LeBaron: آنچه در تاریخچه می توانید به ما بگویید که در مورد آینده دویل پارک

—–

از سال 1970 هنگامی که سانتا رزا جمعیت منفجر شد دویل “به طور منظم” در آمد لایه: صبح زود آلومینیوم شکارچیان که scavenged سطل زباله قبل از تعمیر و نگهداری کارکنان وارد است; در-این – راه-جایی دوچرخه سواران با شگفت آور جمع و جور دنده در بسته های پخت و پز صبحانه در یکی از پارک کباب; تناسب اندام جمعیت از دوندگان سریع واکر و جاگر تبادل امواج و “صبح خوب” و یا توقف برای یک یا دو کلمه با یک سگ-راه رفتن همسایه. (نه دونده. دونده متوقف نمی شود.)

اواخر صبح آن محل برای کودکان کوچک نورد در چمن بالا رفتن اسلاید و هل دادن خالی نوسانات در حالی که مادران برخی از مراقبت نوزادان تماشا و دست تکان داد.

بعد از مدرسه با عجله به ارمغان آورد و دستور زبان مدرسه بچه های خود را پر از کنده درخت BMX دوچرخه های ساخت خود میپرد و مسیرهای پیاده روی در امتداد نهر بانک و یا به عنوان پدر و مادر نمی شنوند در مورد یکی دیگر از 20 سال, روش سوارکاری “موتور کراس” در پایین زمین بازی اسلاید — do-it-yourself gymkhana.

سپس در اواخر بعد از ظهر, والیبال, بازیکنان وارد شده, کشیده, یک شبکه بین اوکس در چمن و به نظر می رسید که خیلی بیشتر سرگرم کننده تر از کار پس از مصرف کنندگان آبجو در اطراف میز پیک نیک.

تعطیلات آخر هفته هنوز هم متعلق به خانواده است. بیمار پدران تدریس اصول اولیه فوتبال به 5 ساله بر روی چمن در حالی که صبح روز شنبه تای چی کلاس اندود شده تا در کوچکترین shadiest پارکینگ.

این پارک دویل و نقش آن در دهه های آخر قرن گذشته رشد شاید کمی بیشتر شوم توسط برخی از اقدامات و به عنوان پلیس ممکن است به شما بگویم ساخت اتاق را برای بیشتر-از-گاه به گاه معامله مواد مخدر.

——

پس از آن بود. این است که در حال حاضر آخرین روز از ماه مه تا پایان بهار شبیه هیچ دیگر در یک سال است که در انتظار آنان است.

ذهن شما دویل هنوز است محل پناه این بیشه بین creeks به خود جلب کرد که مردم برای صدها سال. اما در 20 سال گذشته یا بیشتر بچه ها رفتن نیست به تنهایی به پارک کنه.

در آنچه که ما در حال حاضر می تواند به عنوان قبل از COVID دوره “Hoen جزیره” هنوز پر از واکر و دوچرخه سواران صبح و شب. و علاوه بر این از یک سگ به پارک آورده “به طور منظم” که با اغلب و بازدید فقط مانند مردمی در “کهن روز.”

سمت شرق اولیه علاوه بر این به اصلی پارک دارای یک پارکینگ به اندازه کافی بزرگ برای یک بازار. این است که “بیایید پایین به اوقات فراغت جدی” end از پارک. وجود دارد یک محل باشگاه وانجمن رو Hoen خیابان است که از طریق سال است خانه را به همه چیز از مدارس مهد کودک به نیروهای دیده بانی — دختران و پسران — و اردوگاه های روز به کلیسای کوچک خدمات به جلسات AA. (نیازی به گفتن در همان زمان است.)

مارونی زمینه است (یا بود) مشغول بیس بال الماس — حصار با رتبه بندی و سفید و حتی یک ساندویچ فروشی باز برای “بازی بزرگ.”

این خانه تاریخی از سانتا رزا Rosebuds و خانه درست به دبیرستان تیم ها و لیگ جوانان. این نام برای دیر هنجار مارونی ace shortstop, Rosebud مدیر و سازمان دهنده (شاید حتی آرام سرمایه در زمان) برای همه بیس بال در شهر است.

وجود دارد نعل اسب چاله های homestand از سونوما کانتی نعل اسب ، آنها حصار اما همیشه وجود دارد یک دروازه باز برای عموم (خود را به ارمغان بیاورد “کفش”.) باشگاه حفظ چاله. اعضای زمین در تعطیلات آخر هفته و گاهی در برابر باشگاه های دیگر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>