لستر چکش بیچاره ویلا در لیگ برتر

Leicester's Jamie Vardy scores his side's second goal from the penalty spot against Aston Villa.
آیکون دوربینلستر را جیمی Vardy نمرات سمت خود گل دوم از روی نقطه پنالتی مقابل استون ویلا.

Leicester City cruised به یک پیروزی 4-0 در برابر استون ویلا در یک شنبه شب Midlands دربی به عنوان ویلا شکست خورده و سقوط بیشتر در لیگ برتر را به منطقه سقوط.

هاروی بارنز به ثمر رساند اولین گل پنج دقیقه قبل از نیمه وقت پس از او گرد ویلا دروازه بان په په رینا که شارژ خارج از محوطه جریمه به بارنز آسان نمره.

این ویدئو دستیار داور (VAR) نامیده می شد بر روی 63 دقیقه و اهدا یک بحث لستر مجازات بعد از اینکه توپ به نظر می رسد به آمار ویلا مدافع تایرون Mings بر روی شانه اما آن رد شد و به عنوان یک هندبال جرم.

جیمی Vardy شدت به تبدیل مجازات در 300 لستر ظاهر قبل از اضافه کردن یک هدف دوم در 79 دقیقه و بارنز دو برابر چوب خط حساب خود را با پنج دقیقه به بازی.

مدیر برندان راجرز معتقد است لستر را با شدت و میل شد کلید thumping پیروزی.

“شدت بسیار مهم است که ما چگونه بازی خیلی فشار بود خیلی بهتر از این شب,” او گفت:.

“که تمایل بسیار مهم برای ما است چون در شروع فصل ما در مورد صحبت کردیم به عنوان یک تیم است که ممکن است خراش به بالا شش و آن بوده است که روح تمایل و جمعی اعتماد به نفس به ما اجازه می دهد که در موقعیت است که ما در.

“جاه طلبی ما این است که برای اقامت وجود دارد.”

لستر نشستن به راحتی در مقام سوم در 53 امتیاز پس از آخرین پیروزی در حالی که ویلا سه امتیاز را از سقوط ایمنی با 25 امتیاز در 19.

ویلای رئیس دین اسمیت معتقد است که پنالتی شد برای لستر گل دوم ثابت می شود ویلای سقوط.

“این یک لحظه,” او گفت: آسمان ورزشی. “یک-صفر ما هنوز در بازی است. عظیم لحظات رفتم ولی در برابر ما است.

“من حتی نمی دانند که آنچه در آن بود که وی در آن زمان است. بدیهی است که آنها برای بررسی هندبال و برای من این آمار از شانه خود را, اما آن را داده و به آنها نمره.

“آن را تبدیل به یک بیت از یک مسابقه بسکتبال (پس از آن) از آنجا که ما باید سعی کنید و به عقب بر گردیم در آن و پس از آن ما تا پایان اذعان فقیر هدف است.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de