طرح دعوی در دادگاه خواستار Cal State سیستم بازگشت SSU هزینه دانشجویی

یک دانشگاه ایالتی سونوما دوم است suing 23-مدرسه دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سیستم پیشرو یک تماس در حال رشد از دانش آموزان که می گویند که آنها در حال گرفتن تجربه آنها پرداخت می شود و می خواهید برخی از پول خود را به عقب.

دو پرونده های حقوقی به دنبال کلاس-وضعیت عمل شد و پرونده در دادگاه فدرال در لس آنجلس و اوکلند را متهم به CSU و دانشگاه کالیفرنیا در سیستم “بهره مندی از این بیماری همه گیر” با حفظ هزینه برای خدمات است که دیگر در دسترس نیست با توجه به شکایت.

سونوما ایالت دانشجو Akayla Miller, 19, از, سن دیگو, شاکی در CSU مورد ثبت در تاریخ 27 آوریل یکی از هزاران نفر از مردم در سراسر کشور در تماس با خود دانشگاه یا کالج برای بازپرداخت هزینه ها برای یک ترم بهار شده است که پس از کاهش فاصله آموزش و پرورش هنجار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

دادخواست گردش در دانشگاه های سراسر کشور انباشته اند و ده ها هزار نفر از امضا باعث دعاوی در چندین ایالت را امتحان کنید و وادار مدارس به بازپرداخت دانش آموزان برای تمام یا بخشی از هزینه های خود را.

سونوما دولت است که تا کنون ارائه شده برای بازپرداخت مسکن و برنامه های غذایی و پارکینگ. دانشگاه ارائه کرده است کمی راهنمایی برای بازپرداخت فراتر از آن است اما توصیه می شود در برابر دانش آموزان حذف کلاس های پس از آن می تواند تاثیر خود را واجد شرایط برای کمک های مالی.

میلر که طرح دعوی در دادگاه است و نه به دنبال بازپرداخت شهریه گفت: او الهام گرفته شده بود به عمل پس از شنیدن داستان از دیگر دانش آموزان بودند که بلافاصله تعطیل هنگامی که از آنها خواسته برای بازپرداخت و ابراز ناکامی های خود در رسانه های اجتماعی. برخی از اظهار پول می تواند مورد استفاده برای اجاره, مواد غذایی و یا حمایت از اعضای خانواده که در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار میلر گفت.

اگر طرح دعوی در دادگاه مجاز است برای رفتن به جلو به عنوان یک طبقه عمل است و موفق CSU شبکه می تواند مدیون میلیون ها دلار در بازپرداخت جزئی به حداقل 480,000 دانش آموزان در سطح ایالت.

“هدف نهایی در همه این است که به ما هزینه مسترد” میلر گفت. “اما آن را نیز می فرستد یک پیام است که آنها نمی توانند درمان دانش آموزان بود. این منصفانه نیست برای گذراندن مشکلات مالی به دانش آموزان در یک زمان هنگامی که آن را می تواند بسیار پر سر و صدا. این منصفانه نیست برای آنها به درمان ما بود.”

با توجه به شکایت پردیس هزینه برای یک Cal State دانشگاه می تواند طیف وسیعی از $847 دلار 4,201 بسته به مدرسه. SSU افزایش آن دانشگاه بر اساس هزینه حدود 4 درصد کاهش به $1,069.

SSU مقامات کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه کارگردانی سوالات به Cal State صدراعظم ،

مایک Uhlenkamp یک CSU سخنگوی در بیانیه ای گفت که این دانشگاه “را به شدت دفاع در برابر این کت و شلوار.”

“شکایت misstates حقایق” او گفت:. “هر CSU پردیس ادامه داد: برای تحقق ماموریت خود را به ارائه آموزش و خدمات به دانش آموزان خود را.”

علامت Pulido, 21, Santa Rosa, ارشد در سونوما دولت گفت: او شروع به پرسوجو در مورد بازپرداخت طولانی نیست پس از دانشگاه بسته درهای خود را در مارس 12.

او احساس 9000 نفر حداقل به عنوان بازپرداخت $1,069 در هزینه های پرداخت شده برای امکانات و خدمات در پردیس در آنها منع شده از ورود بیش از نیم ترم.

Pulido گفت: او سعی کرد به صحبت کردن با اساتید کمک مالی دفتر COVID-19 مرکز تماس و حتی دانش آموز نمایندگان دولت اما تا به حال هیچ شانس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de