نمایندگان مجلس با هدف جلوگیری FEMA از دنبال بازپرداخت از قربانیان

دو ساحل شمالی قانونگذاران پیشنهاد به نوار سازمان مدیریت اضطراری فدرال خواستار از قربانیان بازگشت فدرال کمک های که دریافت کرده بود در ایمان خوب است, یک حرکت گرفته شده در پاسخ به این آژانس را تهدید آن می تواند برای درخواست بازپرداخت از قربانیان اخیر آتش سوزی.

آمریکا مظنونان حمله به دانشگاه جرد هافمن از سن رافائل و مایک تامپسون از سنت هلن در حال حمایت شرکت از این لایحه دو حزبی معرفی سهشنبه توسط میسوری جمهوری خواه در کنگره سام نیل ، این لایحه مجموعه های خارج برای جلوگیری از دولت فدرال از قربانیان خواستار بازگشت کمک هنگامی که وجود دارد هیچ مدرکی از تقلب و کمک های ارائه شده توسط آژانس به اشتباه.

“نیازهای بازماندگان فاجعه باید همیشه اول” تامپسون گفت. “به همین دلیل من افتخار می کنم به coauthor این لایحه دو حزبی برای جلوگیری از FEMA را از تلاش به دور بحرانی کمک های اعطا شده به بازماندگان که در حال حاضر در میان اغلب طولانی و سخت در روند بهبود.”

کالیفرنیا جمهوری خواه در کنگره داگ LaMalfa و جزایر ویرجین دموکرات استیسی Plaskett یک خانه, نماینده, همکار, همکاری حامیان این لایحه H. R. 5953.

مطبوعات حزب دموکرات در گزارش ماه دسامبر که FEMA بود و به دنبال دریافت 4 میلیارد دلار کاهش از $13.5 میلیارد PG&E دهکدهای را کنار بگذارند به پرداخت قربانیان آتش سوزی به حل و فصل ادعای خود را در برابر ابزار در دادگاه ورشکستگی.

PG&E به دنبال حفاظت از ورشکستگی در سال گذشته تحت فشار از میلیاردها بدهی از آتش سوزی بلایای برانگیخته توسط ابزار و تجهیزات.

FEMA مقامات گفته اند که آنها ممکن است مجبور به تقاضا قربانیان آتش سوزی در شمال کالیفرنیا بازگشت برخی از کمک دولت اگر PG&E نیست جبران دولت فدرال برای پول صرف شده در واکنش به آتش سوزی های ناشی از ابزار سیستم الکتریکی.

آتش سوزی قربانیان اعتراض به FEMA ادعا و وکلای آنها به استدلال می کنند این موضوع قبل از ورشکستگی ایالات متحده دادگاه قاضی دنیس Montali در سان فرانسیسکو در روز چهارشنبه.

FEMA مقامات گفته اند که قوانین فدرال نیاز به این سازمان جلوگیری از ارائه آنچه آنها مشاهده به عنوان تکراری, کمک, حتی اگر آن را در قالب قربانی جبران خسارت در دادگاه.

“پاره شدن بودجه از افرادی که در حال مبارزه برای بازسازی زندگی خود را اسفناک است,” هافمن گفت. “قربانیان بلایای طبیعی در کالیفرنیا و در سراسر کشور شده اند از طریق جهنم است.”

بررسی برای جزئیات بیشتر.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Julie Johnson در 707-521-5220 یا [email protected] در توییتر @jjpressdem.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>