رهبری عمق پشت تالار T20 احیای

مایکل رمزیAAP

Alex Carey (l) and Aaron Finch celebrate David Miller's dismissal in the T20 win over South Africa.
آیکون دوربینالکس کری (l) و هارون سهره جشن دیوید میلر اخراج در T20 پیروزی بر آفریقای جنوبی.

استیو اسمیت و دیوید وارنر بازگشت به استرالیا ملی T20 برابر است با ارائه بیش از فقط اجرا می شود, با کاپیتان-در-انتظار الکس کری در میان بازیکنان بهره گیری از خجالت ثروت در رهبری جبهه.

استرالیا کوتاه-فرمت تحول ادامه داد: در ژوهانسبورگ به عنوان hat-trick مرد اشتون آگار الهام گرفته از 107-اجرای خجالت از آفریقای جنوبی.

در حالی که تضعیف Proteas به ادامه نبرد تحت تازه منصوب کاپیتان Quinton de Kock, استرالیا ساخته شده اند ثبات در T20 و ODI طرف از طریق رهبری هارون سهره و معاونان کری و پت کامینز.

بازگشت اسمیت و وارنر مباهات ترکیب 465 داخلی و بین المللی T20 کلاه تنها کمک به توسعه از بازیکنان جوان مانند کری که مدت طولانی است که به عنوان یک آینده ملی کاپیتان.

“من در تلاش برای یادگیری تا آنجا که من می توانید از کسانی که بچه ها” کری گفت: پیش از بازی دو سه سری بازی در پورت الیزابت در یکشنبه شب.

“آنها بازی کردم خیلی کریکت در بالاترین سطح و باید به خوبی انجام داده و کاپیتان های کشور خود و کاپیتان های تیم های لیگ.

“من صحبت کردن به آنها را زمانی که من پنبه حلاجی شده, صحبت کردن با آنها در این زمینه بعد از بازی. وجود ندارد بهتر است بچه ها برای یاد کردن از کسانی که سه.”

مقدار زیادی از اعتبار برای استرالیا اخیر T20 فرم رفته به مربی جاستین لانگر که منجر پرت Scorchers به سه بشکه عناوین و نگاه به ایجاد بیشتر به وضوح تعریف شده نقش در تیم ملی.

اما کاپیتانی خود درس از سهره به طور گسترده ای به عنوان یک تاکتیکی متفکر بوده محوری.

“دیدن تجاوز خود را با او در زمینه های داشتن یک بت پد در آن وجود دارد در Twenty20 کریکت … او نمی ترسم از تلاش چیزهای مختلف” کری گفت:

“او پیشرو با خفاش او smacked توپ در اطراف در T20 کریکت در چند سال گذشته است.

“تاکتیکی خود را در ذهن بهتر است هر بار که او بازی می کند برای استرالیا است.”

استرالیا در جاده به میزبانی T20 جام جهانی در ماه اکتبر نیز شامل تور نیوزیلند در ماه آینده و در انگلستان در ماه جولای.

یک سوال که حل نشده باقی مانده است که پر کردن وسط-سفارش پنبه حلاجی مواضع با متی وید و میچ مارش به یاد می آورد به خفاش در شماره 4 و شماره 5 بود و Glenn Maxwell به بازگشت از آسیب دیدگی بعد از آن در سال.

کری که همراه با مارش به صورت 50-اجرا مشارکت در Wanderers به تازگی batted تا سفارش برای آدلاید اعتصاب در BBL اما مشتاق است که برای به دست گرفتن فرصت خود را در شماره 6.

او گفت: در کنار عملکرد در جاده ها در یک سال تحت سلطه سفید-توپ کریکت را نشان می دهد تا چه حد آنها می آیند.

“ما به اندازه کافی فرصت حرکت رو به جلو به دیدن جایی که ما واقعا در,” او گفت:.

“اما در حال حاضر آنچه که ما در حال انجام در خارج از زمین است که واقعا کمک در وسط است.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>