قانونگذاران ایالات متحده در خود خشم lash out at بزرگ با تکنولوژی رهبران

واشنگتن >> از مدیران ارشد از آمازون, اپل, گوگل و Facebook, چهار غول تکنولوژی به ارزش حدود 5 تریلیون ترکیب رو پژمرده سوال از جمهوری خواه و دموکرات به قانونگذاران به طور یکسان شنبه برای تاکتیک ها و تسلط بازار که تا به حال ساخته شده شرکت خود را موفق.

برای بیش از پنج ساعت 15 عضو از یک ضد تراست پانل در خانه lobbed سوالات و بارها و بارها قطع و صحبت بیش از جف بزوس از آمازون, تیم کوک از اپل, مارک زوکربرگ از Facebook و سوندار پیچای گوگل است.

این اولین کنگره شنوایی برای برخی از زمان است که در آن دموکرات ها و جمهوری خواهان عمل به عنوان اگر آنها تا به حال یک دشمن مشترک هر چند به دلایل مختلف. قانونگذاران دموکرات با انتقاد از شرکت های فن آوری برای خرید و راه اندازی برای سرکوب آنها و به صورت ناعادلانه با استفاده از داده های خود را hoards به کلون کردن و کشتن رقبا در حالی که جمهوری خواهان سوال که آیا این سیستم عامل تا به حال محدود ديدگاه محافظه کار بودند و unpatriotic.

“به عنوان دروازه بان به اقتصاد دیجیتال این سیستم عامل لذت بردن از قدرت به انتخاب برندگان و بازندگان لرزش کسب و کارهای کوچک و غنی سازی خود را در حالی که خفگی کردن رقبای” گفت: Rep. دیوید Cicilline D-R. I. رئیس کمیته قضایی مجلس ضد تراست فرعی. “بنیانگذاران ما نمی خواهد تعظیم قبل از پادشاه. نه باید به ما تعظیم قبل از امپراطوران آنلاین اقتصاد است.”

در پاسخ پیچای, زوکربرگ, طبخ و بزوس که شهادت از طریق ویدئو کنفرانس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور بودند به اعتصاب تر فروتن وتر. آنها ارائه شده خود را به عنوان شرکت کنندگان در بسیار رقابتی و سریع در حال تغییر بازار دیجیتال و آنها طفره رفت پرسش و پاسخ در مورد تصمیم گیری تبدیل شده است که شرکت های خود را به غول.

“رویکرد ما این فرایند را با احترام و فروتنی اما ما هیچ امتیازی بر حقایق” گفت: طبخ در ابتدا از شهادت او.

نه از مایکروسافت ایستاده بود محاکمه در اواخر 1990s برای ضد تراست اتهامات را tech مدیران ارشد بوده است در زیر یک میکروسکوپ برای قدرت کسب و کار خود را. با پژواک از trustbusting ایالات متحده جراحی و استاندارد نفت بیش از یک قرن پیش و AT&T در سال 1984 در این جلسه تاکید دولت است به رسمیت شناختن است که این گروه از شرکت های فن آوری — که خوب بکار بردن بسیار زیاد کنترل بر تجارت و ارتباطات و گفتمان عمومی — تا به حال تبدیل شدن به جدید اعتماد از عصر اینترنت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با استفاده از این رویداد به راه آهن در برابر تکنولوژی قدرت. در یک پست در توییتر قبل از اینکه جلسه شروع شد و او گفت که او موضوع و دستور اجرایی برای مهار این شرکت اگر کنگره نبود.

از آن مفهوم خانه ضد تراست شنوایی شد یک منظره پوشش تا چهار جهان قدرتمند ترین مدیران — با دو تا از آنها را در میان سیاره ثروتمندترین افراد — به پاسخ تا حد زیادی خصمانه سوالات با هم. در حالی که مشترک ظاهر محدود پایدار سوال از هر یک اجرایی آن ایجاد یک side-by-side تصویر به یاد می آورد که سال 1994 کنگره شنوایی از بالا American tobacco مدیران که گفت: آنها بر این باورند که سیگار اعتیاد آور بودند.

قانونگذاران مجلس که باز کرده بود رسیدگی به شرکت های فن آوری در ژوئن 2019 ساخته شده بیشتر از آن است. Rep. جری Nadler, D -, n. y., مواجه زوکربرگ با مدیر عامل خود ایمیل و گفت: آنها نشان دادند که یک طرح به یک جوان رقیب. تشکر. جیم اردن R-اوهایو گفت: Google مغرضانه بود و خواسته پیچای که آیا این شرکت تغییر خواهد کرد محصولات خود را برای کمک به انتخاب جو بایدن برای رئیس جمهور.

در یکی از بیشترین مبادلات تشکر. Pramila Jayapal D-بشویید. مواجه بزوس در اتهامات که آمازون وکیل تا به حال به دروغ این کمیته در مورد چگونگی شرکت توسعه خود محصولات. او برای پاسخ به با یک بله یا نه.

“من نمی توانم پاسخ این سوال بله یا خیر” گفت: بزوس ظاهر می شود لرزاند.

این در حالی است که این جلسه رسیده بود با تئاتر هر اثر محدود خواهد شد توسط قوانین ضد تراست که ایجاد شد از یک قرن پیش است و در حال ناقص برای corralling اینترنت شرکت. پس از 1980s مقامات مجری باید با استفاده از مفهوم رفاه مصرف کننده به عنوان غالب تست برای نقض ضد تراست — به طور کلی به این معنی که اگر قیمت ها در حال رفتن تا بازار به احتمال زیاد به اندازه کافی رقابتی. تکنولوژی غول به طور کلی هدایت می شود تا قیمت دیجیتال خدمات و یا کالاهای مصرفی بسیاری از اتهام نیست در تمام خدمات مانند نقشه های گوگل و یا Instagram.

در حالی که دموکرات ها در این جلسه نشان داد آنها بیشتر تمایل به تغییر قانون ضد تراست, پارچه مبلی. جیم Sensenbrenner R-Wis., گفت که او فکر نمی کنم قوانین مورد نیاز را تغییر دهید. در نهایت کنگره ندارد قدرت برای شکستن این شرکت است.

هنوز مجموعه مقالات ارائه سوخت به دیگر تحقیقات از شرکت های فن آوری توسط وزارت دادگستری, کمیسیون تجارت فدرال و دولت به طور کلی وکیل. وزارت دادگستری است که انتظار می رود به زودی اعلام اتهام علیه گوگل آن را متهم به سوء استفاده از تسلط خود را در تبلیغات آنلاین مردم با آگاهی از این تحقیقات گفته اند. FTC در حال آماده سازی برای سوال زوکربرگ تحت سوگند در آن بررسی Facebook گرفتن بیش از شبکه های اجتماعی و ادغام نوپای رقبا.

“این است که در یک مقطع بحرانی در چگونه واشنگتن سیاست برخورد با titans of Silicon Valley گستراند” گفت: ژن Kimmelman سابق وزارت دادگستری ضد تراست رسمی و مشاور ویژه حمایت از مصرف کننده گروه دانش عمومی.

تنظیم کننده در سراسر جهان نیز در حال حرکت به محدود کردن قدرت این غول تکنولوژی. اروپا منجر شده است این مسئول با تحقیقات ضد تراست و Margrethe بازرگانی منطقه بالا trustbuster اخیرا قول داد به یک خط سخت تر در شرکت های. روز شنبه, ترکیه با تصویب قانون آن دولت فراگیر قدرت های جدید برای تنظیم محتوای رسانه های اجتماعی.

این جلسه در روز شنبه بود turnabout از فقط چند سال پیش زمانی که Facebook, گوگل, آمازون و اپل بودند نمادهای غرور ملی خود را برای نوآوری و رشد. اما گسترش رسیدن به چهار که در همه چیز از گوشی های هوشمند به e-commerce به پرداخت دیجیتال — و تصادفا در اطلاعات و حریم خصوصی, انتخابات دخالت و مسائل کار کرده اند به طور فزاینده ای مطرح hackles.

حتی تا این شرکت همچنان در حال رشد که بیشتر مردم زندگی خود را آنلاین با همه آنها انتظار می رود به پست جامد مالی اجرای برنامه زمانی که آنها در گزارش درآمد سه ماهه پنج شنبه.

شنوایی ساخته شده بود بیشتر عجیب و غریب توسط بزوس, طبخ, پیچای و زوکربرگ شماره گیری از راه دور با استفاده از سیسکو Webex ویدئو کنفرانس خدمات. نمایندگان مجلس — که عمدتا در ظاهر فرد با پوشیدن ماسک در خانه شنیدن اتاق رو صندلی خالی و یک ادم تنومند و بدقواره صفحه نمایش با چهره مدیران که نگاه soberly به دوربین های خود را.

قانونگذاران با این حال حفر کردن در لحظات کلیدی که شرکت به دست آورده بودند قدرت و یا گفته فشرده مصرف کنندگان رقبا و کسب و کارهای کوچک. آنها بسیاری از سوالات خود را به زوکربرگ و پیچای سپس به بزوس با توجه به شمارش توسط نیویورک تایمز. کوک پرسیده شد که کمترین سوال.

تن از شنیدن راه اندازی شد با Cicilline اولین سوال کارگردانی در پیچای. “چرا گوگل سرقت محتوا از صادقانه کسب و کار؟” Cicilline پرسید. پیچای گفت: “آقای رئیس با احترام من مخالفم با این خصوصیات.”

پیچای شد و بارها و بارها خواسته در مورد تسلط گوگل در جستجو و چگونه این شرکت به طور بالقوه در تلاش برای نگه داشتن کاربران در “باغ دیواره.” او گفت که گوگل تا به حال بسیاری از رقبا برای دسته بندی های خاص از جستجو مانند خرید.

زوکربرگ خواسته شده بود در مورد Facebook ایمیل که در آن مدیران مورد بحث این شرکت در سال 2012 کسب Instagram به عنوان یک استراتژی ممکن است به یک رقیب نوپای. زوکربرگ گفت که در واقع Instagram موفقیت هرگز تضمین شده و نتیجه Facebook سرمایه گذاری در این محصول است.

زمانی که قانونگذاران خواسته بزوس اگر آمازون تا به حال مورد آزار واقع شدند تجار کوچک او گفت که “نه ما چگونه کار کسب و کار” — قبل از مواجه شدن با ضبط صوتی از یک کتاب فروش التماس او را به طور مستقیم برای تسکین.

در پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا اپل مورد علاقه برخی از توسعه دهندگان نرم افزار بیش از دیگران طبخ گفته بودند “باز و شفاف قوانین” است که اعمال می شود “به طور مساوی برای همه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>