طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن شهرستان بازنشستگی افزایش به دنبال شنیدن از کالیفرنیا دیوان عالی کشور

یک بازنشسته سانتا رزا وکیل است که با فشار دادن دادگاه عالی کالیفرنیا به طرح دعوی در دادگاه او به دنبال باطل افزایش حقوق بازنشستگی و مزایای اعطا شده به Sonoma County کارکنان دولت در اوایل 2000s.

کت و شلوار ظ توسط جورج لوقا در شهرستان سونوما در سال 2017 دو بار رد شده توسط دادگاه های پایین. آن پژواک ادعا را به جلو بیش از هشت سال پیش توسط یک گروه محلی سیستم بازنشستگی عمومی منتقدان که ادعا شهرستان را برآورده نمی کنند همه آن تعهدات قانونی در تصویب غنی تر مزایای بازنشستگی نزدیک به دو دهه پیش است.

از آن زمان به بعد سالانه مالیات دهندگان هزینه برای حمایت از کارمند شهرستان بازنشستگی از جمله پرداخت حقوق بازنشستگی اوراق قرضه بیش از سه برابر افزایش از حدود 35 میلیون دلار در اواسط سال 2003 به بیش از $122 میلیون, با توجه به شهرستان داده است.

لوقا بالقوه پیشگامانه اما longshot حقوقی مورد به دنبال لغو بازنشستگی افزایش است که محور بسیاری از آن افزایش یابد. آن را تحت تاثیر قرار دهد هزاران نفر از شهرستان کارکنان و بازنشستگان.

“این واقعا در مورد اینکه آیا شما می توانید به همراه چربی های گنگ و خوشحال به عنوان یک مکان رسمی و رفتار به عنوان اگر شما رفتار از نظر قانونی زمانی که شما در واقع هیچ پایه و اساس قانونی که در آن به عمل” گفت: باب Loewen یک وکیل است که صندلی هیئت مدیره کالیفرنیا مرکز سیاست های محافظه کار اتاق فکر حمایت لوقا مورد. مرکز پشتیبانی مشابه دادخواهی در مارین کانتی و در جای دیگر در دولت است.

یک Sonoma County Superior Court قاضی حکم در شهرستان نفع در ماه اوت سال 2018 و دولت در دادگاه تجدید نظر تأیید کرد که حاکم در برابر لوک در ماه دسامبر.

شهرستان وکلای مدافع و شهرستان و هیئت منصفه به طور جداگانه در بر داشت در سال 2012 است که مقامات تا به حال نه به طور کامل ملاقات و مقررات عمومی مورد نیاز در زمانی که هیئت ناظران تایید مزایای.

اما ظاهرا رویه عیب نیست به اندازه کافی به باطل بازنشستگی افزایش شهرستان وکلای گفت: در آن زمان یک نقطه آنها همچنان به استرس است.

دبی Latham رئیس معاون county مشاور اذعان کرد که در حالی که شهرستان ممکن است به شدت با پیروی دولت قانون که آن را تصویب افزایش مزایای که نباید در نظر گرفته شود فاحش به اندازه کافی برای باز کردن مزایای بازنشستگی با اتکا توسط هزاران نفر از مردم.

“این یک رویه قدم اشتباه که نیست قابل توجهی به اندازه کافی برای باز کردن تمام تصمیم” Latham گفت. او گفت که او نمی خواست به استادانه درست شده بیشتر در بخش دفاع به “را احترام به دیوان عالی کشور و سعی کنید به سیاسی آن است.”

این مورد به نظر می رسد به لولا در لوقا استدلال حقوقی که پنجره برای مسابقه سود افزایش است نه بسته.

اما نظر از قضات دادگاه های استیناف اخم روی یکی از کلید های اساسی نظرات: که هر سونوما کانتی بازنشستگی پرداخت تحت تاثیر افزایش مبلغ به تخلف دولت از قانون است. در لوقا مشاهده است که باید به تنظیم مجدد پنجره به چالش قانونی بازنشستگی را افزایش دهد.

دادگاه دیدم آن متفاوت است.

“است که یک بازنشسته ادامه حق بازنشستگی می کند در حال حاضر به این معنی است که (قانون) تحمیل ادامه تعهد در شهرستان” دادگاه پانل نوشت. قضات دیدم روشن شدن تفاوت بین پرداخت حقوق بازنشستگی و به طور غیر قانونی مورد تایید مالیاتی افزایش آن به میزان یک تازه نقض هر بار که مالیات جمع آوری شده است با توجه به یک سال 2001 دولت حکم دیوان عالی.

لوقا درخواست تجدید نظر و استدلال دادگاه بدوی نظر “اثر ایجاد مقرره حق به طور غیر قانونی اعطا بازنشستگی بهره مند شوند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>