دعوای حقوقی بین نیروی دریایی توسعه دهنده خطر در Kalaeloa

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

در حال اجرا از پنج سال اختلاف بین شرکت های شکار و نیروی دریایی با ریشه در یک سال 2003 توسعه مجدد توافق فورد جزیره توسعه این ادعا در طرح دعوی در دادگاه است که آن را از دست داده و بیش از 150 میلیون دلار به دلیل نیروی دریایی را شکست به زندگی می کنند تا به زمین و ابزار معاملات در سابق نیروی دریایی و هوایی ایستگاه آرایشگران نقطه.

Kalaeloa Ventures, شکار وابسته در سال 2016 ثبت چندین شکایت با خدمات مسلح مدیره از قرارداد تجدید نظر به اتهام نقض.

رابطه ای که دیدم شکار کمک نیروی دریایی فورد جزیره رفت و جنوبی از نظر قانونی سال بعد بیش از نیروی دریایی تاخیر و مشکلات در انتقال به عنوان بسته های خاصی از زمین در آنچه در حال حاضر شناخته شده به عنوان Kalaeloa با توجه به مورد براده.

شکار شد به 495 هکتار در Kalaeloa برای اولین بار در اجاره و سپس هزینه ساده به عنوان آن برنامه ریزی شده برای تبدیل به تجاری و مسکونی استفاده می کند. در سال 2011 به عنوان 10 هکتار بود منتقل و به شکار محلی FBI ستاد نیروی دریایی گفت. برخی دیگر از خوبی توسعه نیز حرکت رو به جلو.

در بخشی از شکار سرزمین تاریخی برای تعیین هرز و مبهم Marine Corps Air Station Ewa — کلید Dec. 7, 1941, میدان جنگ — رشد بیش از آنچه که شکار بر این باور خواهد بود 5 هکتار در تقاطع دو باند فرودگاه به احتمالی مثال در حدود 180 هکتار در ملی ثبت اماکن تاریخی.

نیروی دریایی در حال حاضر در یک یدک کش-از-جنگ بین توسعه eyeing استفاده مجدد از اوا زمینه زمین — که در میان شکار نزدیک به 20 بسته — و preservationists که می خواهند به افتخار و کنار میدان جنگ ،

مسلحانه خدمات مدیره از قرارداد قاضی در ماه دسامبر حاضر به اعطای pretrial قضاوت خلاصه به هر حزب و پرونده همچنان حل نشده است.

“یکی از دلایل اصلی ما در اینجا این است که به دلیل نیروی دریایی را ندارد درخواست (زمین) نقل و انتقالات در زمان درخواست دوره و زمان بودن پول در املاک و مستغلات و توسعه جهان قابل توجهی در جهت از چهار سال تاخیر در انتقال گفته می شود به طور قابل توجهی آسیب دیده Kalaeloa (سرمایه گذاری),” اداری قاضی J. رید Prouty نوشت: در ماه دسامبر تصمیم گیری است.

شکار/Kalaeloa سرمایه گذاری نیز “از دست رفته استفاده از بخش قابل توجهی از اموال” به Ewa زمینه تاریخی و مثال است و “شکایت در مورد عدم وجود یک نرم افزار انتقال برنامه” Prouty گفت.

شکار در سال 2013 پرسید: نیروی دریایی برای انتقال عنوان به حدود 17 بسته و سپس به بازار عرضه برخی برای فروش. شش منتقل شد در ماه اکتبر 2017 و بیشتر از بقیه بودند معطوف به شکار که دسامبر با توجه به قرارداد تجدید نظر در اسناد و مدارک.

با تاخیر شکار-وابسته به گروه گفت: آن قادر به ادامه فروش.

“نیروی دریایی خود را به حال خود دلایل بیش از سه سال تاخیر” Prouty نوشت. جدید محيطی و حفظ تاریخی گزارش تا به حال به پایان خواهد رسید.

در سال 2014 نیروی دریایی توصیه می شود که 81 هکتار از اوا زمینه وجود دارد که به طور عمده در شکار و شهرستان-زمین تعیین شده بود موضوع را به لیست ملی ثبت اماکن تاریخی Prouty نظر متحده است.

اما خدمات پارک های ملی که نظارت بر تعیین, مشخص است که 180 هکتار از حفظ بود مناسب تر و نیروی دریایی فرستاده شده رسمی نامزدی که برای کل Prouty گفت.

شکار در شکایت خود گفت: آن فکر کردم این بود 495 هکتار از “تا حد زیادی خالی و رها شده” نیروی دریایی زمین در سابق آرایشگران نقطه. یک بسته که در آن حوا میدان واقع شده بود و میله میله برای 1.5 میلیون فوت مربع از فضای تجاری. که پروژه دیگر در حال دنبال شکار گفت.

شکار ادعا می کند که در اوایل این فرایند نیروی دریایی نشان داده است که تنها سایت واجد شرایط برای ثبت ملی مثال بود بسیار کوچکتر بخش از سال 1941 باند فرودگاه.

توسعه گفت: 144 هکتار از ثبت ملی تعیین شده 180 هکتار در زمین های خود را. شکار ادعا کرد که از دست دادن بیش از $28 میلیون با توجه به بزرگتر تاریخی نامزدی با توجه به Prouty نظر.

اما شکار زمین توافق با نیروی دریایی اظهار داشت که اگر هر یک از امکانات سایت هستند و یا تبدیل شدن به واجد شرایط برای تاریخی مثال آنها ممکن است نیاز به در نظر گرفتن تحت ملی حفظ تاریخی عمل می کنند.

هر دو نیروی دریایی و شکار کاهش یافته است به نظر دادخواهی. خدمات مسلح مدیره از قرارداد تجدید نظر قضات باید توانایی به موضوع جایزه پولی.

Prouty قرارداد تجدید نظر قاضی همچنین با اشاره به نیروی دریایی و شکار مورد نیاز به طور مشترک ایجاد یک آب و برق طرح انتقال در سال 2011 یا 2012.

در آن شکایت, شکار گفت: پیش بینی توسعه آن زمین خواهد نیاز به بهبود به نیروی دریایی-
متعلق به سیستم ابزار در Kalaeloa.

“نیروی دریایی موفق به اقدام به موقع به منظور توسعه و پیاده سازی یک ابزار انتقال برنامه اجازه می دهد برای توسعه اموال” شکار گفت.

شکست “کند شدن روند توسعه متعدد بسته به طور چشمگیری” با توجه به این ادعا است. مورد تشکیل پرونده می گوید شکار ادعا $42.5 میلیون دلار خسارت از طریق اکتبر 2014 با تعهدی از $14.2 میلیون دلار درآمد از دست رفته هر سال پس از.

اما Prouty گفت: شواهد قبل از هیئت مدیره “محدود است به حداقل می گویند” و شکار “را فراهم کرده است هیچ مدرکی دال بر تلاش است که به آن متعهد به انجام بخشی خود را در ایجاد یک متقابلا قابل قبول ابزار انتقال برنامه است.”

آرایشگران نقطه زمین مقابله رشد از سال 2003 ویژه قوانین فدرال است که از طریق آن شکار ساخته شده مبلغ 84 میلیون دلار در آب و برق ارتقاء فورد جزیره در ازای بیش از 1000 هکتار در فورد جزیره و در Waikele نیروی دریایی مجله و Halawa فرود همراه با بیش از 2000 خانه در ایروکیز نقطه و آرایشگران نقطه.

به عنوان بخشی از معامله جویبار هاوایی که شامل شکار داده شد مال الاجاره بهره در حدود 40 هکتار فورد جزیره برای مسکن و فضای تجاری. نیروی دریایی بعد از در خواست و دریافت زمین پشت در فعال پایگاه نیروی دریایی در ازای 495 اضافی هکتار در آرایشگران نقطه.

استیو روده بزرگ, شکار رئیس جمهور از توسعه برای هاوایی, منطقه, گفت:, “ما در حال کار مشترک” با نیروی دریایی هاوایی, Electric Co. گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا و دیگران در برق و زیرساخت های انتقال طرح در Kalaeloa.

“ما گرفته اند هزینه-ساده به عنوان بیش از نیمی از زمین که ما تا به حال بوده است اجاره در Kalaeloa و امید به دریافت هزینه-ساده به عنوان بقیه در سال آینده گفت: در ماه گذشته.

شکار گفت: در یک وب سایت است که Kalaeloa در نهایت خواهد شد به چند صد کسب و کار جدید از 5000 شغل های اضافی و حدود 3000 خانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>