قانونگذاران در $7.5 B اندازه گیری اضطراری به نبرد کروناویروس در آمریکا

واشنگتن >> نمایندگان مجلس در حال نهایی یک $7.5 میلیارد اضطراری لایحه به صندوق دولت در پاسخ به شیوع کروناویروس در پشت سر هم از هر دو حزب همکاری که غیر معمولی از امروز واشنگتن است.

سناتور. چاک شومر تند تند منتقد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و گسترش بحران گفت که او در انتظار یک آینده معامله در میان قانونگذاران در مجلس نمایندگان و سنا تخصیص بودجه کمیته بعد از شنبه به امید پاکسازی اندازه گیری از طریق کنگره پایان همین هفته.

این $7.5 میلیارد دلار بسته خواهد سه گانه مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست است اما انتظار برای لذت بردن از پشتیبانی از هر دو در کاخ سفید و مغلوب ساختن پیشی جستن ایران با متحدان در کاپیتول هیل.

“وقتی که می آید به آمریکایی ها” سلامت و ایمنی وجود دارد بدون هیچ دلیل به پنی عاقلانه و پوند-احمقانه” شومر روز سه شنبه گفت.

مذاکرات در این لایحه دو حزبی نقطه روشن به عنوان کنگره به دنبال بازگشت از تلخی مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح و شامل عملی قانونگذاران در مجلس نمایندگان و سنا تخصیص پانل که سابقه دو حزبی موفقیت با وجود تعصب شمعی واشنگتن است.

سنا تخصیص بودجه کمیته رؤسای ریچارد شلبی گفت سویفت تصویب لایحه “می فرستد یک پیام به مردم آمریکا که برای ما مهم است و ما می رویم به انجام همه چیز ما می توانیم.”

شومر افتخار است که شکل نهایی این است که تا کنون نزدیک به یک معیار او در هفته گذشته در هنگام ترسیم یک $8.5 میلیارد دلار طرح است. آن را نیز شامل یک ارائه به بازگرداندن بودجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی برنامه هایی مانند انرژی و کمک به خانواده های کم درآمد که قطع شد به پرداخت اولیه فدرال پاسخ.

معاون رئیس جمهور مایک پنس است که هماهنگی دولت پاسخ بازدید کاپیتول هیل به مختصر هر دو طرف در شرایطی که کارشناسان بهداشت هشدار می دهند در حال رفتن به بدتر در آینده روز و هفته.

پیش نویس این قانون را با سرعت توسعه و تولید از coronavirus واکسن, سرمایه گذاری, آمادگی و پاسخ تلاش های دولت های ایالتی و محلی کمک کشورهای خارجی نبرد شیوع بیماری در خارج از کشور و به دنبال اطمینان حاصل شود که واکسن مقرون به صرفه است که آماده آماده است که می تواند یک سال است.

“ما نیاز به حمایت دولت فدرال و ایالتی و محلی مقامات بهداشت عمومی و بهداشت حرفه ای که در حال کار اضافه کاری به blunt, تاخیر و کاهش گسترش ویروس” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., روز دوشنبه گفت:.

تشکر. Hakeem Jeffries نیویورک, رئیس دموکرات کمیته های پارلمانی گفت: کنگره عجله به تصویب مکمل اندازه گیری به دلیل coronavirus ملی اضطراری که “نیاز به یک همه دست به دست در عرشه” رویکرد. چندین آمریکا کاهش یافته است به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دست زدن به این وضعیت است.

“هدف ما این است که مطمئن شوید که ما را ترک نمی کند, واشنگتن این هفته بدون تخصیص منابع برای مقابله با کروناویروس” او گفت:. “هر کس نیاز به افزایش به مناسبت از جمله دولت است.”

نمایندگان مجلس در جریان شدند با حضور پزشک از کنگره عقب Adm. برایان موناهان در مورد بهترین شیوه برای جلوگیری از ویروس. رهبران کنگره شد بحث در مورد چگونه به نگه داشتن کنگره است که پر کردن با بازدید کنندگان و گردشگران امن است. در حال حاضر هیچ برنامه ای برای تعطیلی. “ما به جلو نگاه به آنها در ادامه قادر به آمدن به کنگره” Jeffries گفت.

دموکرات ها با تکیه بر متخصصان مراقبت های بهداشتی از صفوف خود از جمله Rep. کیم Schrier متخصص اطفال که واشنگتن دچار مرگ و میر ناشی از ویروس است. او گفت: مردم را به آماده شدن برای مدرسه تعطیلی و لغو حوادث بزرگ و به سهام تا آنجا که یک ماه ارزش غذایی و پزشکی است.

“ما با اطمینان می دانیم این بیماری را به خصوص در ابتدا مناطق شهری و حومه و از آن بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود” Schrier گفت. “فقط شروع به برنامه ریزی در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im