LeBaron: قبل از 7-Eleven در Rincon دره وجود دارد baldi در-ville

در حال حاضر به قلب سانتا رزا که در آن ما به عنوان نوشتن نیمی از کسب و بلوک غرب از دادگاه مربع است در حال تخریب. این هدفمند تخریب خواهد جای گسترش ظریف hostelry ایجاد شده توسط هیو Futrell و همکاران در آنچه که ممکن است به خوبی از قدیمی ترین ساختمان در مرکز شهر.

آن را در حال حاضر درجه یک, مشغول, هتل وجود دارد در برج ساعت ساختمان بود که هنگامی که بانک مرکزی امریکا (در واقع بانک مرکزی ایتالیا برای اولین بار) و سپس امپراتوری ساختمان چهارم اوایل امپراتوری و در نهایت قانون دفاتر. آن است و همواره از خارج حداقل یک نقطه کانونی — حتی در برخی موارد به اشتباه گرفته شده توسط افرادی که وارد پس از سال 1966 به دادگاه که برای این میدان نام برد.

ساختار به جنوب است که سریع ناپدید شدن ساخته شده بود توسط پیمانکار کیر Colombini نزدیک به 50 سال پیش جایگزین ساختارهای کوچک تر است که رفت و راه برگشت شاید به اواخر 1800s.

چنین خبری به این نمی تواند کمک کند اما باز های قدیمی تر فایل برای کسانی که واقعا لذت بردن از به خاطر سپردن.

یکی از آنها Colombini خود خریداری شده که ساختمان های موجود در 1970s به روز رسانی و اصلاح آنها و اضافه جنوب بال که در ابتدا خانه La Fontana تونی Prendusi را بلند پروازانه رنسانس به سبک رستوران.

که بخش قدیمی. رفتن مسن شما را به میرامار در گوشه ای از خیابان سوم که به چالش توپاز اتاق در سراسر مربع به عنوان کار پس از جمع آوری محل دادگاه جمعیت از ’60s.

بین وجود دارد و بانک مرکزی آمریکا/ساختمان امپایر وجود دارد یک زن و شوهر از دیگر میخانه در زمان های مختلف — به ویژه Al محل و Bambi اتاق. در بین بود رم پیتزا فروشی. طبقه بالا بیش از همه این وجود دفاتر از جمله مشغول سانتا رزا بخش ساختمان در حالی که شهر جدید سالن در حال ساخت بود — بالای سانتا رزا کریک! (که در واقع باید اذعان کرد هر زمان ما سالن شهر ذکر شده است.)

این زن صاحب به یاد داشته باشید زمانی که کتابخانه جدید که ساخته شده بود در E خیابان. زمانی که کتاب وام در طبقه دوم ساختمان تخریب بیش از Bambi اتاق. خوانندگان اختصاص داده شده به بالا و پایین رفتن از پله ها را دریافت whiffs دائمی موج راه حل آنها گذشت بالای شهر زیبایی فروشگاه در نیم اشکوب.

برای آینده کمتر احساساتی سفر ما زمان-سفر به دور باد از شرق گوشه ای از سونوما کانتی به بسیار بدخیم بزرگراه 37 که کفش های چوبی در ذکر ابر افزایش جزر و مد و یا یک خودرو مسابقه در سیرز نقطه.

ماه گذشته زمانی که سناتور. لایحه داد خود را اعلام کرد پیشنهاد تلفات جاده قانون — اولین گام به سوی ساخت سخت بیش از حد-اغلب خطرناک کشش به سیل-اثبات چهار خط pay-to-pass — بزرگراه تجار و بازرگانان شهرستان و مقامات دولتی را تشویق می کردند.

آن را خاص وجود دارد بدون صاحب در حال حاضر به می گویند “شده است وجود دارد انجام داده است.” اما وجود دارد یک روز در سال 1928 که یکی دیگر از مجموعه ای از چهار شهرستان مقامات جمع آوری شده برای یک مراسم. آنها آمده بودند برای برش روبان خیلی بیشتر هیاهو برای باز کردن (درام رول) سیرز نقطه تلفات جاده.

وجود دارد سه drawbridges که 10 مایل مسیر. تلفات بود و 35 سنت. فرانک دویل سانتا رزا ارز بانک اذعان کرد شمال خلیج رهبر در میان حامیان. او تخمین زده جاده در زمان 15.5 مایل خاموش سانتا رزا رانندگان’ سفر به Vallejo و چه پس از آن به نام Lincoln Highway (امروز, U. S. 80) به ساکرامنتو یا اوکلند.

کسانی که می دانند دویل داستان ممکن است نشان می دهد او فقط تمرین برای بزرگتر حمل و نقل تصمیم گیری. دو سال قبل از او تا به حال مونتاژ رهبران دیگر برای یک نشست به بحث در مورد امکان ساخت و ساز واقع یک پل گلدن گیت.

28 تلفن داوطلبان شغل خود را از دست 10 سال بعد, زمانی که راه آهن ناپدید شد و خودرو به دست آورده بود. وجود دارد یکی دیگر از مراسمی که در آن مقامات پیروزمندانه اعلام کرد که تلفات جاده یک بزرگراه دولت باز و رایگان برای همه — به ابد. یا حداقل اوایل قرن 21.

در نهایت صاحب شما را با تاریخچه قلاب که در آن به چسبیدن به مشکل فعلی چه به تماس جدید گیاهی گسترش یافته است. شما می توانید درخواست یک منطقه سونوما کانتی یا غرب مارین شیر فروش آنچه را پدران مسن به نام نوظهور مفهوم چیزی به نام مارگارین در اوایل قرن 20th.

آنها آن را به نام “گاو کره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>