قانونگذار خواستار سرهنگ رژیم صهیونیستی است. جاش سبز به بیش از COVID-19 پاسخ

تشکر. سینتیا Thielen است خواستار قانونگذاری ایالتی برای تعیین رژیم صهیونیستی است. سرهنگ جاش سبز به عنوان هاوایی COVID-19 اضطراری مدیر.

Thielen که کار از راه دور و از خانه اش گفت که او می خواهد یک خانه قطعنامه به تصویب رسید که می توانست مقننه صندوق و تعیین سبز به موقعیت.

سبز اورژانس پزشک شده است بخشی از رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige اداری تلاش COVID-19 همه گیر است و آشکارا تحت فشار قرار دادند فرماندار و مقامات دولتی را به انجام بیشتر برای جلوگیری از گسترش — دفاع stringently برای تبدیل دور کشتی های کروز و محدود کردن مسافران آینده به دولت است.

منابع گفت: Honolulu Star-Advertiser که فرماندار دستور داده است تا برخی از مقامات و سازمان های دولتی به کار با رنگ سبز که نیز شده است ظاهر می شود و در اکثر جلسات اخیر توسط دولت در این بیماری همه گیر.

“همه من در مورد مراقبت در حال حاضر رو به کاهش است ویروس ها و صرفه جویی در زندگی” سبز گفت: Honolulu Star-Advertiser. “من کار در بهداشت و درمان بحران در هاوایی به عنوان یک طرح ملی سلامت و سپاه محقق یک ER, دکتر, یک نماینده و به عنوان یک سناتور قبل از David Ige فرماندار شد و من مشغول به کار خواهد شد در آنها طولانی پس از ترک دفتر. “

در یک بیانیه Ige را گفت که سبز نشده است ممنوع از جدید کنفرانس ها و جلسات.

“در این COVID-19 واقعیت ما در حال بازسازی راه دولت انجام کسب و کار در حالی که اجرای مناسب اجتماعی فاصله در جلسات, اخبار کنفرانس ها و دیگر فعالیت های” دفتر والی گفت. “این تجمعات در حال حاضر محدود به بیش از 10 نفر. ما در حال آوردن در کسانی که به طور مستقیم درگیر با موضوعات خاص که مورد بحث در این جلسات و اخبار همایش ها.”

تعداد coronavirus موارد در هاوایی صعود به 90 روز سه شنبه — شاید از فقط یک مورد repored در 6 مارس. این بیماری همه گیر است که تهدید به پایمال کردن دولت در سیستم مراقبت های بهداشتی.

Ige در روز دوشنبه به اجرا در ایالت محدودیت در حرکات و فعالیت های هاوایی ساکنان سعی کنید به سرعت گسترش این بیماری و قبلا خواسته گردشگران به دور ماندن. اما اقدامات او به دنبال تماس برای انجام این کار از سبز و دیگران در جامعه پزشکی و همچنین از برخی از مقامات دولتی و رهبران کسب و کار.

مجلس اسکات سیکی بود خواست Ige به ایجاد یک ایالت اقامت-در-محل سفارش به عنوان چهار شهرستانهای هر یک از اعمال گسترده و ناهموار مقررات برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. قبل از Ige را سفارش هونولولو و مائوئی اومدند شهرداری ها از جمله نیویورک, سان فرانسیسکو, New Orleans, فیلادلفیا, سنت لوئیس و Kansas City, Mo. در صدور stay-at-home سفارشات.

سبز و دیگران بوده و صوتی مورد نیاز برای اجرای سختگیرانه تر غربالگری در فرودگاه و محدود کردن پرواز, توقف کشتی های کروز از آمدن به هاوایی و ممنوعیت گردشگران است.

“هر توصیه در این بحران است که من ساخته شده به متوقف کردن کشتی های کروز از آینده (که می تواند به خطر اندازد و مردم ما) خواستار گسترده تست ایالت به ببینید که در آن ویروس و یا توقف توریستی سفر به هاوایی برای جلوگیری از انتقال ساخته شده اند برای جلوگیری از مرگ و میر. این امر می تواند برای من سخت به این باور است که هر فرماندار را حذف همکار خود را از مسئولیت های مهم برای انجام این کار” سبز گفت.

Thielen, کیلوا-Kaneohe خلیج خواستار ویژه اورژانس reconvening دولت مقننه در به نام سبز به عنوان هاوایی COID-19 اضطراری مدیر. موجود در این انتصاب خواهد شد بودجه برای سبز به کار خود ظرفیت های جدید.

“این خطرناک برای جامعه ما” Thielen گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “Ige ندارد سلامت تخصص که سبز است. من امیدوار هستم که ما می توانیم حرکت سر برای این عمل است.”

“هاوایی بسیار خوش شانس به یک معاون فرماندار که نه تنها یک پزشک و اما کسانی که مشغول به کار در بهداشت عمومی. سرهنگ رژیم صهیونیستی. سبز کاملا حق شخص برای رهبری کشور ما از این بسیار جدی و ترسناک اضطراری است. به سکوت او به دلیل سیاسی و یا دلایل دیگر است که یک تقلید مسخره امیز. این حیرت انگیز است که ما به عنوان قانون گذاران را به این مرحله شدید به زور ما را فرماندار انجام آنچه است که تنها مناسب برای حفاظت از خانواده و جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>