زندگی در یک شهر ارواح: چگونه یک تگزاس مرد شد تنها کسی که زندگی در این شهر کالیفرنیا

تگزاس مادری که خریداری شده و رها شده در کالیفرنیا شهر معدن به دام افتاده است وجود دارد برای دو ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و کولاک.

Austin-بر اساس خوابگاه صاحب برنت آندروود خرید, Cerro Gordo, خالی شهر معدن سه ساعت از لس آنجلس در سال 2018 برای $1.4 میلیون خودی گزارش شده است.

آندروود سفر به کررو گردو پس از coronavirus وارد ما به این دلیل که شهر را سرپرست رابرت لوئیس Desmarais, می خواستم برای مراقبت از خود. طولانی نیست پس از Underwood, وارد, snowstorm چپ این شهر به خاک سپرده شد در چند پا از برف است.

“آن بوده است که فقط حدود 2 ماه در حال حاضر” آندروود نوشت: در یک ایمیل به مطبوعات حزب دموکرات. “بیشتر وقت من صرف در اینجا بیشتر به من لذت بردن از آن. زمانی که شما اقامت در این مدت طولانی شما را وادار به تجربه و متوجه چیزهایی که شما دست بر روی 3 یا 4 روز سفر.”

رها از دهه 1880 کررو گردو دارای سابقه خشونت و برجسته بود در سفر کانال نمایش “ماجراهای شبح” در سال 2019. خودی گزارش شده که وجود سوراخ گلوله در برخی از ساختمان و دیوار و کف سالن دارای لکه های خون.

اما آندروود نیست در عجله به ترک. او اختصاص داده شده است اکثر بعد از ظهر به بازسازی ساختمان های مختلف در سراسر شهر که او امیدوار است که در نهایت جذب گردشگران است.

“آن را رضایت بخش برای دیدن برخی از این ساختمان ها از غیر قابل استفاده برای تقریبا آماده برای بازدید کنندگان,” او نوشت. “من خودم را به یک ریتم و مایل به حفظ شتاب رفتن.”

او همچنین با استفاده از وقت آزاد خود را برای رفتن بر روی افزایش کشف اموال معادن و رعایت نزدیکی حیات وحش است.

“من پیدا کردم خودم را در صحبت کردن بیشتر و بیشتر به پرندگان و یک روباه, اما در حال حاضر من در مورد گفتگو با حیوانات,” او نوشت. “آنها را نگه دارید از من (بیشتر) عاقل.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de