Latinos ضربه سخت تر از سفید پوستان توسط coronavirus در سونوما کانتی داده های جدید نشان می دهد

لاتین ساکنان منطقه سونوما کانتی حدود چهار برابر بیشتر از ساکنان سفید به قرارداد coronavirus با توجه به داده های جدید در بیماری های منتشر شده روز سه شنبه توسط Sonoma County health department.

حدود 59 درصد از افرادی که آزمایش مثبت برای این بیماری ناشی از این ویروس را شناسایی کرده اند به لاتین یا اسپانیایی هر چند آنها نشان دهنده بیش از 27 درصد از جمعیت این داده ها را نشان می دهد. ساکنان سفید را تا حدود 65 درصد از جمعیت اما تنها 33 درصد از COVID-19 موارد است.

Sonoma County Health افسر دکتر Sundari Mase گفت: وزارت بهداشت به تازگی شروع به بررسی دلایل محلی Latinos هستند نامتناسب پیمانکاری ویروس. این شهرستان راه اندازی دو تست سایت های آخر این هفته برای افزایش آن تشخیص ویروس در لاتین جوامع است. هدف آنها برای آزمون 250 نفر در طول تعطیلات آخر هفته, او گفت:.

“ما در حال رفتن به آن نگاه کنید و تجزیه و تحلیل داده ها و رفتن و پیدا کردن پاسخ به این سوالات” Mase گفت.

این یافته نشان دهنده یک روند ملی نشان ویروس جدید است که به طور نامتناسبی تحت تأثیر اقلیت هر دو از نظر تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر گفت: دکتر تونی رامیرز سانتا رزا پزشک خانواده است.

رامیرز که شرکت تاسیس محلی مراقبت های بهداشتی حمایت گروه بهداشت حرفه ای برای برابری و توانمندسازی جامعه به نام HPEACE گفت که او و دیگر ارائه دهندگان خدمات پزشکی در حال پیدا کردن “خوشه” از COVID-19 موارد در میان خانواده بزرگ که در آن چند لاتین اقامت خانواده به دلیل هزینه های بالای مسکن.

“ما چند خانواده در یکی از خانه های یک حمام و یک آشپزخانه که باعث می شود آن است که احتمال بیشتری برای دیگران در خانواده به کامپیوتر,” او گفت:. “این بیماری همه گیر است که واقعا فقط کشف حجاب سیستمیک اجتماعی و نابرابری اقتصادی در این کشور و در شهرستان سونوما.”

Latinos را تشکیل می دهند کمتر از 40 درصد از جمعیت در کالیفرنیا اما آنها نشان دهنده حدود نیمی از تمام موارد coronavirus و نزدیک به 78% از موارد در میان کودکان 17 و جوان با توجه به California Department of Public Health.

لاتین ساکنان بین 35 و 49 سال نمایندگی شگفت انگیز و 71.5 درصد از مرگ و میر که برای رده سنی اگر چه به طور کلی برای تمام سنین آنها فقط 35.8 درصد از مرگ و میر در سطح ایالت.

همانطور که از دوشنبه, 312 نفر را در منطقه سونوما کانتی قرارداد COVID-19. از کسانی که 141 هستند لاتین یا اسپانیایی, 78 سفید, 13 آسیایی یا جزایر اقیانوس آرام و هفت تعیین شده به عنوان دیگر (غیر اسپانیایی) و 73 نفر کاهش یافته است به ارائه نژاد یا قومیت اطلاعات است.

سهم از موارد تایید شده برای آسیایی و جزایر اقیانوس آرام ساکنان همان است که این گروه از جمعیت کلی حدود 5 درصد است.

County health department سخنگوی Rohish لعل گفت: 73 ساکنان که کاهش یافته است به ارائه اطلاعات در مورد نژاد و یا قومیت نشان دهنده حدود 23 درصد از همه موارد. در اپیدمیولوژی نظرسنجی حدود 25 درصد از پاسخ دهندگان معمولا به کاهش به ارائه اطلاعات از جمله لعل گفت. فقدان اطلاعات در این ساکنان می تواند به معنای واقعی نسبت Latinos با COVID-19 می تواند بالاتر یا پایین تر اما آن را نمی کند, تغییر اساسی واقعیت است که اختلاف وجود دارد, او گفت:.

در میان تمام coronavirus موارد 140 فعال بودند و 168 نفر بهبود یافته اند. چهار نفر کشته شده اند.

Mase گفت: او را آگاه از موارد که در آن بزرگ چند نسل خانواده با هم زندگی می کنند باید قرارداد این ویروس که “ممکن است رانندگی اعداد است.”

“که یکی از تجزیه و تحلیل ما در حال انجام” Mase گفت.

Mase گفت که او آگاه است از عمده شیوع بیماری در برخی صنایع یا محل کار اگر چه سلامت عمومی کارگران آگاه هستند از برخی از خوشه های خاص در سایت. او کاهش یافته است به آنچه صنایع قرار گرفتند.

او گفت: این شهرستان همچنین ایجاد یک نیروی کار برای رسیدن به لاتین جوامع به ارائه اطلاعات در مورد تست و بهداشت عمومی منابع.

ژوئن هرناندز مدیر اجرایی سونوما ولی غیر انتفاعی La Luz مرکز گفت: سازمان کار کرده است سخت به کمک Latinos اقامت پهلو به پهلو از تغییر مکان دستورات بهداشتی که باید تعطیل مدارس و محل های کار است. غیر انتفاعی دارای دو مشتریان که قرارداد این ویروس و آن را عرضه آنها را با اضافی مواد غذایی و پوشک بچه و ملزومات دیگر.

او شگفت زده به شنیدن این که لاتینی ها به طور نامتناسبی پیمانکاری این ویروس به دلیل سلامت اقتصادی و آموزشی نابرابری در حال حاضر قرار دادن اسپانیایی زبان و جوامع مهاجر در یک نقطه ضعف.

“59% برجسته اختلاف ما می دانیم وجود دارد” هرناندز گفت. “سوال این است که چه می خواهیم و آیا در مورد این تفاوت که ما از COVID-19 pandemic?”

بررسی برای به روز رسانی.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Julie Johnson در 707-521-5220 یا [email protected] در توییتر @jjpressdem. شما می توانید رسیدن به تحریریه مارتین Espinoza در 707-521-5213 یا مارتین.espinoza @pressdemocrat.com. در توییتر @pressreno.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de