آخرین توسعه مسکن در پشت از Chanate راه مقابله با سونوما کانتی

یک پیام تلفن چپ با سونوما کانتی مشاور بروس گلدشتاین به دنبال روشن بود و نه بازگشت و پرس و جو با County مدیر دفتر شد و بلافاصله بازگشت.

فرودگاه گرین نمی خواهد اظهار نظر در مورد جزئیات این نامه و نه خواهد county کارکنان در ارتباط با مقابله همه با استناد به هیئت ناظران’ روز شنبه بسته-جلسه بحث و گفتگو از این موضوع به عنوان دلیل خودداری از هر گونه و با تمام جزئیات. Johansen بازگشت نیست یک گوشی پیام به دنبال نظر.

سرپرست Shirlee زین که منطقه شامل Chanate جاده اموال و کسانی که در خدمت به عنوان یک قهرمان از قبل از مقابله با Gallaher گفت که او نمی خواهد نظر با توجه به جلسه بسته.

زمانی که شهرستان تصمیم گرفتند برای شروع منحصر به فرد مذاکرات با EAH تیم در ماه اوت گذشته این گروه تنها یکی از سمت چپ در آخرین دور از پیشنهادات. هیئت مدیره مورد علاقه خریدار کالیفرنیا جامعه مسکن اقتدار در حال حاضر حمایت و Gallaher را Oakmont ارشد زندگی همین طریق داغدار نامه به عنوان خوانده شده توسط یک کارمند خود را در Aug. 20 جلسه.

این EAH گروه ارائه دو ارائه می دهد. یکی بود حدود 4 میلیون دلار و درگیر این شرکت تخریب ساختمان ها. دیگر ارائه شده تا به $11.6 میلیون مشروط در سانتا رزا را تصویب یک تعداد معینی از واحدهای مسکن.

Sonoma County سرپرستان روشن ساخته است که آنها نمی مانند یا ارائه, اما هیئت مدیره چاره ای به حال.

“ما باید یک خریدار در دسترس” سرپرست دیوید Rabbitt رئیس هیئت مدیره گفت: در Aug. 20 جلسه. “اگر آنها گرسنه بیایید بنشینید و مذاکره کنند. بر اساس آنچه در مقابل از من حمایت نمی کنند.”

جانسون با EAH گفت: ایران همواره از تغییر در آنچه که او به نام “حسن نیت” در مذاکرات گفت: وجود دارد یک پیشنهاد در مقابل این شهرستان از بین شرکای اجتماعی.

در حالی که مقامات شهرستان به کار چکش را یک معامله Chanate جاده ملک نشسته عمدتا خالی و هزینه های تعمیر و نگهداری را به شدت افزایش یافت به عنوان شهرستان به دنبال جلوگیری از شکستن فهم و خرابکاری گسترده در پردیس است که نشسته است در هر دو طرف از Chanate جاده ها است.

شهرستان صرف $768,000 سال گذشته عمدتا در تامین امنیت ساختمان ها در برابر شکستن-ins. در ماه ژوئن این سال هزینه های تنظیم شده برای رسیدن به $519,783 از جمله آخرین ماه های نوامبر و دسامبر با توجه به شهرستان اسناد و مدارک.

آخرین قدم رسیده توسط هیئت مدیره شد به پاره کردن 13 از ساختمان ها در سایت اختصاص $10.8 میلیون دلار در ماه سپتامبر به تلاش است. مناقصه برای این کار هنوز به بیرون بروید.

در ضمن این ملک ارزش کاهش یافته است. آن را ارزیابی برای 7 میلیون دلار در سال 2016. ارزش کاهش یافته است به $4.24 میلیون دلار در سال 2019. مداوم تهدید به طرح دعوی در دادگاه به پایین ارزیابی با توجه به شهرستان اسناد و مدارک.

افزایش هزینه ها به لرزه مطالعات و آینده تخریب آزبست زده ساختمان نیز کمک به غرق شدن ارزیابی کرد.

شهرستان طولانی و تا کنون تلاش بی ثمر برای فروش زمین خراب است شهرستان تلاش به آدرس ادامه بحران مسکن با هزاران نفر از واحدهای مورد نیاز نیست فقط به جای 5,300 خانه های از دست رفته در سال 2017 آتش سوزی, اما برای گرفتن با کلی مسکن نیاز دارد که نمی نگه داشتن سرعت در طول رکود اقتصادی ،

جانسون ستایش county کارکنان برای تلاش های خود را, و متعهد به انجام بخشی خود را در پروژه های آینده است.

“ماموریت ما این است برای قرار دادن آجر و ملات در زمین” جانسون گفت. “ما مشتاقانه منتظر به فرصت دیگری در سونوما کانتی به انجام درست آن.”

این Chanate جاده ملک یکی از چند کلید مناطق شهرستان هدفمند سه سال پیش برای مسکن پیوستن به ستاد شهرستان در شمال مندوسینو خیابان Roseland منطقه و سابق آب آژانس املاک در غرب خیابان دانشگاه. این سایت یک بار برگزار می شود وعده برای بیش از 1000 واحد اما تا کنون موفق به تولید یک.

سرپرستان هر چند خوشبین باقی می ماند در مورد پتانسیل برای Chanate جاده سایت.

“آن است که یک ملک به جای یک سطح مناسب از مسکن و خدمات” فرودگاه گرین گفت. “من مطمئن هستم ما می توانیم پیدا کردن یک توسعه دهنده به حرکت می کند که به جلو با همسایگان. اما به نظر می رسد چالش در حال حاضر.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه تایلر Dawkins در 707-526-8667 و یا در [email protected] در توییتر @tylersilvy.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>