طرح دعوی در دادگاه به نظر می رسد برای پایان دادن به محدودیت زبان برای کالیفرنیا پلاک

ساکرامنتو — کالیفرنیا ممکن است به پایان ترین محدودیت های شخصی, پلاک زبان است که برخی ممکن است پیدا کردن توهین آمیز, اگر طرح دعوی در دادگاه واصل شنبه غالب است.

آزادیخواه و اقیانوسیه حقوقی بنیاد طرح دعوی در دادگاه به چالش وزارت امور خارجه از وسایل نقلیه موتوری’ زمان, سیاست و آزادی بیان زمینه.

این گروه را تکذیب کرد بیش از 30 ، 000 از حدود 250,000 برنامه های کاربردی فرستاده شده در سال 2018 آخرین سال که آمار در دسترس هستند و پس از تصمیم گیری است که پیشنهاد شده زبان “ممکن است حمل معانی توهین آمیز به طعم خوب و نجابت می گوید:” طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال در سان فرانسیسکو.

“این گسترده و مبهم در قوانین و مقررات نیاز به چهار وقت راهنمایی و رانندگی و مدیران پلیس پلاک های کاربردی” طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند. انکار آن “محروم شاکیان حق خود برای آزادی بیان در نقض متمم اول قانون اساسی ایالات متحده.”

مقامات وزارت بلافاصله پاسخ به تلفن و ایمیل درخواست برای نظر.

این برنامه به ارمغان می آورد دولت بیش از 60 میلیون دلار در هر سال. زیست محیطی صفحات به چالش کشیده در طرح دعوی در دادگاه در هزینه $53 در ابتدا و $43 سالانه به تمدید و در میان 14 ویژه بهره پلاک که کمک به پرداخت هزینه برای محیط زیست و برنامه های ویژه.

طرح دعوی در دادگاه می آید ماه پس از دیگری قاضی فدرال را رد کرد وزارت استدلال که خودرو پلاک تشکیل اظهارات دولت حاکم است که بعید است که “بینندگان درک دولت به عنوان زبان از طریق شخصی غرور صفحات.”

در این چالش ظ توسط همان سازمان های غیر انتفاعی موسسه حقوقی گروه پس از آن اجازه داده کالیفرنیا طرفداران فوتبال Jonathan Kotler به افتخار تیم های مورد علاقه خود را با غرور صفحه “COYW.” Kotler پشتیبانی از لندن با فولهام که اغلب طرفداران شعار “بیا تو سفیده” برای بازیکنان خود را در لباس.

اما بخش نیست تغییر اساسی آن سیاست که جدید طرح دعوی در دادگاه به دنبال پایان بر این اساس است که متمم اول قانون اساسی اجازه نمی دهد که دولت به ممنوعیت سخنرانی فقط به دلیل آن را می یابد و آن را توهین آمیز.

“ما احتمالا نمی چالش مقررات محدود به هفت کلمات زشت و ناپسند اما آن گونه ساده لوحی است که می گویند که وجود دارد بیش از 30000 پیام در هر سال اعم از ورزشی و سلامتی (COYW) به کسی که به نام مستعار (OGWOOLF) است که باید ممنوع” بنیاد وکیل ون حذفی گفت: در یک تبادل ایمیل. “به عنوان راهنمایی و رانندگی و مقررات تأکید مبهم ممنوعیت ‘توهین آمیز’ سخنرانی به ناچار منجر به نتایج دلخواه.”

این OGWOOLF ورق پی شد توسط این شرکت منجر شاکی جدید در پرونده, ارتش, کهنه پل “کریس” Ogilvie کنکورد, کالیفرنیا. او می گوید آن را ترکیبی از دو حرف اول نام خانوادگی خود را با نام مستعار. این گروه را رد کرده و بشقاب برای ترس مردم را تفسیر OG به عنوان کوتاه برای “گانگستر اصلی” طرح دعوی در دادگاه می گوید. آن را می گوید او به دست آورد نام مستعار OG در طول خدمت سربازی خود را.

این شرکت احتمالا تا به یک نقطه خوب گفت: یوجین Volokh که می آموزد متمم اول قانون در UCLA مدرسه قانون است.

“زمانی که دولت در تنظیم یک برنامه که در آن مردم می توانند در خود گفتار مانند یک پلاک برنامه آن را به طور کلی به اداره آن را در معقول و دیدگاه-خنثی, راه, بنابراین آن را نمی تبعیض بر مبنای دیدگاه” او گفت:.

سیاست فعلی به نظر می رسد به سقوط کوتاه گفت: “اول از همه به این دلیل که بسیار مبهم و به طور جداگانه به دلیل برخی از offensiveness که راهنمایی و رانندگی به نظر می رسد با اشاره به به نظر می رسد از دیدگاه.”

کت و شلوار شامل شاکیان با چهار نمونه دیگر:

— “DUK N A” را که طرح دعوی در دادگاه می گوید کوتاه برای Ducati موتور سیکلت و آندریا, اولین نام از شاکی Andrea کلیسا. گروه گفت: آن را برای تلفن های موبایل مانند یک عبارت زشت و ناپسند.

— “BO11UX,” اگر طرح دعوی در دادگاه می گوید: “گاو” استفاده شده است به معنی “مزخرف” در ملی تبلیغات انتخاباتی است.

— “SLAAYRR” است که در آن می گوید این است که یک مرجع به گروه متال

— “عجیب و غریب” است که در آن می گوید این است که یک مرجع به شاکی گرایش جنسی و برچسب رکورد عجیب و غریب مردمی سوابق که او به تصویب رسید در تلاش برای اصلاح آنچه که تبدیل به یک تحقیر امیز برچسب.

حتی اگر دولت در نهایت اجازه می دهد تا بیشتر مسلما کلمات توهین آمیز در پلاک Volokh گفت: “آن را مانند یک معامله بزرگ است. این نیست که مردم شروع خواهد شد distrusting راهنمایی و رانندگی. هر چیزی که مردم می گویند در یک پلاک آنها می گویند در یک سپر دشنه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de