به عنوان مثال منجر

تریستان ویلرManjimup-بریدگتون بار

Joh Perry is actively involved in many sports in the region and teaches physical education at Manjimup Primary School.
آیکون دوربینJoh پری است که به طور فعال درگیر در بسیاری از ورزش ها در منطقه و تدریس تربیت بدنی در Manjimup مدرسه ابتدایی. اعتبار: تریستان ویلر/Manjimup-بریدگتون بار تریستان ویلر

Manjimup را Joh پری منظم در رویدادهای ورزشی در سراسر منطقه و رئیس جمهور از پایین جنوب غرب دو و میدانی مرکز.

Joh تا به حال این ایده برای شروع یک فصل از دو و میدانی در Manjimup که در حال حاضر اجرا برای 11 فصل است و دیده می شود بیش از 400 ورزشکار در این برنامه شرکت کنند که در طول زمان.

او در زمان از یک آگهی در روزنامه و مونتاژ یک کمیته برای شروع برنامه در فصل 2007/2008.

“به همین دلیل کمی دو و میدانی آغاز شده 11 سال پیش چون من دیدم بچه هایی که آنجا بودند و من می خواستم به آنها را به یک پلت فرم برای انجام.

“فقط برای دیدن بهبود کلی ما تا به حال بچه ها به مسابقات قهرمانی کشور و چیزهایی مانند آن است که تمرکز اصلی ما تمرکز اصلی ما گرفتن بچه ها در خارج وجود دارد و درگیر است.”

دو و میدانی است که نه تنها ورزش است که Joh درگیر شده است در محلی او مربی تاریخ بسکتبال کشور هفته هاکی برای وارن هاکی زنان انجمن.

Joh عشق از ورزش گسترش به زندگی حرفه ای او به عنوان او کار می کند به عنوان یک معلم تربیت بدنی در Manjimup مدرسه ابتدایی و باعث می شود آن را ماموریت خود را در معرض کودکان و نوجوانان به عنوان بسیاری از ورزش به عنوان امکان پذیر است.

“در زمینه, در مدرسه, من سعی می کنم برای ترویج آنجا که من می توانید تمام ورزش های مختلف که در دسترس هستند برای ما بچه ها را درگیر می شود,” او گفت:.

“من سعی می کنم و معرفی به عنوان بسیاری از ورزش های مختلف برای کودکان و نوجوانان در مدرسه و همچنین از آنجا که شما هرگز نمی دانید, چیزی ممکن است زخم زبان زدن علاقه خود را.”

و همچنین مربیگری ورزشی, Joh تا به حال موفقیت های بازی هاکی و بعد گلف.

او به نمایندگی از دولت در دو و میدانی و هاکی هاکی داخل سالن.

او proudest ورزشی دستاورد آمد در حالی که بازی دروازه بان ساوت پرت, تمیز نگه داشتن ورق در برابر Willetton تیم که برجسته معاصر سه المپیک.

“برای من که بود به بازی در برابر سه المپیک, بازی برای استرالیا در آن زمان نمی توانستم آنها را نمره هدف در برابر من” Joh گفت.

“من مهم نیست که شما در حال بازی در مقابل اگر شما بازی بازی خود را و شما تمایل به انجام به خوبی در آن چیز خاص مهم نیست که خود را اپوزیسیون است.”

Joh نیز انجام گلف باز داشتن برنده JB Ipsen یادبود جام ملت های آسیا در سال 2019 را به عنوان به خوبی به عنوان برنده Manjimup گلف باشگاه گلف باز جایزه سال در سال 2019.

“که واقعا خاص برای من است که من بهبود بسیار در یک سال بود که من به نام گلف باز از سال,” او گفت:.

Joh متولد شد و در Manjimup و پس از صرف زمان دور آموزش بازگشت و در سال 2001.

“این بود که همیشه من قصد بازگشت به Manjimup,” او گفت:.

“که اتصال به جامعه برای من مهم است به دلیل این است که از جایی که من هستم.”

خانواده او نیز درگیر در ورزش چیزی است که Joh می گوید مهم است که در نقش یک مدل برای کودکان.

“اگر شما می خواهید بچه های خود را درگیر می شود و سپس شما به عنوان یک فرد بالغ نیاز به خارج وجود دارد و درگیر شود و همچنین,” او گفت:.

“این امر می تواند بزرگ برای دیدن بیشتر مردم این فرصت را به بیرون رفتن وجود دارد و هر چه ورزش شما می خواهم در هر کاری که ظرفیت شما کردم.”

خارج از جهان ورزش, Joh است که در کودکان برنامه در وارن جامعه کلیسا و دوست دارد هنر و صنایع دستی.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de