حقوقی به منظور محدود کردن سرکوب بی خانمان اردوگاه ممکن است گسترش از طریق 2020

“اگر من تا به حال این راه من, من می خواهم می خواهم این دستور به آخرین تا زمانی که وجود دارد هیچ بیشتر بی خانمان در خیابان” رومی گفت.

به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس, Santa Rosa مقامات با استناد به دستورالعمل از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری مارس تصمیم گرفت برای شکستن تا بی خانمان encampments برای جلوگیری از گسترش COVID-19. سیاست اجازه داده است اردوگاه های جدید و خوشه هایی از وسایل نقلیه استفاده می شود به عنوان چهارم زندگی به جمع آوری در زیرگذر و در اطراف پارک که بسته باقی می ماند ، خارج از یک دویل پارک کردند که با صدور اخطار کتبی برای سرنشینان اتومبیل های پارک شده به طور غیر قانونی در پارک دویل جاده منتهی به پارک ورودی.

فراتر از اجرای مسائل مطرح شده توسط coronavirus دیگر نقاط اختلاف است که می تواند حل و فصل در آینده حل و فصل جلسات عبارتند از اینکه یک افسر پلیس کلامی منظور حرکت شمارش به عنوان مجری عمل و چگونه مسئولان شهرستان در پاسخ به درخواست های معقول پناهگاه های مربوط به اقامت در روم گفت.

راب جکسون, دستیار دادستان شهرستان سانتا رزا اشاره کرد که یک جلسه تعیین شده بود در مورد اینکه آیا سفارش به نقل مکان افزایش به سطح یک اجرای عمل است.

“اما که شنوایی را کاهش داده و با توجه به موانع به زندگی و شهادت با شروع این بیماری همه گیر و بسته شدن دادگاه” او گفت:.

وکلای آورده است که با توجه به ادعا می کنند که افسران پلیس’ دستورات شفاهی به حرکت تعداد باید به عنوان یک تلاش برای بستن و یا حرکت بی خانمان encampments و باید باعث محدودیت در اجرای قانون در دستور. این شهر موضع است که کلامی برای حرکت یک preenforcement مرحله مانند زمانی که یک سرعت راننده هشدار داده بدون اینکه دستگیر و یا به طور رسمی اشاره کرد.

“وکلای مدافع در ادامه به بحث در مورد آن, اما وضوح این مسئله نشده است رسیده” جکسون گفت: در یک ایمیل.

بیشتر کنجکاو سوال به وجود آمد که درگیر یک بی خانمان و گربه که داشت کمپینگ به طور غیر قانونی در یک پارک عمومی. او دستگیر شد و پس از امتناع از قرار دادن در Samuel L. Jones سالن بزرگ سرپناه بی خانمان های متعلق به سانتا رزا و اجرا توسط خیریه کاتولیک سانتا رزا که اجازه نمی دهد گربه.

در زن چشم گربه عاطفی حمایت از حیوانات و یک پیشنهاد برای باقی ماندن در سام جونز بود و نه کافی ارائه پناهگاه تحت شرایط دستور.

یک “پناهگاه قرار دادن است که نیاز به کسی برای رها کردن خود را خدمات حیوانات حمایت عاطفی حیوان یا حیوان خانگی است کافی نیست” وکلا در کنار او نوشت: در ماه مارس تشکیل پرونده “فقط به عنوان یک پناهگاه قرار دادن خواهد بود که بر خلاف یک فرد مذهبی و اخلاقی و اعتقادات و یا به پذیرش تک جنسیتی قرار دادن است که بر خلاف خود هویت نمی خواهد کافی است.”

سانتا رزا در پاسخ آن گفت: دادگاه در معرض خطر تضعیف کل سرپناه سیستم باید از آن طرف با این که شهر وکلای گفته بود به سرزنش برای “یک الگوی noncooperation.”

“برپا شد و در دادگاه به ایجاد یک خط روشن قانون است که هر کسی با یک گربه است که معاف از اجرای کلمه را به سرعت گسترش در سراسر جمعیت بی خانمان” شهر وکلای نوشت. “افراد تلاش خواهد کرد به “بازی سیستم’ با بازی ‘گربه کارت و بدون هیچ دلیل دیگر از برای جلوگیری از اجرای به سادگی می گویند که آنها خود را یک گربه است.”

مسئله این نیست اندکی در روز چهارشنبه تماس بگیرید. روم, وکیل برای بی خانمان مشتریان و گفت: این حادثه به نظر نمی رسد به یک اختلاف اساسی. جکسون اشاره کرد که Chhabria گفته بود وکیل مدافع در مورد “که او نیست که به عنوان یک موضوع نیاز به توجه خود را و یا یک جلسه.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه خواهد اشمیت در 707-521-5207 یا [email protected] در توییتر @wsreports.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>