نامه: پیدا کردن یک راه برای حفظ مشاغل دولتی پرداخت; معلمان نیاز به پشتیبانی; ویتامین D3 برای کمک به جلوگیری از بیماری

ما در مخالفت با فرماندار 20 درصد دولت پرداخت کارکنان برش (“رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige پیشنهاد 20 درصد کاهش پرداخت برای معلمان دیگر هاوایی عمومی کارکنان” Star-Advertiser, Top, اخبار, مارس 15). به جای سیاستگذاران باید در پیدا کردن هر جایگزین برای حفظ مشاغل دولتی و پرداخت. استفاده از بودجه ویژه روز بارانی, بودجه و اورژانس مالیات بر بسیار ثروتمند است.

در این بحران بخش خصوصی نمی تواند جلو ما را از رکود اقتصادی به تنهایی. دولت و خدمات ضروری در حفظ اقتصاد از صدمه زدن به حتی بدتر است. نه به ذکر است مقامات دولتی در بیمه بیکاری دفاتر کار سخت تر از همیشه است. قبل از COVID-19 دولت در حال حاضر قادر به پر کردن موقعیت های بسیاری به دلیل کم پرداخت. یکی از نمونه های ما آموزش نیروی: ما کوتاه حدود 1000 نفر از معلمان واجد شرایط. ما نباید کاهش پرداخت از کسانی که ما نیاز به اقامت کاری.

در حالی که بسیاری در حال صدمه زدن به برخی از پر رونق هستند. پس چرا به طور موقت مالیات ثروتمندترین که ممکن است سود در طول بحران ؟

نمی توان بحران اقتصادی بدتر است.

جان Bickel

رئیس جمهور آمریکایی ها به صورت دموکراتیک عمل هاوایی فصل

به صرفه جویی در پول و کاهش کارگران پرداخت می شود و ترک

ممکن است وجود دارد یک راه برای حفظ دولت کارمند حقوق و دستمزد به جای برش آن 20 درصد. رژیم صهیونیستی. دیوید Ige می خواهد به کاهش دستمزد 20 درصد به دلیل کاهش در درآمد.

دستمزد تنها بخشی از یک کارمند مجموع خسارت. اگر بودجه نیاز به کاهش در هزینه های پرداخت شده به هر یک از کارکنان, چرا کاهش پرداخت خود را ترک کنند ؟ اگر Ige حذف پرداخت مرخصی استعلاجی (21 روز) مرخصی ترک (21 روز) و پرداخت تعطیلات ترک (13 روز) است که مقدار برای از بین بردن نیاز به پرداخت 55 روز هر کارمند در هر سال است. این حذف در حدود 20 درصد از کل خسارت پرداخت شده به هر یک از کارکنان.

کارکنان می تواند به حفظ حقوق خود را از مزایای پرداخت می شود در حالی که کار نمی کند. این می تواند یک راه حل موقت تا زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت. دستمزد یعنی جریان نقدی نیروی حیاتی از اقتصاد است. آن را باید حفظ شود تا آنجا که ممکن است.

دونالد Fukumoto

Aiea

معلمان نیاز به پشتیبانی در حال حاضر بیشتر از همیشه

از ماه مارس پدر و مادر در هاوایی و در سراسر کشور متوجه شده اند نوظهور احترام به نقش معلمان در زندگی ما و در توسعه و فرزندان ما.

آنلاین آموزش یک چالش بوده است که معلمان افزایش یافته است با خلاقیت و شفقت است.

از این رو بفهمیم که رژیم صهیونیستی. دیوید Ige را انتخاب کنید این لحظه نشان می دهد 20% کاهش پرداخت برای معلمان (“رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige پیشنهاد 20 درصد کاهش پرداخت برای معلمان دیگر هاوایی عمومی کارکنان” Star-Advertiser, Top, اخبار, مارس 15).

آن را سخت به اندازه کافی برای جذب و حفظ کیفیت معلمان است. بیش از حد اغلب ما با تکیه بر شور و شوق خود را; اما آنچه که باید آن را انجام دهید تا روحیه خود را در حال حاضر به معمولی نشان می دهد برش خود را پرداخت کنم ؟

این لحظه ای که ما به آنها نیاز دارید تمرکز در کودکان با شور و شوق و نوآوری نیست به نگرانی در مورد ساخت به پایان می رسد دیدار در ماه های آینده. بیایید یا صحبت در مورد پرداخت افزایش برای معلمان و یا فقط ترک معلمان خارج از بحث بودجه برای هم بودن.

براد Dickey

Kaneohe

سلامت نه سیاست بر اساس مستندات

هنگامی که آن زمان برای بازگشایی کشور ما پایان مستند بازگشت به شغل ما با هم با دوستان ؟

خاص خود خدمت عناصر در جامعه ما — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن MAGA حامیان — استدلال می کنند که مستندات در حال محدود کردن حقوق و آزادی های, حتی اگر آن است که آشکارا نشان داده است که در واقع آنها ضروری برای بهداشت عمومی و ایمنی و صرفه جویی در زندگی. اما این نه جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن همراهی دستیارش و ایدئولوگ دوم متمم تفنگ-حقوق معترضان به آین رند شاگردان و غیره — همه مردمی که به طور معمول اشتباه “آزادی” را با امتیازات “حقوق” خود را خودخواه دستور کار است.

در همین حال رئیس جمهور ما بدون شرمندگی آنها را تشویق می کند و در انجام این کار foments هرج و مرج را بدست آورد و نفرت و بیزاری به جای همکاری و درمان و در نتیجه تبدیل COVID-19 همه گیر به یک فرهنگ جنگ به خدمت خود سیاسی به پایان می رسد.

یک زمان وجود خواهد آمد را به درستی و sanely باز کشور است. برای انجام این کار بیش از حد به زودی نفی دستاوردهای ما در مبارزه با ویروس و به سادگی مسائل بسیار بدتر است.

جان مادر

کیلواکنا

هیدروکسی کلروکین نباید سوء استفاده

چند سال پیش من تجویز هیدروکسی کلروکین نام تجاری Plaquenil برای یک بیماری خود ایمنی پزشکان فکر می کردم. در ابتدا به من گفته شد پوشیدن شلوار بلند آستین تاپ آستین و کلاه دلیل Plaquenil افزایش حساسیت پوست به نور خورشید. پس از چند هفته در Plaquenil من توسعه یافته بسیار بثورات خارش دار و تا به حال به متوقف کردن آن است. در پایان, من حتی نمی باید این بیماری است.

من نمی توصیه به هر کسی که این دارو بدون تشخیص یک بیماری که آن را در حال حاضر تایید شده است. آن را تا به بسیاری از عوارض و شما ممکن است چیزی برای از دست دادن.

ان Beeson

محله چینی ها

استفاده سلامتی ویتامین D3 برای کمک به جلوگیری از بیماری

هاوایی است نه گرفتن اپیدمی همه گیر اثبات “خوش شانس شما زندگی می کنند هاوایی”!

دلیل واضح است به همین دلیل گردشگران گله به هاوایی: ما زمستان احساس می کند مانند تابستان به گردشگران است. ما آفتاب قدرت در یک روز زمستان, ساخت طبیعی ویتامین D3 برای من و شما.

علم پزشکی می گوید که ویتامین D3 کمک خواهد کرد که جلوگیری از سرماخوردگی flus و سرطان است.

رمان coronavirus است وحشتناک شیطان ویروس اما هنوز هم یک ویروس است. سیستم ایمنی بدن ما می تواند شناسایی و یادگیری برای کشتن این ویروس. ما می توانند یاد بگیرند که چگونه به منظور ارتقاء و حمایت از ما مصونیت به مقاومت در برابر و درمان COVID-19.

سلامتی با این نسخهها کار به منظور کاهش و جلوگیری از بیماری و نه فقط صاف منحنی. هنگامی که ما بازگشت به کار سلامتی خود ادامه خواهد داد برای کمک به محافظت از ما و کاهش آینده موج دوم COVID-19.

دکتر مایرون Berney N. D.

Kaimuki

استفاده از غربالگری اجازه می دهد تا گردشگران به جزایر

ما بازگشت گردشگران ضروری است. ما می توانید آنها را توسط جت اگر دولت به شرکت های هواپیمایی و فرودگاه ها همکاری با در نظر گرفتن درجه حرارت از مسافران قبل از سوار شدن و تست مسافران در حالی که آنها در حال انتظار برای هیئت مدیره در حالی که آنها در هواپیما هستید و یا زمانی که آنها وارد شده اند.

کسانی که آنتی بادی و می تواند با ارائه گواهی (مانند سل گواهی ما نیاز به برای رستوران کارگران) می تواند سفر بدون آزمون. فرماندار ذکر است که ابوت آزمایشگاه تست 15-30 دقیقه طول می کشد برای دریافت نتایج. با به اندازه کافی از این آزمایش ما می توانید آن را عملی شروع به در آوردن بازدید کنندگان است.

در موضوع دیگری ما نیاز به محدود کردن تعداد خودروهای مجاز به جزیره ما — اجاره اتومبیل و کسانی که از ارتش. سربازان را می توانید در اتومبیل های خود را به صورت رایگان و سپس آنها فقط ترک آنها را در اینجا. این ماشین نه مردم که خراب کردن ما جزیره کوچک.

لیبی تومار

کیلوا

اجازه دهید شهرستانهای تصمیم گیری در ورزش در سواحل

به عنوان یک مقیم کائوآئی من افتخار چگونه فعال شهردار ما درک Sprayberry شده است در طول COVID-19 بیماری همه گیر. او می داند که این جزیره و نگرانی خود را و آلوها را برای مردم فوق العاده ای هستند.

بخشی از دانستن این جزیره است که آگاهی از سواحل است. بسیاری از ما نمی هر گونه مکان های امن به راه رفتن در امتداد ساحل. تنها, هوای آزاد, ورزش من است پیاده روی در ساحل و پیدا کنم ایالت ممنوعیت ورزش در ساحل توسط رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige می شود بیش از حد, بیش از حد دیر است. این تصمیم باید به سمت چپ به شهرداران از جزایر منحصر به فرد.

لوئیس Pak

Kalaheo کائوآئی


خود را بیان کنید

این Honolulu Star-Advertiser از همه نظرات. می خواهند صدای خود را به شنیده می شود ؟ ارسال یک نامه به سردبیر.

>> ما نوشتن: ما خوش آمدید حروف تا 150 کلمه و مهمان ستون از 500-600 کلمات. ما حق ویرایش برای وضوح و طول. خود را شامل نام و آدرس و در طول روز با شماره تلفن.

>> پست الکترونیکی: نامه به سردبیر, Honolulu Star-Advertiser 7 اسکله پلازا 500 Ala Moana مجموعه 210 هونولولو, HI 96813

>> تماس با: 529-4831 (تلفن) ، 529-4750 (فکس), [email protected], staradvertiser.com/editorial/submit-letter

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>