‘مانند یک بمب رفت در دهان من’: حداقل سه ضربه در سر در سانتا رزا توسط ‘کمتر کشنده’ دستگاه

شهرستان سانتا رزا عضو شورای کریس راجرز به نام برای یک بحث عمومی از آن و دیگر مسائل وابسته به پلیس در استفاده از زور در طول هفته گذشته تظاهرات.

او می خواهد بداند که برای اولین بار است که آژانس پلیس با استفاده از گلوله های لاستیکی و دیگر دستگاه های کنترل معترضان. ناوارو گفت: سانتا رزا افسران پلیس آموزش دیده در استفاده از دستگاه های کنترل کرده بود مستقر باقلا کیسه گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور. مارتینز که مسلم است او با ضربه یک sting-توپ نارنجک گفت که او در اختیار داشتن یکی که آمار او نشان داد یک خبرنگار آنچه او گفته بود که یک عکس از آن است. ناوارو آیا حکومت نه از احتمال که برخی از sting-توپ نارنجک استفاده شد در برابر معترضان.

Sonoma County sheriff نمایندگان با استفاده از گاز اشک آور “در دو نوبت جداگانه” در جریان تظاهرات اخیر گفت کلانتر Sgt. ژوئن والنسیا اما صرف تنها یک “کمتر کشنده” پرتابه به عنوان گلوله های لاستیکی شناخته شده و یک فلفل توپ. پرسید: اگر نمایندگان آگاه بودند از داشتن مجروح هر معترضان با کسانی که دور والنسیا در پاسخ به متن “هیچ چیز در این گزارش است.”

در حالی که برخی از CHP افسران باید مانند مهمات آنها مستقر نشده و در مقابل سانتا رزا معترضان CHP سخنگوی دیوید ده Rutte گفت.

در علاوه بر این به نما بزرگتر سوال در مورد “نظامی” از نیروی انتظامی — که راجرز فکر می کند می رود در برابر دانه از سانتا رزا پلیس وزارت فرهنگ جامعه پلیس — او را بپرسید که چرا گلوله های لاستیکی و سایر پرتابه استفاده شد و چگونه deescalation روش ممکن است مانع از آن استفاده کنید.

“من نمی فکر می کنم مسالمت آمیز معترضان باید همیشه آن اقدامات مورد استفاده در برابر آنها,” او گفت:.

به توصیف برخی از این حوادث به عنوان صلح آمیز گفت: ناوارو از معترضان رومینگ شهرستان دیر روز شنبه, یکشنبه, دوشنبه و سه شنبه شب نادرست است. “آن بوده است تا از صلح آمیز است.”

کمتر کشنده دور Kucker توضیح داد: در یک ایمیل “استفاده می شود در افراد یا جمعیت که مطرح فوری و یا تهدید بالقوه. مردم نگه داشتن سلاح های پرتاب سلاح” در علاوه بر این به کسانی که چیدن تا پارگی کپسول های گاز که پس از آن می تواند به عقب پرتاب در پلیس. “اگر کسی تصمیم به بخشی از جمعیت که در اواخر یکشنبه شب آنها به دلیل پراکنده بودن خود را آشکار تهدید برای ما به همراه یک بزرگتر تهدید کننده جمعیت است.”

بیداری مردم

هنوز “صلح آمیز” این است چگونه مارتینز توصیف رفتار او شب دهان خود را در هم شکسته شد. پس از او ضربه مارتینز رانده شد توسط یکی از دوستان به اتاق اورژانس در سانتا رزا بیمارستان یادبود. او از ترس به نگاه در چهره خود را. “آن را احساس مانند آن رفته بود,” او گفت:. هنگامی که او نگاه او را دیدم یک “سوراخ خمیازه” که در آن پرتابه به حال تقسیم گوشت بین لب بالایی و بینی است.

“من می توانم حرکت زبان و احساس قطعه از دندان های شکسته” — قطعه که به صورت دوره ای کاهش یافت و از دهان او. او سر خود را به عنوان هنوز هم به عنوان ممکن است, او به یاد می آورد, “از آنجا که من نمی خواهم هر چیز دیگری در حال سقوط است.”

او به مطبوعات دموکرات خبرنگار جمعه در سباستوپول دفاتر خود را وکیل Izaak Schwaiger که نماینده مارتینز در سال 2015 توسط پلیس مورد. مارتینز پیوست حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه توسط زندانیان در زندان شهرستان سونوما ادعا که آنها مورد ضرب و شتم و شکنجه توسط نقاب سپاه پاسداران است. شهرستان حل و فصل به اصطلاح “حیاط مشاوره” مورد برای $1.7 میلیون. کلانتر را نیز باز آموزی آن زندان کارکنان در استفاده-از-نیروی مراحل نصب دوربین در مناطق مشترک از زندان و خریداری بدن فرسوده دوربین برای قسم خورده اصلاحات پرسنل.

در آن زمان مارتینز خدمت شد و در مدت شش ماه در یک خشونت خانگی شارژ. قبل از آن, او گفت:, “مواد مخدر و الکل شد و باعث خرابی زندگی من است.” رفتن به زندان به او گفت: “یک چیز خوب است. من به پایان رسید تا گرفتن زندگی من هم.” او رفت و به یک برنامه گفت و پاک شده است و هوشیار بوده است.

این روزها او گفت: “من کاری ندارد اما مراقبت از بچه ها و من را دنبال فرهنگ” به عنوان یک عضو افتخار Pomo ملت است.

او پرشور در مورد صحبت کردن در برابر خشونت پلیس و نیاز به برابر عدالت است. آخرین مصدومیت او معتقد است که مساله را در مشخصات.

“من یک روح قوی,” مارتینز گفت. “حتی اگر من را از طریق درد و رنج این قراره بیدار کردن مردم است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه آستین مورفی در 707-521-5214 یا [email protected] در توییتر @ausmurph88

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>