بستن دوباره آن خیلی سخت خواهد بود برای ما” شانی Oveson گفت. “داشتن کسب و کار خود را می تواند بسیار ترسناک از نظر مالی ما را به خطر بیمار شدن برای زنده ماندن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de