زندگی را برمی گرداند به Waikiki اما نه پول به عنوان هاوایی شل COVID-19 محدودیت

صرفه جویی برای ماسک صورت و بسیاری از کسب و کار تعطیلی پنج شنبه تقریبا شبیه قبل از COVID-19 روز در Waikiki.

دولت معروف ترین ساحل بود نقطه چین با چتر رنگارنگ به عنوان ساکنان و بازدید کنندگان گرفتار اشعه و امواج. اگر چه بسیاری از هتل ها در هاوایی برتر گردشگری منطقه باقی مانده بسته trickles از مشتریان دیده می شد فرز در مورد فروشگاه ها و رستوران ها است که باید برای بازگشایی محدود کسب و کار. چند پیاده شد و راه رفتن بر روی تقریبا هر بلوک. برخی از والدین حتی هل دادن کالسکه.

هنوز هم روشن است که گردشگری هنوز شروع به صعود به صخره آن کاهش یافت و در پایان ماه مارس.

تنها 300 خارج از کشور بازدید کنندگان وارد هاوایی در روز پنج شنبه. تعداد دفعات مشاهده شده یکی از این بالاتر بازدید کننده روزانه تعداد از مارس 26 زمانی که دولت اجرا اجباری 14-روز خود قرنطینه برای مسافران پس از رسیدن بر روی اقیانوس آرام پرواز. آن را پایین تر از مه 23 شنبه قبل از تعطیلات روز یادبود که به ارمغان آورد یک رکورد از 384 بازدید کنندگان که نیاز به قرنطینه.

روزانه به طور متوسط بازدید کننده شمارش شده اند بالاتر در این ماه از قبل در قرنطینه زمانی که بسیاری از مقصد در سراسر جهان هنوز در تنگ COVID-19 مستندات.

بازگشایی برخی از مقصد به نظر می رسد که تحریک بیشتر علاقه به سفر و بیشتر تقاضا برای هاوایی است که انتظار می رود برای تحقق بیشتر از دولت بازگشایی — اما نه در یک سطح و حتی نزدیک به آنچه در آن بود در این زمان در سال گذشته است.

“بیشتر مردم شروع به بازگشت به Waikiki دو هفته پیش. آنها در سواحل و برای پیاده روی گفت:” Mufi Hannemann, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت هاوایی محل سکونت و گردشگری انجمن. “اما بیشتر از آنچه که آنها انجام می دهند چیزهای رایگان است که قصد ندارم برای تحریک اقتصاد ما. تنها فروشگاه با خطوط Ross Dress for Less.”

سام Shenkus معاون مدیر بازاریابی برای این جشنواره شرکت که مدیریت سلطنتی هاوایی مرکز گفت: همه این مرکز رستوران ها که ارائه حمل کردن در حال دیدن مداوم کسب و کار عمدتا از Waikiki ساکنان. همچنین اخیر سربازان ارتش در ساخت و ساز کارگران و سایر کارگران که به trickling در بیشتر کسب و کار مجاز به باز کردن.

“Waikiki بسیار به آرامی آمدن” او گفت:. “ما شاهد یک تغییر در ترافیک هنگامی که اپل بازگشایی در 18 مه به دلیل آن چیزی است که برای بازار محلی است. ما لوکس فروشگاه های در حال دیدن برخی از مشتریان محلی بازگشت و ثروتمند دوم و سوم-صاحبان خانه. گردشگری, البته نه بازگشت.”

گردشگری مستند ناشی از 99.5% کاهش بازدید کننده ورود در ماه آوریل است. هاوایی سازمان گردشگری گزارش روز شنبه که تنها 4,564 بازدید کنندگان به هاوایی سفر در ماه آوریل نسبت به مارس 2019 زمانی که 856,250 بازدید کنندگان آمد هوایی و کشتی کروز. HTA را ارائه نمی دهد یک هزینه برآورد ماه گذشته بازدید کنندگان اما این امر شده اند کوچک در مقایسه با 1.3 میلیارد دلار بازدید کنندگان برای هاوایی صرف شده در مارس 2019.

بن خرپا, مدیر عامل شرکت OLS هتل ها و استراحتگاه گفت: هر ماه پس از نگاه در مورد همان تا هاوایی را رهبران دولت تعیین تاریخ برای بلند کردن قرنطينه.

در حال حاضر interisland و اقیانوس آرام قرنطينه هستند و زنجان به اجرا از طریق ژوئن 30. رژیم صهیونیستی. دیوید Ige است گفت که او انتظار دارد که برای بلند کردن interisland قرنطینه به زودی اما نشان می دهد او قصد دارد به گسترش اقیانوس آرام شده است.

“ما باید برای پیدا کردن یک راه برای ایمن حرکت رو به جلو” خرپا گفت. “بدون گردشگری بسیاری از کسب و کارهای محلی که بازگشایی هنوز به کمبود.”

با فرض اینکه بازدید کننده صنعت خواهد شد و شروع به باز کردن در ماه سپتامبر دولت اقتصاددان یوجین تیان پیش بینی شده است هاوایی میزبان 3.4 میلیون بازدید کننده در سال 2020 کاهش 67.5% از 2019 سطح.

در صورتی که ثابت می کند درست به این معنی است که در طول هشت سال تنها 1.3 میلیون بازدید کننده بیشتر انتظار می رود برای رسیدن به هاوایی. تیان گفته است که می تواند گردشگری در اینجا شش سال بهبود می یابند.

تینا Yamaki رئیس جمهور از تجار خرده فروشی هاوایی گفت: همه اعضا خواهد بود قادر به استفاده از این محدودیت برداشته.

“می تواند خرده فروشان استطاعت برای باز کردن ؟ که شماره 1 سوال. آنها بسته شده است در حال حاضر برای دو ماه. آنها رو اجاره اجاره که به علت است. آنها شده اند قادر به پرداخت مالیات. آنها شده اند قادر به پرداخت آب و برق. آنها را به حال اجازه دهید به مقدار زیادی از کارکنان خود را بروید و یا furloughed,” Yamaki گفت. “این همه (محافظ شخصی) تجهیزات است که ما نیاز داریم این است که هزینه پول است. اگر پول در حال آمدن است و آنها در حال حاضر با توجه مقدار زیادی از پول آن را سخت تر برای توجیه.”

سفر به پایین است که بیش از همه نه فقط در هاوایی است. اما 42 درصد از 15,000 سایت کاربران بررسی rentcafe.com گفت: آنها می خواهند به دنبال از طریق با برنامه های تعطیلات خود هنگامی که آن را امن برای سفر. کسانی که در نظر سنجی ترجیح ساحل academist:: دانشجویان و سفرهای جاده ای به شهرستان سفر, و سفر به خارج از کشور.

اگر چه سفر هاوایی, سفر جستجوهای باید آمار گرفته در طول همه گیر Rentcafe این نظرسنجی گفت: هاوایی در زمان پنج لکه در آن لیست بالا 10 بیشترین انعطاف پذیر مقصد ساحل.

با گردشگری مستندات هنوز در محل آن روشن نیست که چرا هر بازدید کننده خواهد بود با سفر به هاوایی.

کسانی که در روز پنج شنبه قطعا نمی آیند برای تعطیلات و یا کسب و کار. تنها 17 یا 6 درصد از 280 بازدید کنندگان که پاسخ دولت بررسی گفت: آنها از آمدن به تعطیلات. حتی کمتر مردم 16 از 280 گفت: آنها از آمدن به هاوایی برای کسب و کار بازار است که ممکن است حتی سخت تر برای بازیابی از گذرا اوقات فراغت بازار است.

به عنوان بسیاری از 233 یا 83% از 280 پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفته بودند از آمدن به بازدید از دوستان و خانواده. باقی مانده 14 سمت چپ به این سوال خالی است.

روز پنجشنبه همچنین تعداد شامل 316 بازگشت ساکنان 140 هواپیمایی خدمه اعضای 114 پرسنل نظامی 68 نفر جابجایی به هاوایی و 54 حمل و نقل مسافران بودند که ابتلا به هواپیما به مقصد دیگر. به عنوان بسیاری از 15 اقیانوس آرام پرواز وارد پنج شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>