آخرین گزارش ها نشان می دهد حدود 80,000 در سراسر جهان آلوده شده است coronavirus

مقامات نشان داد که فعالیت های منظم باید به تدریج از سر بعد از این ویروس باعث گسترش آخرین ماه قمری تعطیلات سال جدید. بسیاری از محل های کار تصمیم گرفتند به کارکنان خود کار از راه دور و مدارس در حال برگزاری کلاس های آنلاین.

در پکن اکثر جوامع مسکونی اجرا شده اند “بسته مدیریت” محدود کردن تعداد افراد هر خانواده که می توانید در داخل و خارج با استفاده از خروج-ورود کارت و نیاز به کسانی که فقط بازگشت به چینی پایتخت به منزوی کردن خود در خانه برای 14 روز.

خوشه ای از عفونت گزارش شده از پکن Shuanghe بیمارستان. این تاسیسات که 34 مورد تأیید بوده و بسته به محافظت از جامعه اطراف گفت: بیانیه ای از Xicheng مقامات.

بیش از 500 مورد نیز یافت شده اند در زندان های سراسر کشور است.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: یک مرد بیمار بستری در Cheongdo شهر در نزدیکی دائگو در روز یکشنبه درگذشت این کشور در چهارم مرگ و میر. او اعتقاد به 57 سال اما جزئیات دیگری در او ساخته شد.

در شب شنبه نخست وزیر چانگ Sye-kyun گفت: در سراسر کشور آدرس تلویزیونی است که شیوع ویروس وارد شده بود “یک قبر مرحله” و تکرار دولت است و تمام تلاش ها برای جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری است. چانگ همچنین گفت دولت او خواهد شد افزود: مقابله با هر گونه عمل می کند که مانع ملی قرنطینه تلاش.

دیگر قطعات از کره جنوبی نیز گریبانگیر توسط یک دیوانگی بیش وقوع. ایستگاه های تلویزیونی هوایی همه روزه ویژه پخش در عفونت های اجتماعی و رسانه ها پر از ویروس های مربوط به اطلاعات و شایعات و برخی از بازی های ورزشی برگزار شد بدون تماشاگر.

روز یکشنبه یک معمولا شلوغ بیان ترمینال اتوبوس در سئول را دیدم بسیار کمتر بازدید کنندگان بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک.

“من فکر می کنم وجود دارد منطقه امن وجود دارد هیچ چیز ما می توانید انجام دهید دیگر از توجه بیشتر به خود ما و بهداشتی مدیریت” Choung Youn-پشت 71 یک مقیم سئول گفت: قبل از گرفتن یک اتوبوس به منطقه جنوب شرقی. “من فکر می کنم (خطر عفونت) همان است که در همه جا در سئول یا مناطق دیگر.

در سطح جهان بیش از 78,000 مردم آلوده شده اند در 29 کشور جهان است.

کره جنوبی پرواز که فرود در فرودگاه تل آویو را به فرودگاه بن گوریون شنبه شب بود taxied دور از اختصاص داده ترمینال در حالی که مقامات تخلیه و قرنطینه 12 اسرائیلی و بازگشت و بقیه مسافران به Seoul, رسانه های اسرائیل گزارش شده است.

Yonhap news agency ذکر شده در سئول وزارت امور خارجه به عنوان ثبت اعتراض شدید با دولت اسرائیل. وزارت امور خارجه گفت: اسرائیل که هیچ بیش از حد غیر منطقی اقدامات لازم در برابر کره جنوبی اتباع با توجه به گزارش.

وزارت امور خارجه روز یکشنبه گفت که آن را از نزدیک نظارت بر گزارش حادثه و ارائه فعال کنسولی کمک به کره جنوبی اقامت در اسرائیل تحت رایزنی با مقامات وجود دارد. آن را ” تخلیه کره جنوبی گردشگران از اسرائیل در تاریخ اولیه در صورت لزوم.

با توجه به Yonhap هواپیما از بازگشت به کره جنوبی در بعد از ظهر یکشنبه.

کره جنوبی زودتر مطلع اسرائیل که یک گروه از گردشگران که سفر به اسرائیل و کرانه غربی به مدت یک هفته در این ماه آزمایش مثبت برای این ویروس پس از بازگشت به خانه. اسرائیل و فلسطینی ها مقامات بهداشتی پرسید: افرادی که در تماس نزدیک با گردشگران به قرنطینه خود را.

Jeong گفت: 18 از 39 کره جنوبی از منطقه جنوب شرقی که تا به حال ساخته شده است یک گروه زیارتی به سایت در اسرائیل قرارداد ویروس. او گفت: 21 نفر دیگر در حال آزمایش است. چهل و یکی از کلیساهای کاتولیک در محله خود متوقف یکشنبه توده ها و گردهمایی های دیگر.

آسوشیتد پرس نویسنده Yanan وانگ و پژوهشگر هنری هو در پکن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>