LeBaron: قبل از PG&E و گریخته از شرکت های نورانی شب

Swathed در تاریکی عابر پیاده دارای یک افتضاح شوک پس از رسیدن به ده اینچ محدود به پیدا کردن او پا انداختن به دو اینچ محدود کردن.

آن را بدتر از یک کابوس آنها می گویند.

اما یک چاشنی شب مسافر تا به حل مشکل.

او توصیه می کند راه رفتن در وسط خیابان.

سعی کنید که در حال حاضر و شما به سرعت یاد بگیرند که دیگر بیشتر چشمگیر معنای عبارت “چراغ!”

اگر در کوچه های تاریک برای چند ساعت قبل از سحر می تواند هم بزنید تا مانند اضطراب در 1920 یکی نمی تواند کمک کند اما یک لیست ذهنی از همه حال و روز زیان ما تجربه زمانی که چراغ ما بروید. آنها مضطرب در مورد نیاز به چراغ قوه. چه مدت ما لیست از چیزهایی که جلوگیری از بیرون رفتن, مرگ با زار زار گریه کردن تبدیل غیر ممکن است امروز بدون برق ؟

آنها مضطرب در مورد چراغ. فقط در خانواده متوسط — نه شمارش تجهیزات پزشکی — ما اخم در مورد کامپیوتر, تلفن ثابت, تلفن, سیستم های گرمایش, مواد غذایی منجمد, رازهای درب گاراژ و آب گرم کن — من توقف هنگامی که شما تا به حال به اندازه کافی.

و اجازه دهید آن صورت, ما نگرانی در مورد این شرکت است که فراهم می کند برای یک قیمت این برقی مزایای.

من آغشته به آرشیو هفته گذشته برای یک نگاه سریع در چه زمانی و چرا PG&E به ما آمد.

کتاب نوشته شده است برخی از این شرکت سکه برخی نه. آنها توافق بر پایه گاهشمار.

برای این منطقه در سال 1905. این زمانی است که سن فرانسیسکو گاز و برق شرکت. و کالیفرنیا گاز و برق شرکت با هم ادغام شدند و تبدیل به اقیانوس آرام گاز و برق.

به پایان رسید که 35 سال از تصمیم گیری و indecisions برای ما زادگاه. کسانی که می خواهند برای شروع در ابتدا باید نگاهی به اولین نسخه از سونوما دموکرات. (این است که به عنوان سخت به عنوان آن را برای تلفن های موبایل با تشکر از نزدیک-به-خانه به خانه پژوهشگر دی Blackman که فهرست نویسی سانتا رزا اولیه و روزنامه ها است که یک منبع گرانبها برای کنجکاو به عنوان به خوبی به عنوان محقق.) وجود دارد جایی در نزدیکی یک دوجین شرکت های کوچک است که در زمان نوبت خود را ارائه به “نور” سونوما کانتی شهرها برای اولین بار توسط گاز و سپس با برق است.

در Blackman کارت فایل index از اولین سانتا رزا روزنامه های امن است که در سونوما ایالت کتابخانه برای همه به کاوش پیدا کنیم بابا Rosans برای اولین بار معرفی به “gasolyne” لامپ به نور خیابان در سال 1870.

این نوآوری مشتعل برخی از 15 سال از استدلال بیش از هزینه از نورپردازی و قابلیت گاز زغال سنگ به دست آمده از سپرده در نزدیکی تیلور کوه نصب شایعات از پتانسیل برق و بیشتر از همه سلام و خداحافظی به رژه شرکت های کوچک (“راه اندازی” ما می گویند امروز) که تشکیل شده و با هم ادغام شدند و به فروش می رسد و شکست خورده و ناپدید شد. با شروع پرماجرا “gasolyne” لامپ پیشگام ماکسیم گاز Co., رقابت برای قلب و ذهن pocketbooks سانتا رزا مشترکین شامل حداقل پنج بیشتر ارائه دهندگان انرژی در سه دهه آینده.

پس از پس از ماکسیم در سال 1875 وجود دارد سانتا رزا گاز نور شرکت ، ساخته شده است که نخستین کارخانه گاز در شهر جان سالم به در که با وجود شورای شهر آزار دهنده تا سال 1886 زمانی که این خبر که پتالوما شد و روشن بودن برق (!) ارسال شهرستان پدران در یک مسیر جدید است. در ماه Pacific Coast برق شرکت ساخت و ساز. تا به حال راه اندازی اردوگاه در سانتا رزا و قبل از اینکه طولانی این شهر به صحنه “نور الکتریکی اجتماعی” در Kroncke پارک (امروز, نقشه فکر می کنم Creekside آپارتمان در خیابان چهارم فقط فراتر از کالج) به معرفی شهروندان به سیستم جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>