Laytonville به دنبال پایان فصل با شکوفا

Laytonville دختران دبیرستان مربی تیم بسکتبال جیمز کوری می دانستم که سال ها پیش که در این فصل تیم خواهد بود خوب. و این تنها بخشی از دلیل سه نفر از نه نفر از دختران در این تیم هستند و دختران خود را.

James قبیله و بقیه رزمندگان میزبان جنگل دریاچه مسیحی شاهین در سه شنبه 7 p. m. در CIF شمال کالیفرنیا بخش 6 بازی مسابقات قهرمانی.

این یک بازی تاریخی برای 110 مدرسه در Mendocino County, مارک اولین NorCal عنوان رقابت برای هر جنگجو تیم ملی.

این Laytonville دختران نیز آخرین تیم ایستاده در میان 62 از منطقه است که واجد شرایط برای پست های نجومی در بازی بسکتبال و فوتبال. اگر آنها برنده آنها پیوستن به مونتگمری دبیرستان دختران و پسران تیم های فوتبال به عنوان محلی NorCal titlists.

حتی اگر آنها نمی, رزمندگان در حال حاضر حک نام خود را به کتاب های تاریخ, جیمز گفت.

“من خیلی افتخار می کنم از هر یک از آنها,” او گفت:. “من خیلی افتخار ما طرفداران این خانواده ما. آن را فقط به ارمغان آورد همه با هم در ما کمی بسته بندی شده ، این بزرگ است برای ما. هیچ تیم رفته است و این دور است.”

جیمز شناخته شده است بسیاری از دختران پس از آنها در مدرسه ابتدایی و مربی بسیاری از آنها پس از مدرسه.

“من به آنها گفتم” شما در حال رفتن به واقعا خوب روزی.’ و در اینجا ما,” او گفت:. “زمان رفت و خیلی سریع. چه یک سفر آنها تا به حال همه با هم.”

Akeela جیمز یک دبیرستان آگهی رزمندگان ادبانه و پیوست با خواهر بزرگتر او Mercrea و خود را دانشجوی سال اول خواهر Aciah.

جیمز گفت: او نمی دانید که بسیار در مورد شاهین و دیده نشده سراغ هر فیلم بر روی آنها.

“ما در حال رفتن به این بازی ما همیشه بازی های برگزار شده. ما در حال رفتن به تغییر سبک برای کسی,” او گفت:. “ما به این دوری ما آن را نگه دارید.”

شاهین’ تهدید اصلی توسط کهربا جکسون که به طور متوسط 20.5 امتیاز یک بازی همراه با Jessi Dreschler که به طور متوسط 8.8 ریباند یک بازی است.

Akeela جیمز 21.8 نمره امتیاز در هر بازی.

“او یک رهبر است. او در دختران بیشتر از من است چرا که او را بسیار رقابتی” جیمز گفت.

رزمندگان هر چند کشت No. 1, نداشته اند, آن را آسان از طریق قهرمانی براکت. آنها ضرب و شتم شماره 8 رودخانه سقوط 58-56 و تا به حال به نگه کردن شماره 5 Calistoga 38-35 در روز شنبه برای پیشبرد به عنوان بازی.

تنگ Calistoga بازی ممکن است مجموعه ای از برترین بذردار تیم در مستقیم دوره پس از آنها منفجر طریق شمال مرکزی لیگ سوم 10-0 در مسیر به یک 29-3 رکورد کلی. آنها از دست رفته نیست پس Dec. 28 به آزادی در یک بازی مسابقات.

رزمندگان مذکور را شکست Calistoga با 17 امتیاز برای برنده شدن در سواحل شمال مقطعی بخش 6 تاج.

“ما یک کمی ترساندن دیگر شب. من فکر می کنم ما کمی بیش از حد راحت فکر ما می تواند بیش از رول ببینید و آنها را آماده برای بازی” جیمز گفت.

او گفت که او می داند سوم-کشت جنگل دریاچه از Auburn همان را انجام خواهد داد.

“آنها در حال رفتن به قوی. ما واقعا هرگز دیده می شود, دیگر از پیش فصل تیم این دشوار است,” او گفت:. “ما تحت فشار قرار دادند و دختران ما به حد. زمانی که آنها تحت فشار قرار دادند آنها در حال رفتن به عقب براند تا آنجا که رقابتی بودن می رود. در این مرحله هر کس خوب است.

“این بازی مسابقات قهرمانی. آنها در اینجا درست مثل ما. آنها بازی سخت و بیش از حد.”

جیمز گفت: دختران نیست و به رسمیت شناخته شده که چگونه مهم این بازی این است که برای مدرسه خود را و چگونه مهم آن خواهد شد را برای خود پایین جاده.

“برای آنها این یکی دیگر از بازی. برای من آن را مانند, ‘شما هیچ ایده آنچه مورد اتفاق می افتد.’ تاریخ آنها ساخته شده ایم, این بار آنها, مجموعه,” او گفت:. “من می توانم قرار دادن سر من در اطراف تا چه حد آنها آمده ام. من فکر می کنم آنها متوجه آن شد.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه لری A. کارتر در 707-521-5470 یا [email protected] در توییتر @loriacarter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im