رهبران موضوع عید پاک coronavirus هشدار

Prime Minister Scott Morrison is urging people to stay home this Easter because of the coronavirus.
آیکون دوربیننخست وزیر اسکات موریسون است که ترغیب مردم به ماندن در خانه این عید به دلیل coronavirus.

عید پاک تعطیلات آخر هفته طولانی بافندگی را به عنوان یک مهم آزمون در استرالیا در جنگ مقابل coronavirus با مردم خواست به ماندن در خانه در طول دوره تعطیلات.

مقامات بهداشتی هشدار در برابر خوشنودی پس از تشویق آمار و ارقام نشان داد که ميزان عفونت افزایش فقط 1.8 درصد در طول سه روز گذشته.

جدید استرالیا روزانه موارد سقوط به زیر 100 روز پنج شنبه برای نخستین بار از زمان تضعیف شده زیر که روزانه آستانه به مدت سه هفته.

بیش از 6100 نفر در استرالیا قرارداد coronavirus با 53 مرگ و میر.

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: کاهش ميزان عفونت مهمی را در توسعه اما سخت اجتماعی فاصله اقدامات باید در محل باقی می ماند.

“این عید زمانی است که هر استرالیایی می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی خود را با تصمیم گیری و یا سهوا در معرض خطر یک زندگی” آقای هانت گفت.

“این لحظه ای است به قفل در سود به ماندن در خانه برای محافظت از افراد دیگر و اگر ما انجام این کار, ما خودمان را بهترین راه از طریق این.”

نخست وزیر اسکات موریسون با استفاده از پیام عید پاک خود را به درایو صفحه اصلی اهمیت اجتماعی فاصله در آنچه که معمولا آخر هفته از تجمعات.

نقاشی بر ایمان خود آقای موریسون اذعان کرد این تعطیلات می تواند بسیار متفاوت با آنلاین خدمات کلیسا و هیچ خانواده بزرگ حوادث.

“برای مسیحیان قادر به جمع آوری نمی کند و کاهش دهد و امید است که ما باید از طریق این مهم عید دوره او گفت:” در یک پیام ویدئویی.

“در این سال ما را زنده کردن ایمان ما با انجام کار درست.

“که به معنی ماندن در خانه مطمئن شوید که ما در حال چک کردن در همسایه های ما و حمایت از جوامع ما و خانواده و دوستان ما هستند.”

رهبر مخالفان Anthony Albanese در بیانیه صادر شده یک پیام مشابه درخواست استرالیا به ماندن در خانه به خاطر جامعه سلامت.

او همچنین تشکر کسانی که کار بیش از آخر هفته در بحران’ خط مقدم.

“این سن اجتماعی فاصله و خود انزوا بدان معنی است که همه ما در حال نگه داشتن 1.5 متر از هم جدا. اما در بسیاری از راه های ما به عنوان استرالیایی هرگز با هم به عنوان ما در حال حاضر” آقای Albanese گفت: در روز جمعه.

دولت فدرال در ضمن تا به توافق با کوانتاس برای نجات سه پرواز از پرو و آرژانتین و آفریقای جنوبی برای استرالیایی رشته از طریق مرز تعطیلی و مستندات.

کسانی که پروازهای انتظار می رود هفته آینده در حالی که یک دولت جداگانه نجات پرواز بازگشت حدود 280 استرالیایی از پرو در روز پنج شنبه.

تجارت وزیر سیمون بیرمنگام گفت: دولت کمک خواهد کرد ترتیب پرواز در طول هفته های آینده اما نمی تواند وعده بیش از مدت طولانی.

“اما شما می توانید از مکان اگر شما می توانید اتصال به لندن یا هنگ کنگ یا سنگاپور یا سان فرانسیسکو از آنجا که ما در جای خود قرار داده کسانی که به طور منظم پرواز” آقای بیرمنگام گفت: نه شبکه در روز جمعه.

استرالیا مدارس مستقل نیز مجبور به باز کردن در مدت دو بعد از دولت فدرال را تهدید به قطع کمک های مالی.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>