زندگی در خط مقدم: Sonoma County پزشکان در صورت عدم مبارزه با کروناویروس

مفهوم سهمیه بندی مراقبت های ژرف به کسانی که در مراقبت های بهداشتی جامعه و در عین حال در صورت coronavirus کسانی که مکالمات اتفاق می افتد هر دو سطح ملی و به درجه محلی.

“سهمیه بندی مراقبت — ما نمی خواهیم در این وضعیت ما نیست” شاپیرو گفت. “ما می دانیم که در سراسر جهان تبدیل شده است که یک واقعیت عملی. ما نمی خواهید به وجود دارد اما ما نیز باید عمل گرا است. است که چرا ما در مورد آن صحبت کنید.”

“ما نه که بدست کنون در گفتگو اینجا را در این منطقه اما به عنوان یک حرفه ای ما در حال شروع است که, گفتگو,” او گفت:.

کلید مراقبت های بهداشتی گفته است که نگه داشتن بسیاری از بیماران از بودن زده در یک بار و طاقت فرسا محلی مراقبت های بهداشتی با ظرفیت. که به اصطلاح موج بدترین سناریو مورد.

“هر کس که اضطراب: ما در نیویورک هنوز؟” افلک گفت. “هیچ کس نمی داند جواب این دلیل که ما قرار داده اند به جای محدودیت را امتحان کنید و جلوگیری از که از اتفاق می افتد و خیلی زود به بگویید اگر ما آن را انجام داده اند و در همه.”

اما کسانی که محدودیت گرفته اند عوارض خود را به عنوان به خوبی. مدارس و کسب و کار بسته شده, رستوران ها توقیف و در حال حاضر پارک ها از حد. Sonoma County ساکنان گفته بودن به تنها بیرون رفتن برای ضروری سفر و حتی پس از آن برای نگه داشتن شش پا و دور از سایر افراد است.

“زمانی که من صحبت کردن با همکاران من بزرگترین چیزی که مراقبت از کودکان و نوجوانان ما و خانواده ما” چه می شود اگر من بچه ها را از مدرسه و daycares بسته هستند چه من در حال حاضر انجام?'” گفت: والری مارتین عروقی دسترسی پرستار متخصص با ساتر سانتا رزا. “بسیاری از همکاران من باید پدر و مادر خود را به تماشای کودکان خود را و است که یک ایده خوب است ؟ اما چه چاره ای داریم؟”

برای سال, Martin کار کرده در اطراف بسیار مسری بیماران. او نگران نباشید در مورد پیمانکاری coronavirus خودش اما این یکی در حال گسترش است و کسی که آن مؤثر است و آن را احساس می کنید متفاوت است.

“شاید من می تواند خانواده بیمار که بزرگ است, استرس, به,” او گفت:. “این نوع از سخت به آشتی.”

پرستار دیگر که با این نسخهها کار در بیمارستان یادبود و خواسته نمی توان گفت او شده است نظارت او 6 سال است که اجرای یک تب به مدت هشت روز. او سلامت خانواده ثابت یورش همیشه در حال تغییر اطلاعات و به طور منظم به سختی کار خود را بر روی لبه.

“من اضطراب در سطح بسیار بالا و من نیستم خواب در شب,” او گفت:. “هر شب بین 4 صبح و 6 صبح من فقط wide awake.”

گرفتن لبه بدست مشکل تر است و با گذشت هر روز. بسته شدن شهر و شهرستان و پارک دولت که به دنبال بسته شدن ورزشگاه و کتابخانه ها و قهوه خانه محلی است که یک بار اضافی است. گزینه های برای مکان را از حالت فشرده خارج کنید به طور فزاینده ای محدود است.

هنوز شاپیرو گفت: او را رو به با آنچه که او می بیند به عنوان فعال مراحل را چه می توان آموخت از دیگر جوامع در برخورد با کروناویروس و اجرای استراتژی ها در اینجا.

“من از دیدن کمال حرفه ای در بالاترین سطح شما می توانید تصور کنید,” او گفت:. “تصدیق کسانی که ترس و تصدیق آن اضطراب و نمایش هر روز و ارائه. این قابل توجه است.”

و گسترده تر مراقبت های بهداشتی جامعه, گفت, است, های, همه چیز در رسانه های اجتماعی به ویژه توییتر و در مجلات پزشکی.

آن را به کمک به او گفت.

“ما نیاز به استفاده از هر دقیقه ما,” او گفت:.

“من واقعا تلاش به نگرانی نیست,” او گفت:. “نگرانی کمک می کند. من می خواهم به عمل می کنند. زمانی که من کله پاچه من موثر نیست. زمانی که من نگران من موثر نیست.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه کری Benefield در 707-526-8671 یا [email protected] در توییتر @benefield و در Instagram در کری.benefield.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>