درس خوب بودن صاحب سگ برای بونبوری ساکنان

Ailish Delaneyجنوب غربی بار

Dr Felicity Harradine and BARRC president Patricia Perks encourage people to come along to the education sessions.
آیکون دوربیندکتر سعادت Harradine و BARRC جمهور پاتریشیا قدرت پردازش مردم را تشویق به آمدن به همراه آموزش و پرورش جلسات. اعتبار: Ailish Delaney

سگ جدید آموزش و پرورش جلسه برگزار خواهد شد در بونبوری ماه آینده برای تشویق سگ مسئول مالکیت.

جلسات اجرا شده توسط بونبوری نجات حیوانات Rehome مراقبت (BARRC) را پوشش سگ کمک های اولیه از زبان بدن و اجتماعى کردن زندگی در هماهنگی با حیات وحش و علائم هشدار دهنده unwellness.

آنها خواهد شد از ویژگی های سخنرانان مهمان از جمله دکتر سعادت Harradine از Harradine & Associates.

BARRC جمهور پاتریشیا قدرت پردازش گفت: آنها می خواستند برای حمایت از جامعه با آموزش و پرورش جلسات و دریافت کمک مالی از شهرستان بونبوری برای جلسات.

زمانی که BARRC سرچشمه گرفته بود ما می خواستیم نه فقط rehome حیوانات بلکه تغییر فرهنگ در مورد حیوانات به طور کلی و زیادی است که در مورد مثبت آموزش و پرورش و مردم درک چقدر مهم سگ ها به مردم در جامعه است.

پاتریشیا قدرت پردازش

Ms قدرت پردازش گفت: این جلسات بودند با هدف هر کسی که علاقه مند در موضوعات.

“جلسات در مورد خوب بودن سگ شهروند و پس از آن ما شروع به دیدن یک بیت از یک تغییر فرهنگ باید فراگیر تر با حیوانات است که هم راستا با (چگونه) حیوانات واقعا مهم برای جوامع و سلامت روان به طور کلی” او گفت:.

“جامعه است بنابراین حمایت از نجات ما. ما بسیار سپاسگزار هستیم.”

BARRC میزبان دو جلسه در هر روز در روز شنبه 7 مارس و روز شنبه, مارس 21 — از 9: در بونبوری بازار و 12noon در گراهام Bricknell موسیقی پوسته.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>