LeBaron: بی خانمانی و فقر نیست مشکلات جدید در اینجا

سپس نیکولز نقل مکان به دیگر پیر گورستان اغلب بیش از حد رشد و آسیب دیده توسط خرابکارها که پراکنده در سراسر شهرستان.

در سال 2002 او به چاپ 134 صفحه کتاب — “گورستان از شهرستان سونوما, کالیفرنیا, یک تاریخچه و راهنمای” — به داستان نه تنها خود را “سفالگران زمینه” پروژه در Chanate, اموال, اما دیگران آن را آسان تر برای تحقیق و مورخان و کسانی از ما که به سادگی بگویید داستان های قدیمی به آنها را پیدا کنید.

باید افزود که نیکولز است که خستگی ناپذیر و بدون خود خواهی محقق. زمانی که من او را پرسید که چه او می دانست که در مورد فقرا, مزرعه کردم نه ایمیل از جمله 20 صفحه جدول زمانی همه از آن انتظار برای انتشار کتاب خود در تاریخ این شهرستان بیمارستان و اطراف.

ستون ارسال شده در همسایه در ماه گذشته یک بخش بسیار کوچک از تاریخ غم انگیز در مورد افرادی که اصلا مناسب این قالب جامعه باعث می شود برای آنها.

به دنبال که در آن تاریخ از امروز چشم انداز ما دیدن دو داستان یکی با عنوان “سپس” و دیگر “در حال حاضر است.” اگر شما را دوست ندارند کسانی که به عنوان امتحان کنید “همان” و “متفاوت است.”

این “همان” لیست ساده است. یک چشم انداز از 100 سال بعد تقریبا همیشه بسیار واضح تر. چه شده است که در مورد پس از آن و در حال حاضر بیهودگی بودن بدون حمایت خانواده سیستم (یا به دلیل آن خارج شده است و یا در بسیاری از موارد رد) و ناتوانی در به زندگی در چارچوب جامعه است. این می تواند به دلیل بیماری جسمی و روانی و یا عاطفی (دفعات بازدید: PTSD).

این می تواند پس از آن به عنوان در حال حاضر نتیجه یک تغییر چشمگیر از ثروت خانواده, اختلاف, اعتیاد, اعتیاد به الکل. یا با برخی از “vagabond فلاسفه” می تواند و می تواند مادام العمر عزم رفتن خود راه; به عنوان ما اغلب شنیدن از آنها “خواب ستاره.”

یکی از چیزهایی است که به طور قابل توجهی متفاوت است. در این “روز” (توجه داشته باشید که من نمی گویند “خوب قدیمی روز”) آن را به طور کلی غیر قانونی به بی خانمان. آواره و غیره. می تواند دستگیر شد. و بودند. در برخی از شهرها فقط به دنبال مشکوک می تواند به شما یک سلول زندان. و یا یک استراحت از زندگی محل سکونت فقیر به مزرعه.

امروز ما باید حقوق. همه ما باید حقوق. ما باید این حق را بی خانمان اگر چه حقوق مالکیت بدیهی است که نگاهی به سابقه. مردم را نمی توان دستگیر و برای نشستن در شهرستان پیاده رو و یا راه اندازی ابتدایی خانه داری در یک county park — یا دنباله. آنها را می توان گفت به حرکت می کند. اما نمی تواند آنها را دستگیر کردند. می تواند نمی شود به یک مزرعه — به عنوان لذت بخش که ممکن است صدا قرار داده و برای کار به باغ و مزرعه و کمک به تغذیه خود و تمام کسانی که بدون مراقبت های بهداشتی در شهرستان بیمارستان.

و نه می تواند آنها خواسته می شود برای انتخاب شمالی یا جنوبی و با توجه به بلیط اتوبوس.

ما را به تعجب می کنم اگر یک شب در یک خشک و نسبتا گرم سلول زندان نیست خیلی بد صدا برای افرادی که در زمان به جاده در رکود بزرگ دهه 1930, روش سوارکاری, ریل از شهر به شهر دنبال کار.

در سونوما کانتی در کتاب های تاریخ شما می توانید اطلاعات در مورد 11 از آنها که مردند به دنبال خواب خشک در زیر هرس سازی ریخته و در کنار این آهنگ در سانتا رزا سباستوپول جاده که سقوط در یک شب طوفانی در سال 1933.

اما از سوی دیگر کالیفرنیا دیگر گسترده بیمارستان دولتی است که از سیستم دولتی مشعر جانسون تاسیس در سال 1915. در هر راه را جایگزین قدیمی فقیر مزارع ارائه سطوح مختلف مراقبت — در روز دوم شرایط — بیماری های روانی. توسط 1970s سیستم تلقی شد, توسط رژیم صهیونیستی است. رونالد ریگان و قانونگذاران به عنوان بیش از حد گران قیمت برای مالیات دهندگان. وعده این بود که یارانه مراقبت خصوصی خواهد تحمل بار.

بی خانمان بودن است که ما اتوبوس کلمه امروز جرم نیست. آن است که یک وضعیت است که رهبران پرسید: — التماس شاید یک کلمه بهتر است برای مقابله با.

من حدس می زنم ما می توانیم آن را پیشرفت است که ما نمی گویند گردی یا bindle-سفت و یا ولگرد کنه. حداقل من آن را نمی شنوند اگر چه من ممکن است در خارج وجود دارد به اندازه کافی. ما در حال حاضر سعی کنید به استفاده از مهربانتر مهربانتر از نظر اما آنها به نوبه خود در لحن منفی در صورتی که راه آنها شنیده می شود. بی خانمان است نه تحقیر امیز است, اما از آن است که به سرعت تبدیل شدن به یکی و در برخی از محله های.

همانطور که من به یاد بود هفته گذشته این است که یک مشکل جدید. بنابراین ما از شنیدن Dickensian لندن, صدای ابنزر ادم خسیس و لئیم:

“ما هیچ زندانها? ما هیچ workhouses?”

پاسخ خوشبختانه “بله ما نیست!” ما دوست داریم به فکر می کنم در جهان تبدیل شده است و عاقل تر. ما فقط نیاز به آن را اثبات کند در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>