گواهینامه امداد

هالی تامپسونصدا تلگراف

Steel Tree @ Sunset owner Clint Wilcox and Bree Mitchell stand out the front of the store.
آیکون دوربینجراحی درخت @ غروب صاحب Clint فروردین و بری Mitchell ایستادگی مقابل فروشگاه. اعتبار: عرضه/S

دولت معرفی جدید مشروب مجوز قانونی هفته گذشته با هدف کمک به رستوران ها و کافه ها شناور ماندن در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

از جمعه, کسب و کار اعمال می شود برای شش ماه گاه به گاه مشروب مجوز که اجازه می دهد آنها را به فروش یک مقدار محدود از الکل و یک بطری شراب و یک شش بسته آبجو و یا قبل از مخلوط ارواح با یک غذای آماده وعده غذایی.

بسیاری از کسب و کار در منطقه پوست را از مزایای این قوانین جدید و فولاد درخت @ غروب نوار مدیر دیده میچل گفت: قبل از قوانین معرفی شدند هزاران دلار درآمد از دست رفته از طریق عدم فروش الکل.

“تا هفته گذشته تمام مشروبات الکلی در دست برای مجوز رستوران ها, کافه ها و بارها تلقی می شد مرده, درآمد,” او گفت:.

“برای اکثریت هزاران دلار ارزش غیر قابل استرداد سهام بود فقط نشستن در ذخیره سازی تا زمانی که می داند که چگونه ،

“با ما به دولت ارائه این مجوز برای کسب و کارهای کوچک مانند ما خود را از آن باز می شود تا تمام پنجره اجازه می دهد فرصت برای افزایش درآمد است.”

خانم میچل گفت: شکسته متوسط قیمت یک غذا دور شد 15 دلار که به معنای خانواده به طور متوسط چهار را صرف $60.

با مشروب مجوز در محل Ms میچل گفت: خانواده ها می تواند صرف اضافی $50 تا 60 دلار سفارش.

این می تواند به اندازه کافی به کسی پرداخت دستمزد و هزینه کالا در همان زمان به عنوان به خوبی به عنوان امکان کسب و کار را به حرکت هزاران دلار ارزش مرده درآمد نشستن در محل خود,” او گفت:.

“همچنین ما را قادر به سفارش و پشتیبانی محلی ما تولید کنندگان و تامین کنندگان. این واقعا یک اثر موج دار شدن.”

خانم میچل گفت: حتی با قوانین جدید کسب و کار نمی تواند استطاعت به نگه داشتن خود را گاه به گاه کارکنان در هیئت مدیره.

“بین دو محل جراحی درخت @ غروب و جراحی درخت @ این موج شکن با بیش از 30 بازی گاه به گاه کارکنان شده اند اجازه رفتن” او گفت:.

“صاحب باور نکردنی مرد. او دارای یک شور و مطمئن شوید کارکنان خود را به خوبی پس از نگاه مشتریان خود را همیشه خوشحال و عشق به این صنعت به عنوان یک کل.

“در آغاز هفته گذشته او تا به حال یک قلب wrenching گفتگو با کارکنان خود را به عنوان انجام بسیاری از کسب و کارهای دیگر در سراسر استرالیا است.”

او گفت: بسیاری از کارکنان باقی مانده در کسب و کار از جمله خودش بود خود را قربانی معمول مواضع دستمزد و ساعت از خالص تعيين و پشتیبانی برای مالک.

“با توجه به محدودیت در مشروب صدور مجوز و فروش موقعیت من به عنوان نوار مدیر است و دیگر لازم تلقی می شود. من در حال حاضر کمک با هر نقش در دسترس به من در یک روز به صورت روز,” او گفت:.

“من نمی توانم تعریف که چگونه بسیاری از ساعت دقیقا که من از دست داده اند به عنوان رفتن از یک کارمند در حقوق و دستمزد به یک بازی گاه به گاه کارکنان را تضمین نمی کند من یک مقدار مجموعه ای از ساعت است.

“صادقانه بگویم حتی تضمین نمی کند من یک موقعیت در آینده نزدیک. آن همه بستگی دارد چقدر حمایت ما از جامعه ما و دولت در طول این زمان.”

خانم میچل گفت: جراحی درخت @ غروب ادامه خواهد داد به مبارزه سخت تا زمانی که آنها مجبور شدند به طور کامل بسته خود را درب.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>