کمتر از یک سوم از هاوایی به تعداد مدعیان بیکاری پرداخت شده است از مارس 1

دولت وزارت کار و روابط صنعتی پرداخت می شود کمتر از یک سوم از منحصر به فرد بیمه بیکاری براده است که آن را دریافت و پس از مارس 1, زمانی که COVID-19 آغاز شده wreaking ویران در اقتصاد دولتی است.

DLIR سخنگوی ویلیام Kunstman گفت: Honolulu Star-Advertiser امروز که گروه دریافت 221,731 منحصر به فرد براده از مجموع 309,765 بیکاری براده دریافت بین 1 مارس و آوریل 26. مجموع براده بالاتر به دلیل برخی نا امید کارگران باید بیش از یک درخواست.

DLIR پردازش شده 181,846 یا 82 درصد از منحصر به فرد براده. اما تا کنون تنها پرداخت ادعا می کند برای 65,252 براده.

همانطور که از دوشنبه, DLIR این پرونده شامل 116,594 در پردازش ادعا می کند که هنوز در انتظار پرداخت و یکی دیگر از 11,759 ادعا می کند با پر کردن خطاهای که نبوده و فرآوری نشده است.

در ماه مارس بخش توزیع $15.6 میلیون, نمایندگی 29,992 هفته از بیمه بیکاری پرداخت. از 1 آوریل آوریل 24, DLIR توزیع تقریبا یکی دیگر از $116.5 میلیون در بیمه بیکاری ایالت اعتماد پول و پول فدرال.

قبل از COVID-19 متوسط هفتگی بهره مند شد $515. Kunstman گفت DLIR نه به حال زمان برای تجزیه و تحلیل میانگین هفتگی فردی سود در طول بیماری همه گیر. اما, آن را به احتمال زیاد بالاتر از این بخش شروع به توزیع مراقبت قانون فدرال به علاوه تا بودجه که به متقاضیان اضافی $600 هفتگی به مدت چهار ماه.

Kunstman گفت: ظرفیت اضافی ارائه شده توسط این عملیات در مرکز کنوانسیون در حال حمله به کارهای عقب افتاده.

“اگر واجد شرایط هر فرد می تواند انتظار می رود مزایای در پانزده روز” او گفت:. “اگر وجود دارد هر گونه اشتباه در یک برنامه و سپس آن را نیاز به صورت دستی یا تعاملی ، برنامه های کاربردی پیچیده آن است که بسیار آسان برای استفاده DBA (انجام کسب و کار به عنوان) به عنوان کارفرما یا نه گزارش دقیق مجموع دستمزد به دست آورده است.”

انتظار ادعا می کند تا کنون 78,054 مورد نیاز تعاملی اصلاح و 38,540 باید دستی اصلاح Kunstman گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>