LeBaron: وقتی که می آید به مسابقه تا سانتا رزا آمده است آنجا که ما فکر می کنم ؟

من هرگز شنیده نتایج حاصل از این تماس.

اما من از شنیدن متعاقب آن تماس گیرنده است که اشاره شد و نه در تضاد است که این هشدار تا به حال شده است برای یک مرد سیاه “بر روی یک دوچرخه است.”

—-

آن دسته از افرادی که اینجا بودند — از جمله چندین خانواده که در اینجا بوده است و از اواخر 1940s — کار سخت برای ایجاد یک جامعه یکپارچه.

سیاه خانوادهها به سمت شمال از جنگ به شغل در منطقه خلیج است. اکثر آنها در اصل از جنوب غربی تگزاس و اوکلاهما — با پول در جیب خود را از صنایع دفاعی شغل و به هیچ وجه قصد ندارند از رفتن “بازگشت جنوبی.”

جسی عشق مرخص شد از نیروی دریایی در پایگاه هوایی رایت در جاده, در اینجا در ’45. عشق بود که در پرل هاربر در دسامبر. 7, 1941 بود از می سی سی پی و در پایان جنگ تا به حال هیچ وجه قصد رفتن به عقب. او ازدواج کرده و با همسر پیوست گروه کوچک از مردم که زندگی می کردند بیشتر در این پارک در جنوب منطقه است. بیش از 60 سال بعد در یک مصاحبه تصویری او را به یاد بیاورید که نام برخی از کسانی که در حال حاضر در محل اقامت از جمله “بن و گلادیس بارنز, خانم و آقای هنری ساندرز و آقای مور.” این وایت خانواده Curtis Sr. و جونیور و اموزش و جیمی کارتر وارد ’46.

پلات ویلیامز آمد از لوئیزیانا در ’49 برای حضور در سانتا رزا Junior College. او یک نوجوان آهنگ ستاره جذب SRJC مربی, کیر Blewett و تیم برنده. او در آنجا ماند به ازدواج و تشکیل خانواده از هفت. او 36 سال در فروشگاه سیرز در ب و خیابان که در آن او بود و بسیار قابل مشاهده در این عمدتا سفید شهر به عنوان یکی از معدود محلی مردم سیاه و سفید که به کار می رفت هر روز در یک کسب و کار کت و شلوار.

—-

گیلبرت و آلیس خاکستری و خانواده خواهد بود که صریح رهبران جنینی جامعه سیاه و سفید در آمد و در سال 1950 و خریداری یک خانه در کالیفرنیا تپه های جنوبی جاده از محدوده شهر برای اولین بار خود را چند خرید زمین در آن منطقه که در نهایت تبدیل شدن به یک توسعه شناخته شده به عنوان خاکستری علفزار.

در سال 1951 آلیس خاکستری بود که در میان گروهی که بر نام وزیر آنها می دانستند از وقت خود را در شهرستان مرین در طول جنگ برای کمک به ایجاد یک کلیسای باپتیست جنوبی پارک. این ساختمان کلیسا ساخته شد با اهدا مواد و نیروی کار در سال 1956 و به سرعت تبدیل شد عملا مرکز جامعه.

در سال 1953 گیلبرت خاکستری و پلات ویلیامز تاسیس محلی فصل NAACP که هر دو سطح ملی و محلی مطرح شد به سطوح جدید در جنبش حقوق مدنی از ’60s. آنها پیوست توسط Wyatts معلم ویلی گارت و دیگران. به عنوان ملی جنبش حقوق مدنی رشد تا عضویت — هر دو سیاه و سفید.

در آن زمان مشکل ویلیامز و خاکستری رهبری یک گروه کوچک از NAACP معترضان که اعتصاب کرس و Woolworth فروشگاه در چهارم خیابان در اعتراض به این شرکت ها’ ناهار ضد تبعیض نژادی در جنوب. آن مشخص شده اولین سونوما کانتی در اعتراض به اصطلاح Jim Crow قوانین.

در ’62, NAACP فصل رو بیش از یک شکایت در مورد تاسیس workingman نوار در آخرین بلوک چهارم خیابان (در حال حاضر سایت از جکسون Bar & Grill). صاحب بود که قصد خدمت به مردم سیاه و سفید. پلیس پرداخت یک دیدار با یک هشدار اما فسخ رفت — تا یک روز یکشنبه در مه هفت, سیاه, بزرگان متوقف شد و در را برای یک نوشیدنی. یک دستور آبجو دیگری یک شات ویسکی و آن را به عنوان دور به عنوان آنها کردم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>