قانونگذاران بازگشت به کاپیتول به بودجه را رفع و جلوگیری از furloughs

نقاب قانونگذاران ایالتی جمع آوری شده در کنگره روز دوشنبه از بازگشت به کار در طبقه جلسات جایی که آنها نشسته 6 فوت دور از یک دیگر قابل توجه صفحه نمایش از احتیاط است که نشان می دهد چقدر تغییر کرده است با گسترش سریع COVID-19 سراسر کشور و کشور است.

تنها قانونگذاران کارکنان خود و معاون کلانتر برای امنیت اجازه داده شد در ساختمان کاپیتول با جلسات کمیته و طبقه جلسات به صورت آنلاین برای مشاهده عمومی. نوشته شهادت پذیرفته شد برای پنج لوایح قوه مقننه طرح به تصویب در هفته پیش رو اما به معنای واقعی کلمه قفل شده است.

“این بیماری همه گیر به ما نشان داده است که دولت این است که کلید برای بازگشایی هاوایی و حفاظت از ایمنی ما net” گفت: مجلس اسکات سیکی در سخنان افتتاحیه. “در دو هفته آینده ما ایجاد ثبات در بودجه دولت ما برای جلوگیری از کاهش شدید و اختلال در پایه خدمات دولت.”

گالری عکس: قانونگذاران هاوایی در جلسه

“ما ادامه خواهد داد کار ما در یک ایالت چارچوب به تدریج بازگشایی هاوایی در یک شیوه ای هماهنگ در حالی که نگه داشتن افراد سالم و امن” سیکی ادامه داد. “و ما کار خواهد کرد با فرماندار به طراحی این سرعت و به اطمینان حاصل شود که کل دولت را درک برنامه ما.”

نمایندگان مجلس هفته گذشته اعلام کرد که از بازگشت به کنگره برای تصویب بودجه جدید لایحه نشان می دهد که رژیم صهیونیستی. دیوید Ige نیازی به توسل به کارگر پرداخت کاهش و یا furloughs به تعادل بودجه دولت است.

با وجود سقوط در دولت مالیات مجموعه به عنوان اقتصاد محلی تعطیل در طول همه گیر قانونگذاران متعهد به سنگ فرش با هم یک بودجه جدید بسته بر اساس $215 میلیون دلار در پس انداز از خالی دولت مواضع و هزینه محدودیت های اعمال شده توسط Ige.

این نماینده مجلس همچنین در نظر دارد به جای پول قرض گرفته شده به صورت نقدی تخصیص آن ساخته شده در سال گذشته برای اجاره مسکن گردان صندوق و به صورت یک پروژه در آلوها ورزشگاه که تا یکی دیگر از $270 میلیون دلار برای کمک به صندوق دولت ،

که همراه با 25 میلیون دلار از صندوق ویژه ای اختصاص داده شده به بهداشت روانی و سوء مصرف مواد و دیگری $395 میلیون دلار در ایالت “روز بارانی” بودجه صندوق ذخیره خواهد شد به اندازه کافی برای پوشش هزینه های دولت برای سال که شروع می شود در 1 ژوئیه قانونگذاران گفت.

Ige می گوید دولت مواجه 1.5 میلیارد دلار کسری در بعد از 15 ماه و گفت: رهبران از وضعیت عمومی کارگران اتحادیه های کارگری که او برنامه ریزی شده برای اعمال 20 درصد کاهش دستمزد و یا furloughs برای پوشش بودجه ، قانونگذاران می گویند Ige دولت اشتباه محاسبه و کمبود است که در واقع $1 میلیارد.

Ige اذعان دوشنبه وجود دارد “خطا مذهبی” در برخی از دولت های اولیه پیش بینی کرد و آن را تغییر دهید کسر بودجه در 15 ماه. “ما هنوز هم بر این باورند که کمبود است 1.5 میلیارد دلار,” او گفت:. در هر صورت “آیا آن 1 میلیارد دلار یا 1.5 میلیارد دلار آن کاهش قابل توجهی به, هزینه,” او گفت:.

Ige خواست نمایندگان مجلس برای خودداری از برش بودجه گفت: آنها باید ترک آن را به او را به محدود کردن هزینه های به عنوان مورد نیاز است. که اجازه خواهد داد که دولت انعطاف پذیری بیشتر است.

Ige و قانونگذاران نیز تقسیم شده و بیش دقیقا چه چیزی برای انجام با $1.25 میلیارد دلار در بودجه فدرال برای ارائه COVID-19 امداد تحت فدرال مراقبت عمل می کنند.

قانونگذاران طرح به حرکت بیش از $550 میلیون دلار از این پول به اورژانس و “روز بارانی” بودجه صندوق ذخیره اما Ige می خواهد به استفاده از مراقبت های عمل پول برای دوباره پر کردن بیمه بیکاری صندوق. که صندوق است که به سرعت در حال تخلیه توسط بی سابقه 225,000 بیکاری ادعا می کند که واصل شده است از COVID بحران آغاز شد.

“همانطور که می دانید ما در حال تخلیه است که صندوق و اگر هزینه کامل از این برنامه نیاز به عهدهی کسب و کار در هر کسب و کار در این جزیره را افزایش در بیکاری هزینه های بیمه و بنابراین ما به دنبال در استفاده از مراقبت در قانون بودجه واقعا جبران بیکاری هزینه های بیمه برای همه کسب و کار در سراسر کشور” Ige در روز دوشنبه گفت.

در تمام این مراقبت در عمل اختصاص داده شده $862 میلیون دلار به دولت و $387 میلیون نفر به این شهرستان است. قانونگذاران در حال تخصیص مقداری از آن پول از دولت دریافت برای همسایه جزیره شهرستانهای استان از جمله 80 میلیون دلار برای Hawaii County, $66.5 میلیون دلار برای Maui County, و $28.7 میلیون دلار برای کائوآئی. Ige روز دوشنبه گفت او موافقت می کند که بخشی از طرح خود را.

این لایحه همچنین می را کنار بگذارند 100 میلیون دلار برای هاوایی سازمان مدیریت اضطراری برای پاسخ به COVID-19 بحران و پاسخ در این رویداد از یک موج جدید در موارد و 20 میلیون دلار برای دولت در بخش حمل و نقل حرارتی غربالگری مسافران در فرودگاه ها.

Ige گفت که او خواسته است که حمل و نقل لایحه اصلاح شود به اجازه می دهد که پول را صرف بر روی “همه مربوط به سفر بهبود امنیت” از جمله افزایش coronavirus تست.

یکی دیگر از 10 میلیون دلار است که اختصاص داده شده برای دفتر والی برای “بهبود اقتصادی و تابآوری navigator برنامه” است که قرار است به نمودار یک مسیر رو به جلو برای اقتصاد دولتی.

در هفته های پیش رو نمایندگان مجلس همچنین طرح به تصویب نسخه اصلاح شده لایحه 1631 و سنا 75 به اجازه Ige به قرض گرفتن و به صرف $2.1 میلیارد دلار در فدرال شهرداری تسهیلات نقدینگی بودجه در صورت لزوم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net