طرح دعوی در دادگاه به چالش رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige اورژانس قدرت

هاوایی ساکنان از کائوآئی و جزیره بزرگ باید طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige اضطراری اعلامیه مربوط به گسترش COVID-19.

طرح دعوی در دادگاه می گوید Ige بیش از حد قدرت خود را به عنوان فرماندار با گسترش 60 روز اورژانس دوره مجاز توسط قانون دولت است. او در مارس 4 اعلام شد مجموعه را به پایان مارس 29, اما روز پنج شنبه تمدید فاجعه اورژانس امداد دوره از طریق جولای 31 — نزدیک به پنج ماه پس از 4 مارس.

“شما باید یک پادشاه است که هر دو وضع قوانین و اجرای آنها. … چه برای جلوگیری فرماندار از گسترش اورژانس و اضطراری اعلامیه?” مارک ویکتور این وکیل شاکیان از وکلای مدافع برای آزادی حقوقی گفت. “ما می تواند یک اورژانس است که چنین یک مشکل بزرگ و مقننه نمی تواند تشکیل و ما نمی توانیم هر چیزی انجام می شود. … (که اجازه می دهد) فرماندار پادشاه به مدت 60 روز اما پس از 60 روز شما نمی تواند پادشاه دیگر.”

شاکیان ذکر شده در فدرال حقوق مدنی عمل شامل یک انجمن به نام برای ما حقوق و بیش از یک دوجین نام افراد در برابر Ige دولت دادستان کل کلر Connors و ایالت هاوایی است.

این اولین بار نیست فرماندار با استفاده از قدرت اضطراری شده است به سوال نامیده می شود.

Ige بود که با انتقاد به صورت تعلیق قوانین ایالتی که مورد نیاز سازمان های دولتی برای پاسخگویی است. نگرانی نیز مطرح شده که او مورد نیاز دولت شهرداران برای به دست آوردن خود و یا هاوایی سازمان مدیریت اضطراری مدیر تایید قبل از صدور اورژانس را برای خود به شهرستانهای مربوطه.

طرح دعوی در دادگاه نیز بر 14 روز در قرنطینه برای interisland مسافران و کسانی که پرواز را از خارج از دولت است. طرح دعوی در دادگاه می گوید که ساکنان یک راست به “آزادی” و اجباری قرنطینه “مقدار دستگیری به خانه از سفر فردی است.”

محققان از وزارت امور خارجه دادستان کل شده اند و دستگیری افرادی که نقض قوانین قرنطینه معمولا توسط خود را ترک ذکر شده امکانات رفاهی قبل از اتمام دو هفته قرنطینه.

در مارس 26, Ige دلسرد گردشگری پس از سفارش 14 روز سفر قرنطینه برای مسافران که از خارج از دولت و در مارس 1 او شامل interisland مسافران است.

این interisland قرنطینه به پایان خواهد رسید اما در روز چهارشنبه Ige تمدید قرنطینه برای خروج از کشور مسافر تا ژوئیه 31.

کاهش گسترش COVID-19 آیا ضرورت چنین نفوذی قوانین ویکتور گفت که می توانست بیشتر “دقت طراحی شده است.” او گفت: سفر قرنطينه هستند “مانند استفاده از یک پتک به swat یک پشه.”

یک جایگزین او پیشنهاد شده بود که مسافران آزمایش هنگامی که آنها به زمین در هاوایی و یا قبل از آنها به هیئت مدیره پرواز به جزایر.

مشکل سوم خطاب به طرح دعوی در دادگاه نیز مربوط به قرنطینه متحده که قرنطینه قوانین “قانون اساسی خالی برای سروپا” از آنجا که مردم نمی توانند مطمئن شوید که چه قوانین هستند.

“برای مثال زمانی که فرماندار می گوید:” ماندن در خانه خود را.’ … خوب من زندگی می کنند در محل سکونت. آیا من را وادار به خروج از محل سکونت من به پیاده روی پایین سالن به قرار دادن زباله در شوت یا من نقض قانون اگر من انجام دهید؟” ویکتور سعید.

وقتی پرسیده شد که برای پاسخ به مسائل به ارمغان آورد تا در طرح دعوی در دادگاه کریشنا Jayaram ویژه معاون دادستان کل گفت که این اتهامات بی اساس هستند.

“فرماندار اضطراری اعلام برای COVID-19 و پس از آن تکمیلی اعلام شد درست و قانونی صادر شده به موجب فرماندار قانونی اقتدار و عزم خود را که در مواقع اضطراری وجود دارد با توجه به COVID-19 همه گیر و خطر و تهدید از آن به هاوایی” Jayaram در بیانیه ای گفت. “شاکیان اتهامات از جمله اتهام نقض قانون اساسی ناشی از فرماندار اقدامات — بدون شایستگی.”

طرح دعوی در دادگاه نیز ذکر شده آسیب انجام می شود به شاکیان به عنوان یک نتیجه از Ige را اعلام. آنها شامل از دست داد اشتغال و مشکلات مالی برای صاحبان کسب و کار و ناراحتی عاطفی محرومیت اجتماعی و حتی بدتر شدن سلامت جسمی.

کسانی که در سختی ها به خصوص آنهایی که مالی هستند به احتمال زیاد به معنای منعکس کننده آنچه بسیاری از ساکنان هاوایی روبرو هستند.

دولت وزارت کار و روابط صنعتی گزارش روز شنبه که حدود 230,000 نرخ بیکاری واصل شده است, در دولت, منظور از قدر بیشتر از 20,000-ادعا می کنند آن را به طور معمول به کار گرفته شده قبل از ورود COVID-19.

بسیاری از مدعیان بیکاری در حال آمدن از کارگران وابسته به گردشگری تبدیل شده است که به طور موثر وجود ندارد در هاوایی اقتصاد از مارس.

در مورد 78,000 از 121,000 nonagricultural مشاغل از دست رفته در هاوایی در ماه آوریل در گردشگری-صنایع سنگین — مهمان نوازی تجارت و حمل و نقل — با توجه به وزارت امور خارجه, کسب و کار, توسعه اقتصادی و گردشگری است.

این مشاغل از دست رفته مربوط به افت گردشگران از آمدن به هاوایی. یک تصویر لحظهای از آن است که آخرین گزارش از هاوایی سازمان گردشگری که گفت: مه 28 بود که 99.5% کاهش بازدید کننده ورود در ماه آوریل در مقایسه با سال گذشته است.

اقتصاد دولت ممکن است پرداخت قیمت سنگین اما حداقل کم COVID-19 مرگ و میر را نشان می دهد برای آن است.

از روز شنبه شده اند وجود دارد فقط 17 مرگ و میر در هاوایی مربوط به COVID-19 و تنها 728 مجموع موارد مثبت با توجه به وزارت بهداشت. 12 مرگ و میر در آلاسکا آن را تنها دولت در ایالات متحده آمریکا با کمتر coronavirus مرگ و میر ناشی از هاوایی است.

COVID-19 به نظر می رسد تحت کنترل دولت که ثبت بیش از پنج مورد جدید در یک روز در سراسر ممکن است. پس از آن Ige و شهرستان شهرداران شده است به آرامی بازگشایی هاوایی اقتصاد با بسیاری از کسب و کار بازگشایی و گردشگران بیشتر از ورود.

اما اخیر سنبله در موارد جدید یادآوری است که در هاوایی است staved خاموش COVID-19 به طور کامل با توجه به ستوان رژیم صهیونیستی است. جاش سبز.

“ما باید به هر حال نمی جدید مرگ و میر است اما ما نگرانی های. … این یک یادآوری است که این بیماری همه گیر است هنوز رتبهدهی نشده است انجام می شود” سبز گفت: روز شنبه در یک Instagram post. “من می دانم که مردم در حال انجام بیشتر کارهای عادی مانند رفتن به رستوران و رفتن به کار می کنند اما ما باید بسیار مراقب باشید.”

سبز دولت COVID-19 مراقبت های بهداشتی ارتباط گفت: دولت خواهد بود “بسیار آگاه” در مورد زمانی که برای بازگشایی گردشگری به سرزمین اصلی است.

در علاوه بر این به طرح دعوی در دادگاه برای حقوق ما است ثبت سفارش ضابط موقت که منع اجرای Ige هشتم مکمل اعلام, که گسترش دولت فاجعه اورژانس امداد دوره تا 30 ژوئن در حالی که احزاب مختصر حرکت به صورت مقدماتی دستور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>