Les شکارچی لویولا شیکاگو “بازی تغییر” و قهرمانی ملی ستاره می میرد در 77

شیکاگو >> Les شکارچی یک ستاره در لویولا 1963 ملی قهرمانی تیم بسکتبال که به مبارزه طلبیده نژادی موانع جمعه درگذشت. او 77.

این دانشگاه اعلام کرد شکارچی مرگ گفت: او مبتلا به سرطان است.

او شروع مرکز Ramblers که ناراحت سینسیناتی در عنوان ملی بازی و جلب تحسین خود را برای بسکتبال دلاوری و برای آنچه که آنها نشان داده شده به یک ملت تقسیم بر تبعیض نژادی است.

شکارچی بود که یک بازیکن محوری در نقطه عطفی مسابقه است که شناخته شده به عنوان “بازی تغییر می کند.” همه سفید می سی سی پی امور خارجه تیم به مبارزه طلبیده آن دولت فرماندار به منظور منع آن از عبور از خطوط دولت به رقابت در مسابقات NCAA دور دوم در برابر یکپارچه Ramblers آغاز شده که چهار بازیکنان آفریقایی آمریکایی.

“هنگامی که آن شروع به نوبه خود به” شکارچی گفت: شیکاگو تریبون در سال 2018 است. “هیچ کس تا کنون شنیده بود و ما در حال نشان دادن تا با بازیکنان و برنده مانند آن ؟ آن را آموخت مردم است که اگر شما در حال رفتن به رقابت شما می خواهید به یادگیری پذیرش از ورزشکاران است.”

متولد شده در Aug. 16, 1942, شکارچی بزرگ در تفکیک Nashville دنیاست. و جوانه زده به 6 پا-7 ستاره بسکتبال در حال رشد 3 اینچ تابستان قبل از او وارد لویولا. او بعد از بازی حرفه ای تبدیل شد و یک رستوران در شهر کانزاس.

خود را قوی قاب در شیکاگو راجرز پارک محله را به یاد می آورد.

شکارچی بود ثابت در غرفه همراه با هم تیمی های جری Harkness غنی راشل و جان اگان در طول لویولا 2018 سیندرلا اجرا به چهار نهایی. او ایستاده بود در دادگاه در آتلانتا تبریک جوان Ramblers پس از پیروزی خود را در برابر ایالت کانزاس برای پیشبرد به چهار نهایی.

“ما آن را دوست داشتم. او واقعا لذت می برد که” Harkness گفت: تریبون. “هنگامی که آن را طول می کشد که طولانی و شما در حال گرفتن سن شما نمی فکر می کنم چیزی شبیه به این هرگز دوباره.”

به عنوان یک تازه وارد شکارچی به ثمر رساند و 16 امتیاز و برداشت 11 پرتاب ریباند در بازی های قهرمانی برابر Bearcats که تا به حال برنده دو مورد قبلی مسابقات NCAA. ویک خواب بیدار شدن گل “شات شنیده دور بسکتبال جهان” را به عنوان او دوباره یک شکارچی را از دست ندهید برای یک putback در زنگ بلند کردن اجسام لویولا به 60-58 پیروزی در وقت اضافه. 1963 تیم به پایان رسید 29-2.

شکارچی یکی از دو بازیکن پیوست LaRue مارتین به رکورد بیش از 1 ، 000 امتیاز و 1000 پرتاب ریباند در لویولا حرفه ای. شکارچی خود را به پایان سه سال اول اجرا در دورانی که دانشجوی سال اول رقابت نیست با upperclassmen — با 1,472 امتیاز و 1,017 ریباند دوم در کتاب رکورد.

او کمک کرد لویولا به 74-12 ضبط و سه postseason ظاهر از جمله دو سفر به مسابقات NCAA در سه فصل.

Harkness هنوز هم شگفتی در شکارچی رقابت است. او اعتبار شکارچی توانایی برای شروع یک افطار با شلاق توپ تا دادگاه خارج از پست برای بسیاری از نقاط.

شکارچی خواهد دنده هم تیمی های خود در مورد گرفتن توپ به اندازه کافی در یک تیم است که عاشق به مطبوعات اما او ستاره دار در بازی در برابر بهترین مخالفان.

“او نیست و اعتبار او واقعا سزاوار” Harkness گفت. “این او را خسته نکنید. اگر او هرگز اجازه دهید بیرون. او باید شده اند با ارزش ترین بازیکن در چهار نهایی. همه می دانند که از آمار و همه چیز. ما آن را گفت اما او نمی صحبت کردن در مورد آن است. اما مرد فقط نگه داشته و بهتر و بهتر.”

شکارچی بازی بسکتبال در یک زمان آشفته. سیاه, بازیکنان, بودند, حاضر خدمات در رستوران ها تبدیل دور در هتل سخره نژادی با القاب در طول دور بازی و دریافت نامه از Ku Klux Klan.

لویولا نادر بود تیم به باک این توافق نانوشته در میان مربیان به بازی بیش از دو بازیکن در همان زمان.

این Ramblers ضرب و شتم می سی سی پی امور خارجه 61-51 با 12 امتیاز و 10 ریباند از شکارچی. این بازی بدون نژادی حادثه و عکس قبل از tipoff از Harkness و ایالتی می سی سی پی جو Dan طلا دست دادن یاد شد.

“من می دانستم که این مهم را به نفع خود برای نشان دادن برتری در دادگاه و به ایجاد یک بیانیه که ما می توانیم با کسی” شکارچی گفت: تریبون در سال 2018 است. “من احساس زمانی که ما زد تا نمرات در تیم بودند که همه سفید است که آن را یک بیانیه است. من از آن آگاه است.”

در ژوئیه 2013, شکارچی و هم تیمی های سابق خود دعوت شده بودند به کاخ سفید مناسبت سالگرد 50th خود را قهرمانی ملی. Harkness خندید به خاطر سپردن چگونه شکارچی حک شده یک فضای قبل از اینکه باراک اوباما رئیس جمهور وارد اتاق برای اطمینان او را ایستاده در کنار اولین رئیس جمهور سیاه پوست در عکس.

کسانی که Ramblers باقی می ماند تنها تیم از ایالت ایلینوی به برنده مسابقات NCAA عنوان.

تیم القاء شد به College Basketball Hall of Fame در سال 2013.

با نام مستعار “تالار بازی” شکارچی رفت و تبدیل به یک پیستون-دور دوم انتخاب در سال 1964 NBA پیش نویس است. او همچنین 24 بازی در NBA برای بالتیمور گلوله در 1964-65 و دیگری شش فصل در آمریکا Basketball Association, که در آن او شده بود همه ستاره در سال 1968 و ’69.

او شماره 41 نیوجرسی بازنشسته شده است توسط لویولا.

“ما دل به یاد Les’ عبور” لویولا مدیر ورزشی استیو واتسون در بیانیه ای گفت. “لویولا خانواده از دست داده است یک افسانه واقعی بود که بخش عمده ای ما NCAA تیم قهرمانی در سال 1963. Les شد انجام یک بازیکن بسکتبال بود اما حتی بیشتر با ارزش برای شخص او خاموش بود دادگاه. ما ارائه می دهیم ما صمیمانه تسلیت خود را به خانواده, دوستان و هم تیمی های سابق.”

Harkness به یاد می آورد شکارچی عشق برای زندگی است.

“او یک رقصنده” Harkness گفت. “او دوست داشت به رقص است. او را به سیب زمینی له شده و پیچ و تاب و ما را ایستاده در اطراف در یک دایره و کف زدن برای او.”

شکارچی به ملاقات همسرش بتی با آنها او تا به حال دو دختر در مدرسه.

“من به یاد داشته باشید او را به عکس خود را از کیف پول خود را به من نشان می دهد در بسیاری از مواقع دیگه خسته شدم از آن” Harkness گفت. “او می گفت:” اجازه بدهید به شما نشان می دهد یک عکس از بتی.’ من می خواهم بگویم ” من فقط آن را دیدم دیروز!’ “

در برخی از راه به هم تیمی های رشد و نزدیک در طول سال بازدید از هر یک از دیگر خانواده ها و رفتن به مکان هایی که آنها نمی تواند با خیال راحت رفته اند با هم تیمی های در 1960s. آنها بازدید شکارچی و دعا با او دو ماه پیش به عنوان بیماری او شدید تر شد.

“ما تا به حال برخی از زمان” Harkness گفت. “من واقعا بر این باورند که لینک ما را با ورزش معنوی بود راه همه ما گرد هم آمدند. این تیم فقط در جا درست و مناسب است. له شده یک بخش کلیدی در آن است.”

مقدمات مراسم تشییع جنازه در حال انتظار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>