Lee new york: زن ساخته شده اطمینان حاصل کنید هاوایی کتابخانه ها تا به حال کره ای-زبان مواد

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

Sook-Ki Kim Moon بنابراین معتقد به تحول قدرت از کتاب های او به او پول تیزهوشی و مهارت های سازمانی برای ساخت مجموعه کره ای-زبان مادی برای هاوایی امور کتابخانه که در حال حاضر در مجموع نزدیک به 30000 کتاب.

ماه درگذشت 25 مه در سن 79 پس از یک مبارزه طولانی با سرطان است.

او متولد سئول در فوریه. 19, 1941. او و شوهرش, یوجین ماه آمد به هاوایی در سال 1981 که در آن او یک تاجر در حال اجرا Katsura-Ya طلا و جواهر و بوتیک در اقیانوس آرام ساحل هتل برای سال های بسیاری است.

ماه مجبور به ترک مدرسه در کلاس هشتم به کار برای حمایت از مادر و خواهر و برادر اما او تحصیل کرده بود خودش را به عنوان یک خواننده مشتاق. شوهرش به نقل از او گفت: “کسانی که خواندن می تواند به بهبود خود را.”

در سال 1996 ماه خواندن روزنامه داستان در مورد هاوایی امور کتابخانه های عمومی سیستم رو بزرگ مالی کاهش است. در این مقاله به ذکر است که در میان تلفات از بودجه بحران $2,300 برای خرید کره ای-زبان کتاب قطع شده بود.

او را پس از خودش به را تشکیل می دهند که با اهدای 2500 دلار به کتابخانه برای خرید کره ای کتاب است. هنگامی که ماه بود و بعد دعوت به کتابخانه به دیدن میوه از, اهدا, او در هزینه های خرید کتاب و با کیفیت از عناوین و فکر او می تواند انجام دهد بهتر است.

او صحبت های کره ای شرکت های هواپیمایی را به پرواز در کتاب های بیشتری را بدون پرداخت هزینه. چند سال بعد زمانی که شرکت هواپیمایی به پایان رسید به این ترتیب او Palama سوپر مارکت ها را در کتاب های لود شده در ظروف غذا. او در بر داشت یک کتاب فروش در کره جنوبی که می تواند بهتر کتاب در قیمت های بهتر. او راه اندازی یک سازمان غیر انتفاعی کره کتابخانه بنیاد امن وقف زیادی از کره ای شرکت فولاد ساخته شده و 1 میلیون دلار کمک مالی خود را برای ادامه خرید کره ای-زبان مواد هر سال برای هاوایی کتابخانه ها. زمانی که او متوجه آنچه در آن زمان به فروشگاه تمام کسانی که کتاب های جدید قبل از آنها می تواند قرار دادن در قفسه او ترتیب یک گروه از داوطلبان برای انجام این کار برای کتابخانه ها.

او حتی اعضای کره جنوبی نظامی شرکت کننده در RIMPAC به همراه جعبه کتاب برای اضافه کردن به مجموعه یک سال.

“او می خواست کتاب برای عموم مردم — تاریخ, آشپزی, داستان, کتاب و به عنوان مجموعه بزرگ شد او همیشه به حال یک جعبه پیشنهاد برای کاربران این مجموعه به فهرست آنچه که آنها می خواهم به عنوان خوانده شده,” گفت: کارولین اسپنسر بازنشسته هاوایی دولت مدیر کتابخانه. این مجموعه شامل گسترش e-کتاب ها و دی وی دی.

جمع آوری شد شناخته شده به عنوان ماه مجموعه ای که در ادامه این McCully-Moiliili کتابخانه هر چند این مواد می تواند قرض گرفته شده از طریق هر کتابخانه در سیستم دولتی.

شوهر او که مشغول به کار در FBI هوش و به عنوان مدیر ارشد فناوری اطلاعات برای شهردار فرانک Fasi گفت: “او فوق العاده زیبا, فرد همواره در تلاش برای کمک به مردم است.” او بیش از حد بود ذینفع از تعیین نتیجه گرا نوع از عشق است. زمانی که او در اواسط دهه 40 سالگی او او را تشویق به رفتن به مدرسه فارغ التحصیل. زمانی که او گفت که او فکر نمی کنم او می تواند با تصویب كنكور او با استخدام یک جوان محقق به معلم او هر شب برای ماه بنابراین او می تواند پاس GMAT. وقتی که آمد آن زمان به درخواست برای برنامه های تحصیلات تکمیلی او اصرار داشت که او اعمال می شود تنها به دانشگاه هاروارد. او فکر کرد که فراتر از خود برسد اما او پذیرفته شد و دست midcareer مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه هاروارد کندی مدرسه از دولت است.

اما از همه سهم خود را به او می گوید او سپاسگزار برای او چقدر دوست داشت پسرش رایان بود که از ازدواج اول خود را. “استفاده می شود به او می گویند,” من دو بچه رایان و کره کتابخانه بنیاد. آنها گوشت من و خون است.'” حمایت رایان در همه چیز از دبیرستان از طریق دانشکده پزشکی تشویق او برای همیشه بهترین باشد. “او می گویند” نمی ایستادگی در پایین و نگاه کردن در یک کوه بالا و می گویند: “من نمی توانم از آن بالا برود.” شما باید سعی کنید برای اولین بار.'”

“Sook-کی بود الهام بخش در فداکاری تعيين مراقبت و انرژی” اسپنسر گفت. “هنگامی که یک مشکل وجود دارد او را یک جلسه از اعضای هیئت مدیره, کتابخانه, کارکنان, و بحث در مورد چگونه این مشکل حل خواهد شد و آن را همیشه حل شد. لیست از داوطلبان بی پایان و آنها اختصاص داده شده است.”

او مبتلا به مرحله IV غیر قابل جراحی سرطان ریه در جولای 2010 و گفت: او تا به حال تنها چند ماه به زندگی می کنند. او رفت و از طریق سال از شیمی درمانی و پرتو دعا طریق درد او که خدا به او کمی زمان بیشتری را به طوری که او می تواند پایان او کار داوطلبانه برای کتابخانه.

“خدا سخاوتمندانه اعطا او 10 سال” یوجین ماه گفت:.

یادبود تنظیم شده برای ژوئن 16 در سر الماس پارک یادبود با مشاهده در 10:30 و در ساعت 11 صبح

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>