کمتر از 1 ٪ از آزمایش هاوایی پاسیفیک سلامت کارگران coronavirus آنتی بادی

کمتر از 1 درصد از آزمایش هاوایی کارکنان مراقبت های بهداشتی دریافت نتایج مثبت برای coronavirus آنتی بادی است.

نوزده نفر از کارکنان هاوایی و اقیانوس آرام بهداشت — شرکت مادر Kapiolani مرکز پزشکی برای زنان و کودکان پالی Momi مرکز پزشکی Straub مرکز پزشکی و فروردین بهداشت در کائوآئی — آزمایش مثبت آنتی بادی به این معنی است که آنها تا به حال شده است در معرض ویروس. 19 در میان 3,296 که به طور داوطلبانه شرکت کردند در دولت اول آنتی بادی نمایش برای تعیین سطح COVID-19 عفونت در مراقبت از سلامت نیروی کار است.

این 0.58% رای مثبت در میان کسانی که تست شده تا به امروز است که پایین تر از انتظار می رود از کارگران خط مقدم باید قرار گرفتن در معرض بیشتر به COVID-19 از فرد به طور متوسط گفت: دکتر ملیندا اشتون HPH معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس با کیفیت افسر. یکی دیگر از 275 کارگران از شرکت هایی که درخواست آنتی بادی آزمایش به عنوان بخشی از برنامه تمام شد منفی, او گفت:.

“ما فکر می کنیم بسیاری از این آنتی بادی نتایج است که احتمالا از قرار گرفتن در معرض در حالی که وجود دارد بیشتر ویروس در جامعه است. اکثریت قریب به اتفاق کارکنان که تست شده اند و نه تا به حال هر گونه تماس با این ویروس. آن را نیز به ما می گوید ما روش به تجهیزات حفاظت فردی موفق بوده است,” او گفت:. “وجود دارد بسیاری از افرادی که مورد آزمایش قرار گرفتند که بسیار نا امید نمی کنند آنتیبادی. ما نمی خواهیم مردم را که غلط تضمین بنابراین نرخ پایین از مثبت برگ خیلی بیشتر از مردم دانستن آنها محافظت نمی شود.”

دولت وزارت بهداشت است تماس با آنتی بادی مثبت کارکنان به آنها را آزمایش عفونت فعال, گفت: سخنگوی جانیس Okubo. اگر هر تست مثبت آنها را به قرنطینه به مدت حداقل 14 روز.

اولین آزمایشگاه مبتنی بر آنتی بادی آزمايشات انجام شده از طریق بالینی آزمایشگاه هاوایی برای تشخیص ايمونوگلوبولين G و یا IgG که توسعه حدود دو هفته پس از COVID-19 عفونت است. آزمایشگاه تشخیصی Services Inc. نیز آغاز شده coronavirus تست آنتی بادی با دو نفر از 134 تست مثبت از شنبه.

با ویروس های مشابه در حضور آنتی بادی و پروتئین — پروتئین تولید شده توسط سیستم ایمنی بدن در پاسخ به عفونت — به طور کلی به معنی یک فرد دارای ایمنی. اما مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است گفت: آن را نمی داند اگر COVID-19 آنتی بادی محافظت در برابر عفونت های آینده.

هاوایی شمارش از coronavirus موارد افزایش یک مورد گزارش شده در این جزیره بزرگ امروز در مجموع از 638. وجود دارد 56 عفونت فعال و 565 بیماران در حال حاضر طبقه بندی شده به عنوان “منتشر شد از انزوا” پس از آغاز شیوع — بیش از 90 درصد از افراد آلوده. دولت coronavirus تلفات باقی مانده در 17.

از بیش از 38,995 coronavirus آزمون برای عفونت فعال توسط دولت و آزمایشگاه های خصوصی فقط 1.6 درصد مثبت بوده است.

این آنتی بادی آزمایش نشان می دهد “زمان تعداد زیادی از مردم ما شناسایی کرده ایم که با داشتن COVID-19 در جامعه است که احتمالا واقعا دقیق” اشتون گفت. “ما احتمالا از دست رفته اند یک گروه از افرادی که می ایم مثبت بوده است اگر فقط ما تا به حال آنها را آزمایش. من احساس بسیار راحت است که ما آماده برای باز کردن کاما’aina اقتصاد است. ما با خیال راحت می تواند انجام دور با interisland محدودیت. من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از سوالات در مورد چه تاثیر خواهد بود که ما باز به بازدید از مکان های دیگر, اما من فکر می کنم ما در وضعیت بسیار بهتری در حال حاضر نسبت به زمانی که این ویروس برای اولین بار رسید.”

آزمون مجاز توسط سازمان غذا و داروی آمریکا برای استفاده در طول بحران بهداشت عمومی تولید شده توسط ابوت همان شرکت است که توسعه یافته 15 دقیقه COVID-19 سریع تست تحت بررسی دقیق توسط سازمان غذا و دارو.

یکی دیگر از 2,000 هاوایی و اقیانوس آرام بهداشت کارگران در حال برنامه ریزی برای آزمایش اشتون گفت که ابوت آنتی بادی آزمایش ثابت کرده اند که در میان دقیق ترین در کشور است.

“این واقعا سطح پایین (از مثبت آنتی بادی آزمایش) است, اطلاعات مفید برای همه. من هم فکر می کنم آن را اطمینان بخش برای کارکنان … فقط برای دریافت پاسخ (از اینکه آیا یا نه آنها آلوده شده است). همه ما در حال انتظار برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد بعدی. وجود دارد هیچ برنامه ای برای تست دوباره در این نقطه است. آن بستگی دارد به آنچه که در آینده نگه می دارد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de