اجرای قانون معافیت از 200 نفر در Kaena نقطه پارک دولت یکشنبه شب

اجرای قانون شکست بزرگ حزب ساحل در حدود 200 نفر متهم به نقض قوانین اضطراری در Kaena نقطه پارک ایالتی در اوآهو را North Shore اواخر یکشنبه.

هونولولو پلیس و دولت حفاظت از مأموران انتظامی در پاسخ به این پارک در حدود 10:30 p. m. به جایی که آنها مشاهده شده حداقل 170 اتومبیل های پارک شده در این منطقه است. اجرای قانون پس از صرف حدود 4 1/2 ساعت سفارش حدود 200 نفر در Mokuleia بخش از پارک “برای تمیز کردن messes و منطقه را ترک می کنند.”

وزارت امور خارجه از زمین و منابع طبیعی گفت: اکثر مردم پیروی و بدون استناد صادر شد. یک پارک دولت کارمند ارزیابی پارک این صبح و گزارش های منطقه بود “بی عیب.”

اجتماعات بزرگ در Kaena نقطه پارک ایالتی روز جمعه و شنبه شب اما منجر به سطل زباله در این زمینه و همچنین پالت. حفاظت ماموران اجرای حذف شده از سطل زباله و پالت مورد استفاده برای سوخت bon آتش سوزی.

دولت خاطر نشان کرد که باز کردن آتش سوزی در سواحل هاوایی غیر قانونی هستند.

احزاب در ساحل, شنبه و یکشنبه شب, شد, تبلیغ در رسانه های اجتماعی.

DLNR همچنین گزارش داد که Keawaula و Makua بخش از Kaena نقطه پارک دولت نیز بسته بندی شده با beachgoers.

در یک بیانیه DOCARE رئیس Jason Redulla گفت: “این دقیقا همان نوع از بد و خودخواهانه رفتار همه ما خواسته شده است بارها و بارها به شرکت در طول این اورژانس است. این مایه تاسف است که حداقل در مورد یکشنبه شب از افسر ما تماس و مشاهدات از کسانی که درگیر بسیاری از آنها وظیفه پرسنل نظامی است. این است که یک روز هنگامی که ما به یاد داشته باشید فداکاری مردان و زنانی که داده ام جان خود را در دفاع از کشور ما و از آن ناامید کننده است که نیاز به معاشرت و مهمانی, در این زمان خاص لغو هر گونه تعهد به وظیفه و حس مشترک.”

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de